Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.803x, což odpovídá cca 146.257-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Klaus musí vysát ODS a SPD. Rusové že manipulují volbami? Ty řeči shazují voliče, dopálil se politolog
Odborník na politický marketing, management a strategie volebních kampaní Jan Kubáček byl nedělním hostem v internetové televizi XTV, kde se vyjádřil k výsledkům v eurovolbách, k tomu, zda je možné, že byly ovlivněny Ruskem, ale také okomentoval nově vznikající stranu Václava Klause mladšího či politiku hnutí SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 02. 06. 2019

Související články

Politolog: Pravice se dostane k moci, až nebude ekonomika fungovat tak dobře. A dá zemi do pořádku
POLITOLOGOVÉ Na otázky, jak ovlivní případná nová strana Václava Klause mladšího pozici ODS na politické scéně, jestli mohou v Česku fungovat vedle sebe dvě pravicové strany a kdy přijde doba, že pravice bude zase vyhrávat volby, odpovídal ParlamentnímListům.cz politolog Petr Sokol. „Pokud Václav Klaus mladší bude pokračovat ve stylu politiky a v rétorice, kterou doposud prezentoval, předpokládám, že skutečně bát se musí především SPD, protože na její voliče by nová strana hlavně mohla mířit,“ prohlásil Petr Sokol s tím, že žádný propad hlasů pro ODS kvůli tomu, že z ní odešel Václav Klaus mladší, nepředpokládá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Drahoš teď musí voliče dostatečně a vhodně vystrašit, radí politolog
Vítězem prvního kola letošních prezidentských voleb se stal Miloš Zeman. Dosavadní hlavu státu volilo 38,56 procenta lidí. Dva velcí kritici a odpůrci současné hlavy státu, komentátor deníku Právo Alexandr Mitrofanov a politolog Josef Mlejnek, řekli, proč ve druhém kole, které se uskuteční za necelé dva týdny, podpořit druhého finalistu, bývalého předsedu Akademie věd Jiřího Drahoše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Vražda Skripala je v pvé řadě selháním Velké Británie, vysvětluje politolog
ROZHOVOR „Ten člověk přešel na stranu Britů, a oni nebyli schopni ho ochránit. Co si teď asi řeknou ti, kteří by případně přeběhli od Rusů k Západu?“ říká ke kauze Skripal politolog Matěj Trávníček. Zároveň doplňuje, že Rusko je podezřelým číslo jedna, a pokud říká, že smrtelná látka pocházela od nás, a nedoloží důkazy, pak je to urážka a pohrdání naším státem: „Naše diplomacie by měla adekvátně konat.“ V souvislosti s prezidentskými volbami uvedl: „Rusové nikdy skutečnou liberální demokracii nezažili a demokracii jako takovou si spojují s ekonomickým, ale i ekonomickým úpadkem 90. let.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Vražda Skripala je v prvé řadě selháním Velké Británie, vysvětluje politolog
ROZHOVOR „Ten člověk přešel na stranu Britů, a oni nebyli schopni ho ochránit. Co si teď asi řeknou ti, kteří by případně přeběhli od Rusů k Západu?“ říká ke kauze Skripal politolog Matěj Trávníček. Zároveň doplňuje, že Rusko je podezřelým číslo jedna, a pokud říká, že smrtelná látka pocházela od nás, a nedoloží důkazy, pak je to urážka a pohrdání naším státem: „Naše diplomacie by měla adekvátně konat.“ V souvislosti s prezidentskými volbami uvedl: „Rusové nikdy skutečnou liberální demokracii nezažili a demokracii jako takovou si spojují s ekonomickým, ale i ekonomickým úpadkem 90. let.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Václav Klaus ocenil voliče, nepodlehli prý protizemanovské propagandě. Snad i druhé kolo rozhodne venkov, a ne kavárna, věří
Do druhého kola prezidentských voleb postoupil z prvního místa Miloš Zeman. Za jeho podporu si bývalý prezident Václav Klaus voliče velmi cení. ,Nenechali se zastrašit militantní protizemanovskou propagandou a dali svůj hlas dnešnímu prezidentovi,“ vyjádřil spokojeně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Německý politolog před volbami promlouvá: Všimli jste si, že...
Politolog Paul Nolte je přesvědčen, že sociální demokracie zvolila špatného lídra. Odborník je o tom přesvědčen poté, co sleduje, jak si před nedělními volbami ve Spolkové republice Německo počíná lídr německé sociální demokracie Martin Schulz. Poukazuje však také na to, že se zpátky držela i kancléřka CDU/CSU Angela Merkelová. Oba politici se prý vyhýbali palčivým tématům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ivo Fencl: Přístup ryze bohatých k těm lidem, kteří se vyšvihli aneb Velký Gatsby
Je před volbami. V rádiu jsem zrovna zaslechl Petra Cibulku a stejně zábavně, byť inteligentněji (taky proto, že vynechával siderické kyvadlo) mu skákal do řeči doktor Miroslav Sládek, aspoň jeden, jehož vskok do té řeči si dovolím citovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
V. Klaus ml. raus, „Íčko“ a E. Decroix komm ...
Jedno se ale vedení ODS musí nechat – ten talent, kterak odehnat své zklamané voliče ještě dál od sebe se jen tak nevidí. Ještě chvíli se v tom rejpat a úspěch to bude fenomenální, reklama k nezaplacení.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.3.2019 v 08:40, zobrazit podobné
Řeči z chodby: Mladej Klaus se s Turkem seknul
Václav Klaus jr. zapochyboval o smyslu dvacetileté intervence v Afghánistánu, a potažmo i o tisícových obětech vojáků včetně našich, když situace je tam evidentně horší než lepší - a hned se stal ve své straně okřikovaným kacířem.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.8.2018 v 10:40, zobrazit podobné
Klaus a jeho nový útok proti EU a za výstup ČR z EU
Klaus opět nezklamal a dál si vede své manipulativní řeči proti EU a za vystoupení ČR z EU. Což je zcela v jeho protievropském ale i protičeském naladění. Já bych to hodnotil jako zradu na národu. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.6.2017 v 18:40, zobrazit podobné
TOPlist