Rozpad vlády: Jasné slovo z ČSSD i KSČM. A Okamura?
Premiér Andrej Babiš (ANO) zažije perné úterý. Nejprve bude ve Sněmovně podroben grilování o předběžné auditní zprávě Evropské komise, podle níž by měla společnost Agrofert vrátit 451 milionů korun dotací. Následně večer se pak proti jeho osobě uskuteční na Václavském náměstí demonstrace. Píše o tom MF Dnes, která rozebírá i další podrobnosti o vládě, stejně jako server NeviditelnýPes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 08:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

Zbyněk Fiala: Komunisté u vlády
Historický průlom představuje konstrukce koaliční vlády ČSSD a ANO, která vznikne za podpory KSČM. Jak ČSSD, tak KSČM sice ještě neřekly poslední slovo, ale téma „komunistů u vlády“ je na stole. Čeká nás nová revoluce?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Babišova vláda? Z USA přišlo jasné slovo
Americký deník The Wall Street Journal zaznamenal uzavření dohody mezi ANO, ČSSD a KSČM o vzniku nové vlády. Všímá si především toho, že od pádu totalitního režimu v roce 1989 se komunisté na moci takovým způsobem nikdy nepodíleli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zdarma? Jasně!
Kampaň ČSSD před komunálními volbami je nepoučitelná. Vše zdarma, všem a vše je jasné. O financování samozřejmě ani slovo. Tohle už ale skoro připomíná grotesku. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.9.2018 v 11:40, zobrazit podobné
Filip (KSČM): Po prohře ANO i ČSSD začínáme znova
Když se mne lidé ptají, co bude dál, tak začínám vždy tím, že za rozpad vznikající vládní dohody hnutí ANO a ČSSD mohou obě strany!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
ČSSD nebude uzavírat dohodu s KSČM, je to věcí ANO
ČSSD nebude uzavírat žádnou písemnou dohodu s KSČM, zajištění podpory pro menšinovou vládu je na hnutí ANO. V pořadu Partie televize Prima to dnes řekl místopředseda ČSSD Martin Netolický. Podle něj také komunistům nepřísluší hodnotit ministry, které by do případné koaliční vlády vyslala ČSSD, protože to nebude KSČM, kdo ponese vládní zodpovědnost. ČSSD jedná s ANO o vytvoření menšinové koaliční vlády, kterou by ve Sněmovně tolerovala KSČM.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš a Okamura nahoru, ČSSD dolů. Průzkum to řekl jasně
Podle agentury Median by sněmovní volby v současnosti vyhrálo hnutí ANO se ziskem 30,5 procenta hlasů, druhá by skončila ODS, kterou by volilo 14,5 procenta lidí. Do Sněmovny by se podle serveru Novinky.cz dostali ještě Piráti, SPD, ČSSD, KSČM, lidovci a STAN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Poslanecký klub nepodpoří vznik menšinové vlády ANO, ČSSD a KSČM
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k současné politické situaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Klán (KSČM): Transparentnost po vzoru Pirátů
Mnozí z vás jistě někdy slovo, které je uvedeno v názvu článku, slyšeli. Slovo transparentní znamená průhledný a v naší zemi se toto slovo čím dál častěji skloňuje ve vztahu boje proti korupci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Jaroslav Foldyna zauvažoval nahlas o odchodu ČSSD z vlády
Přežije vláda Andreje Babiše (ANO)? Ještě v úterý večer se zdálo, že bude záležet především na chuti ČSSD a komunistů podpořit předsedu vlády při hlasování o nedůvěře, po které volají pravicová opozice, Piráti a Tomio Okamura (SPD). Jenže Okamura učinil vlastní politický tah, kterým pozici ČSSD oslabil. Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna má za to, že by dnes sociální demokracii možná bylo lépe mimo Babišovu vládu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Němcová (ODS): Co ukázalo hlasování o nedůvěře vlády: Rozpad ČSSD, oslabený Babiš
Komentář na facebookovém profilu k současnému stavu politiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist