Babiš dojí tenhle stát. Ale prohraje. Už mám signály, říká rázný aktivista Bábek
ROZHOVOR Podle šéfa Podnikatelských odborů Radomila Bábka Antimonopolní úřad totálně selhal, když povolil Agrofertu koupi konkurenční pekárenské firmy United Bakeries, a tím získal obrovský podíl na trhu pekárenských výrobků. „Kdyby všichni viděli, jaké dotace dostával Andrej Babiš v minulých letech, jak narostly v době, kdy přišel do ministerské funkce, pochopili by, že to je neuvěřitelné. A k tomu má ještě investiční pobídky, úlevy na daních, jeho impérium žije z českého státu, vysává nás. Andrej Babiš dojí tenhle stát,“ prohlásil Bábek. Ale už vidí nadějné signály, že Andreje Babiše je možné ve volbách porazit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 08:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

Pirát Michálek se rozohnil před kamerou: Babiš dojí stát o miliardy
Největší problém Andreje Babiše není to, jestli dělá kvalitní chleba, nebo ne. Je potřeba se dívat na konkrétní problémy, myslí si místopředseda České pirátské strany Jakub Michálek, který byl hostem Interview Pavla Štrunce na serveru info.cz. Babiš podle Michálka dojí stát o miliardy. Místopředseda Pirátů nepovažuje Babiše za univerzální zlo. Dotace pro Agrofert jsou čím dál vyšší, za doby působení Andreje Babiše v politice získal tento podnik sedm miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Paroubek: S Babišem nebo bez Babiše?
Sociální demokracie řeší v současné době velké dilema. Sobotka říká, že pokud sociální demokracie prohraje volby, tím míní, že prohraje volby s velkým odstupem za vítězem, bude muset jít od opozice. Naopak J. Zimola, hejtman jihočeského kraje a Sobotkův oponent, říká, že by se s Babišem vládnout mělo. Jak to tedy je a má být?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Aktivista Jakub Čech, 17 let: Že jsem Pavlík Morozov? Klaus mladší plácá kraviny. Babišem pohrdám
Šestnáctiletý aktivista Jakub Čech zavítal na rozhovor s Pavlem Štruncem na server Info.cz. Prozradil, že pohrdá šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem, a dodal proč. Nezůstal ale jen u Babiše. Rýpl si také do Václava Klause mladšího, který kandiduje do sněmovny za ODS. Tenhle politik podle Čecha plácá kraviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Mirek Topolánek prorokuje: Tento boj Babiš prohraje
Premiéra Andreje Babiše (ANO) pořádně rozezlil prezident Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) Miloslav Kala. Naštvala jej totiž zpráva úřadu o tom, že stát selhává a nedokáže dostatečně reagovat na změny ve společnosti. O Kalovi prohlásil, že nemá patent na rozum, a vzkázal mu, aby se vrátil do ČSSD a nedělal politiku. A někdejší premiér Mirek Topolánek predikuje, že se Babiš pouští do předem prohraného boje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Libertarián Kříž, studentský předák z roku 1989: Bolševik je zpátky, jen se nazývá jinak. Dneska přichází ze Západu
POLOČAS HORKÉHO ROKU Roman Kříž byl v roce 1989 jedním ze studentů, kteří vedli tehdejší protesty. Dnes působí v Libertariánském institutu a zastává názor, že nám opět berou svobodu. Andrej Babiš a Miloš Zeman podle něj mohou být symboly, ale problém je mnohem hlubší. Dnes se podle něj už vůbec neřeší, komu a proč stát bere peníze, ale jenom na jaké dobro se přerozdělí. Bolševik je zpátky, říká rázný pravičák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Zaorálek prozradil, jak sám sebe potrestá, když prohraje volby
Moderátorka Rádia Impuls Zuzana Bubílková před volbami zpovídala volebního lídra ČSSD Lubomíra Zaorálka. Ten mimo jiné prozradil, co se bude dít, pokud prohraje volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Radomil Bábek: Andrej Babiš je týral, teď sází na stockholmský syndrom
Oběti únosů bývají svými vězniteli týrány a ponižovány. Tím je nalomena jejich vůle a stačí, aby terorista začal být trochu vlídnější a oběť si snadno nakloní, často k němu pocítí až vděčnost a lásku. Tomu se říká stockholmský syndrom.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Radomil Bábek: 9 minut, 10 lží. Babiš měl tiskovku
Ministr financí stále zkouší, co vše si může dovolit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist