Skopeček (ODS): Jsou to nemehla, ale dotace frčí
Komentář na facebookovém profilu k aktuálnímu deficitu státního rozpočtu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 10:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

Sekera padesát miliard už v květnu? Jste nemehla, vzkazuje opozice vládě
Opozice je nespokojena s tím, že schodek státního rozpočtu ke konci května stoupl na 50,9 miliardy korun z dubnových 29,7 miliardy. „Ministři jsou nemehla,“ kritizuje hospodaření vlády poslanec Jan Skopeček (ODS). Předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek vyzval ministryní financí Alenu Schillerovou (za ANO), aby začala důsledně šetřit, informuje server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Jakl? Jsem šokován, je to slušný člověk. Babišovy dotace jsou socialismus, říká poslanec ODS Skopeček
ROZHOVOR Dotace pro soukromé podnikání jsou zlo, domnívá se poslanec a ekonomický expert ODS Jan Skopeček. Premiér Andrej Babiš by si podle Skopečka měl vybrat, zda chce dál čerpat dotace, nebo mít politický vliv. Útok na Ladislava Jakla vnímá poslanec Skopeček jako ukázku šílenosti dnešní doby, růstu agresivity a netolerance odlišných názorů. „Jsem rád, že s ohledem na počet preferenčních hlasů zvítězili v osobách Jana Zahradila a Alexandra Vondry v rámci kandidátky ODS lidé, kteří se vůči EU vyjadřovali nejostřeji, resp. zastávali zdravý euroskepticismus a nepodlehli radám být více prounijní po vzoru TOP 09 a dalších,“ uvádí Skopeček k evropskému výsledku ODS, jejíž kandidátka byla namíchána z lidí s různorodým přístupem k další evropské integraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Skopeček (ODS): Dotace jsou zlo! Ničí zdravou konkurenci
Komentář na facebookovém profilu k dotacím
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Miroslav Pavel: Dotace jsou zlo
Nechci rozšiřovat řady těch, kteří Andreje Babiše a Agrofert v záležitosti dotací hájí, či naopak zatracují. Rád bych řekl velmi jednoduše: Dotace jsou zlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Dočekal (Svobodní): Dotace jsou blbost
Dotace jsou fajn - strýček v Bruselu nám pošle peníze a my si za ně postavíme rozhlednu, dálnici, čističku, uděláme novou sjezdovku nebo psí fitko! Cpou to do nás horem dolem, tak to musí být pravda! Děkujeme ti, Ó Veliká EU!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Dotace jsou nemravné, ale občas pobaví.
Dotace jsou fajn - strýček v Bruselu nám pošle peníze a my si za ně postavíme rozhlednu, dálnici, čističku, uděláme novou sjezdovku nebo psí fitko! Cpou to do nás horem dolem, tak to musí být pravda!!! Děkujeme ti Ó Veliká EU! 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.3.2019 v 05:40, zobrazit podobné
Mlýnková Išková (Svobodní): Dotace městům a obcím často pomáhají
Dotace vnímá snad každý volič Svobodných negativně. Ano, dotace křiví trh, jsou nespravedlivé, nahrávají korupci a plýtvání penězi a v neposlední řadě díky nim často neprosperují ti nejschopnější, ale ti, kteří dobře vyplnili dotační žádost. Přesto existují dotace, které zastupitel nemůže v rámci svědomitého vykonávání svého mandátu odmítat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist