Okamura: Sluníčkáři mlátí lidi! Tak začínal Hitler. Típnout neziskovky, stáhnout se z Afghánistánu
Poslanci mají před sebou další jednání Sněmovny. Představitelé jednotlivých sněmovních stran tradičně vystupují a vysvětlují, čeho by chtěli dosáhnout. Nejinak tomu bylo i u hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Okamura udeřil na „sluníčkáře“, znovu zopakoval, že chce zrušit financování politických neziskovek, ale vyjádřil se také ke střetu zájmů Andreje Babiše a k vysokým cenám elektřiny, kvůli kterým podalo hnutí SPD ústavní stížnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 14:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

To je ale špína. Zbabělec. Nevidí si do… Zaorálek navrhl stažení českých vojáků z Afghánistánu a tohle nám řekli kníže, Filip, Okamura, Keller či Klaus ml.
ANKETA Exministr zahraničí a předseda zahraničního výboru Sněmovny Lubomír Zaorálek z ČSSD řekl, že byla chyba jít do Afghánistánu a důsledky jsou negativní. Podle něj je třeba hledat cestu, jak české vojáky postupně stáhnout s tím, že nechce vidět další mrtvé vojáky vracející se do ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
„Hitler sem, Hitler tam, Hitler, kam se podívám.“ Kamberský se zamyslel nad tím, proč je potřeba zabušit do bubnů o trochu víc
„Tvrdit, že prožíváme druhý únor ’48 či normalizaci, je už trochu obehrané, a tak je třeba vzít starou tezi o fašismu a protofašismu, které už třetím rokem dobývají Evropu – a zabušit do bubnů ještě o trochu víc. Takže se objevil argument ultimátní: Hitler. Hitler sem, Hitler tam, Hitler, kam se podívám,“ uvedl svůj komentář v Lidových novinách komentátor Petr Kamberský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Okamura spustil a Soukup zíral: Já xenofob? Mně se sluníčkáři za šikmé oči smějí dodnes!
Ve včerejším vysílání pořadu Duel Jaromíra Soukupa, odvysílaném na TV Barrandov, byl hostem i pro tentokrát předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Soukup více než polovinu času věnoval samotnému Okamurovi z osobního pohledu, a ten tak vzpomínal i na své dětství, kdy byl šikanován, a v té souvislosti řekl, že se mu za šikmé oči „sluníčkáři“ vysmívají dodnes. Došlo i na politická témata, a to včetně těch, které se týkají nadcházejících voleb do Evropského parlamentu. „Z našich žaludků dělá Evropská unie odpadkový koš,“ prohlásil Okamura ke dvojí kvalitě potravin a upozornil, že Evropskou unii již reformovat zřejmě nelze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Počuraný Zeman, sekl Fero Fenič. Okamura za trest napsal o Havlovi
Lídr SPD Tomio Okamura se velmi rozezlil nad slovy režiséra Fero Feniče, který v pořadu Prostor X nelichotivě hovořil o prezidentu republiky Miloši Zemanovi. „Vzdělaný národ si nezvolí počůrávajícího se staříka,“ uvedl Fenič na adresu Čechů i české hlavy státu. Podle Okamury urazil nejen Zemana, ale i český národ. „Prokázal, jak sluníčkáři nenávidí obyčejné lidi, národy i demokracii,“ podotkl Okamura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Politické neziskovky jsou něco jako Hitlerovy SA. Je to drsné, ale senátor Doubrava našel překvapivé paralely
ROZHOVOR „Z bezpečnostního hlediska je nezisková organizace potenciálně teroristickou organizací. Je ostudou EU, že nedokáže zastavit pašování nelegálních migrantů neziskovkami od libyjských břehů na hranice EU,“ říká ohledně některých neziskovek, které se zapojily do akcí kolem migrace, senátor Jaroslav Doubrava. Promluvil i o své knize Evropa (opět) spěje ke katastrofě, ve které se vyjadřuje například i na téma sluníčkáři. „Chuchvalec takzvaných sluníčkářů využívá neziskové jednotky jako Hitler využíval SA. K nátlakovým akcím,“ uvádí senátor Doubrava.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
My máme pravdu a EU to vidí. Cizí neziskovky típnout, cizí kapitál zdanit. Projev Viktora Orbána, který se nerozebíral
Premiér Viktor Orbán vystoupil v parlamentu, aby informoval poslance o ekonomickém vývoji země. Vedle slibných čísel týkajících se dotkl také tématu migrace a vztahů s Evropskou unií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zdeněk Lanz: Naši vojáci by se měli z Afghánistánu stáhnout
Ještě neuplynuly ani tři měsíce od chvíle, kdy tři čeští vojáci zahynuli při sebevražedném útoku na východě Afghánistánu a už je tady další smutná zpráva. Po útoku z předminulého týdne, kdy při explozi vozu naplněného trhavinou bylo zraněno pět našich vojáků v obrněném automobilu, z toho jeden vážně, přišel v pondělí 22. 10. 2018 o život další voják.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist