Skončí jako Jakl? Ten nesmí projít! Kravál kvůli kontrolnímu orgánu ČTK a kandidátovi SPD
Již zítra se volí další člen Rady ČTK. Jak uvádí facebooková stránka Visegradský jezdec, podle několika zdrojů má velkou šanci na zvolení Michal Semín (navržený SPD). Visegradský jezdec připomíná i jeden z jeho výroků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 19:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

Jakl: Trvám si na svém. A řeknu vám, jak je to s tím článkem v Respektu
Ladislav Jakl, který byl před dvěma týdny napaden v pražském metru, důrazně odmítá novou verzi události, s níž přišel jeden z údajných útočníků. Ten tvrdí, že Jakl udeřil jako první. “Aktivně vyhledal spřátelené redakce, aby mu pomohly jeho útok zpochybnit,” řekl Jakl redakci ParlamentníchListů.cz
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ředitel Deníku Referendum: S lidmi jako je Jakl se nediskutuje, není hoden oponentury
Někdejší spolupracovník exprezidenta Václava Klause Ladislav Jakl se rozhodl kandidovat do Senátu. Publicista a ředitel Vydavatelství Referendum Radovan Bartošek se zamýšlí nad tím, proč Jakl kandiduje za SPD Tomia Okamury. V textu pro Deník Referendum dospěl k zajímavému zdůvodnění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Veřejný ochránce práv: Chybějící sociální bydlení staví rodiny s dětmi do zoufalé situace
Děti se nesmí odebírat z rodin kvůli nedostatečným bytovým poměrům. Říká to občanský zákoník i soudy, včetně těch nejvyšších. Přesto však k takovým případům stále dochází. Stát totiž rezignoval na zodpovědnou bytovou politiku. Kvůli chybějícímu sociálnímu bydlení mnoha rodinám hrozí, že s dětmi skončí na ulici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Fridrichová z ČT by za Protektorátu nosila jiný odznáček. A Moravec... Masakr Ladislava Jakla
ROZHOVOR Kandidát na místo v Radě pro rozhlasové a televizní vysílání Ladislav Jakl poskytl ParlamentnímListům.cz rozhovor o svých plánech a o svém pohledu na českou mediální scénu. Současná veřejnoprávní média podle Jakla manipulují „nejen slovem i obrazem, ale také už tím, o čem mlčí“. A radost nebude mít ani Václav Moravec či Nora Fridrichová. Jakl se snaží o účast v orgánu, který před 28 lety pomáhal zakládat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Dělá Ladislav Jakl správnou věc?
„Každého půl roku vyleze Jakl a bojuje s Časem,“ píše v diskusi pod jeho článkem (Neexistuje žádný zimní čas ...) Jan M. A dobře dělá. Kdo? Ladislav Jakl samozřejmě.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.3.2017 v 17:40, zobrazit podobné
Slouha Jiří Drahoš? Vážná úvaha o kandidátovi
Vysokoškolský učitel Radim Valenčík se na svém webu rozepsal o prezidentském kandidátovi Jiřím Drahošovi. „Ví Drahoš, do čeho jde?“ zeptal se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Jakl: Babiš a Milion chvilek? Dávejte velký pozor, co se bude dít. Jde o Brusel
Dávejme pozor na to, jestli Babiš nezačne dělat ústupky Bruselu v proimigrační politice. Může nás prodat, aby sám sebe zachránil, varuje člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, někdejší ředitel hradního politického odboru Ladislav Jakl. Podle něj by se tak mohlo stát jako výsledek tlaku, který je na premiéra poslední dobou vyvíjen. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Jakl dodává též nové informace ke kauze napadení své osoby ve voze metra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
ParlamentníListy.cz měly pravdu. Hulinský skončil ve vrcholném orgánu ČSSD
„Předsednictvo ČSSD s hlasem rozhodujícím“ přišlo o jednoho ze svých členů. Byl jím zkušený sociálnědemokratický politik Petr Hulinský. O tom, že skončí a bude převolen, ParlamentníListy.cz informovaly jako jediné médium. Podle našich dvou zdrojů ke změně skutečně došlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Daňová reforma ČSSD nesmí projít. Doplatíme na to všichni!
Vláda ČSSD a ANO pomalu začíná získávat jasnější kontury a kromě debat o obsazení ministerstev se hraje i o jednotlivé body v koaliční smlouvě, kam se socialisté snaží umístit i svůj návrh daňové reformy, což doufám, neprojde!    
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.3.2018 v 14:40, zobrazit podobné
Pravicový volič z Prahy sepsal, proč volí Zemana: Nemám rád manipulace! Otevřu noviny či internet a dostávám jasné zadání, Zeman nesmí projít...
Pan Karel Šindelář se na serveru Neviditelný pes představil jako konzervativně-liberální pravicový volič žijící v Praze. Po prvním kole prezidenta si prý položil otázku, zda má vůbec smysl chodit ke druhému kolu prezidentské volby. A pokud už k němu půjde, koho bude volit? Došel k názoru, že dá hlas Miloši Zemanovi. Z pěti důvodů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist