Okamura (SPD): Probíhá permanentní pokus o státní převrat
Projev na 30. schůzi Poslanecké sněmovny 4. června 2019 - Projednání rizika možných finančních ztrát České republiky v souvislosti s předběžnou zprávou Evropské komise o šetření střetu zájmů předsedy vlády České republiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 19:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

Státní převrat není trestný, jen neúspěšný pokus o něj. Ústavní právník Kudrna rozebírá možnosti dalšího vývoje v Katalánsku
ROZHOVOR Ústavní právník Jan Kudrna z pražské právnické fakulty je jednou z nejuznávanějších kapacit na ústavní právo. Tedy právní oblast, která se čas od času stane velmi rozebíranou. Poslední vlna zájmu o ústavněprávní principy souvisí s událostmi v Katalánsku a snahou o osamostatnění regionu od Španělska. Jaké má tato snaha šance? A jaké možnosti má naopak španělská vláda? Podle doktora Kudrny bude vše záležet na výsledku. Protože jak říká: Státní převrat není trestným činem. Ale neúspěšný pokus o něj ano.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Sledujeme pokus o převrat jako na Slovensku, varoval Okamura ve sněmovně. Hyenismus lůzy překročil všechny standardy, demokracie je ve smrtelném ohrožení
S kritikou vlády přišel k řečnickému pultíku lídr SPD Tomio Okamura. Jeho hnutí nebude hlasovat pro pokračování současného kabinetu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Paroubek: Pokus o státní převrat na Slovensku?
Slovenský prezident Kiska zcela nepochybně svým včerejším televizním projevem nepřilil jen olej do ohně, on přilil do ohně přímo benzín.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Čeká nás státní převrat? Bude tu vládnout Tomáš Halík? Petr Žantovský naznačuje alarmující souvislosti
TÝDEN V MÉDIÍCH To, co se děje před našima očima, ať se to odehrává na Václavském náměstí, v rozhovorech Tomáše Halíka v různých malých privátních televizích, v projevech některých politiků nebo v komentářích lidí, jako je Alexandr Mitrofanov, považuje Petr Žantovský za regulérní pokus o státní převrat. Přitom rozebírá absurdní vyjádření člověka hrajícího si na celebritu, že menšina má vždy pravdu, aniž by se v médiích někdo nad takovou hloupostí pozastavil. Jeho pozornosti neušla ani komentářová adorace protibabišovská demonstrace na Novinkách, ani výroky jak z někdejšího Dikobrazu, které vypouštěla Miroslava Němcová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Je to státní převrat, řekl Trump
As I learn more and more each day, I am coming to the conclusion that what is taking place is not an impeachment, it is a COUP, intended to take away the Power of the..., (Čím více každým dnem studuji, co se děje, přicházím k závěru, že se nejedná o impeachment, ale o státní převrat s cílem převzít moc…) zatweetoval Donald Trump.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Teatrální zásah Ištvana se Šlachtou na Úřadě vlády byl státní převrat, říká Marek Benda. Někdo musí nést odpovědnost
Za pár měsíců si připomeneme šesté výročí pádu vlády Petra Nečase. Šesté výročí vpádu policie na Úřad vlády ČR a změnu politických poměrů v zemi. Právník a poslanec ODS Marek Benda považuje vpád policistů na Úřad vlády v podstatě za státní převrat. Vrchní státní zástupce Pavel Zeman však postup svého podřízeného Ivo Ištvana dodnes hájí. A na novináře se zlobí, že kladou tendenčně zaměřené otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Nový řád, převrat. Tomio Okamura vypíchl v ČT, čím jej zaujal Donald Trump
Tématem Událostí, komentářů ČT24 byla postava Donalda Trumpa, nového amerického prezidenta. Své k tomu řekli předseda senátu Milan Štěch (ČSSD), poslanec Pavel Kováčik (KSČM) a poslanec Tomio Okamura (SPD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Stanislav Křeček: Převrat, nebo nová smlouva ?
zdá se, že nastává spíše čas na nové uspořádání věcí, čas pro nějakou novou „společenskou smlouvu“ mezi vládnoucími a ovládanými než o nějaký „převrat“ .
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 18.2.2018 v 18:41, zobrazit podobné
TOPlist