Miroslava Němcová uspořádala ve Sněmovně historické okénko. Vyřídila při něm Rusko i Čínu najednou
Tradiční série tiskových konferencí jednotlivých poslaneckých klubů před začátkem jednání Sněmovny byla tentokrát sledována ještě pozorněji než obvykle. V reakci na informace o zastavení proplácení dotací z Bruselu opozice žádá zařadit toto téma jako mimořádný bod schůze a tiskovky opozičních stran byly přehlídkou jejich rozhořčení. Vrcholem byla tisková konference ODS, kterou ovládla poslankyně Miroslava Němcová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 21:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

„Svévole prezidenta“, „vláda Zemanových přátel“. Burcovala Němcová ve Sněmovně
„Bude existovat nějaký opravdu přesný detailní popis toho, jak v jedné historické etapě si počínala hlava státu a jak nebezpečně destruovala nejenom ústavní pořádek, ale v důsledku toho také celou společnost?“ burcovala dnes v Poslanecké sněmovně k účelu ústavní žaloby na prezidenta poslankyně ODS Miroslava Němcová a okomentovala některé body ze senátního návrhu žaloby. Ten však později v Poslanecké sněmovně neprošel, souhlas s žalobou vyslovilo jen 58 ze 130 poslanců, potřeba bylo 120 hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO Miroslava Němcová včera na Václaváku burcovala davy proti Babišovi. A mluvila o odpouštění
Poslankyně za ODS Miroslava Němcová včera vystoupila na Václavském náměstí na demonstraci proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Pořádala ji aktivistická skupina AUVA, jež už v minulosti uspořádala několik demonstrací proti předsedovi vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Zděšená Němcová: Odstup, Vondráčku. Občané musí mít ke sněmovně úctu
„Kauza“ hudebního vystoupení Radka Vondráčka v Poslanecké sněmovně pokračuje. Do věci se vložila Miroslava Němcová z ODS, která požaduje Vondráčkovu rezignaci. Vyjádření dřívější šéfky dolní parlamentní komory na svém facebooku zveřejnili občanští demokraté.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Já se zblázním! Hanebné. Jéžišmarja! Miroslava Němcová se v ČT smála, okřikovala i naříkala. A vyslechla si své
Radek Vondráček, Miroslava Němcová, Jiří Dienstboer, Stanislav Grospič. Čtveřice hostů Událostí, komentářů na padesáté výročí 21. srpna 1968 předvedla debatu, ve které se jiskřilo zcela mimořádně. V druhé části už Němcová s Grospičem prakticky nevyšli z překřikování, zatímco senátor Dienstbier se mezi nimi jen smál a Vondráček si v zoufalství představoval, jak bude své kolegy krotit v Poslanecké sněmovně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2018 v 09:34, zobrazit podobné
Věšíte nám na nos vše možné, láteřila Miroslava Němcová. A padla slova o vězení
Slova Lubomíra Zaorálka (ČSSD) rozvířila odpolední dění v Poslanecké sněmovně. Jeho vystoupení vyvolalo řadu faktických poznámek. Pak vystoupila i dlouholetá poslankyně za ODS Miroslava Němcová. "Věšíte nám na nos vše možné," láteřila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Miroslava Němcová přirovnala voliče ke zvířeti. Ne zrovna pěknému
Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny a současná poslankyně za ODS Miroslava Němcová se domnívá, že část lidí tu nostalgicky vzhlíží k totalitě a komunismu. Díky Babišovi se cítí být rehabilitovaní, uvedla Němcová pro DVtv.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Němcová je smutná a chce, aby Vondráček za „mejdan ANO" ve Sněmovně zaplatil. Mluvila i o Langerovi a sebereflexi
Expředsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) se v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu rozhorlila nad hudebním vystoupením poslance a nynějšího předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (ANO) v jednacím sále.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Miroslava Němcová: Lidé mi vyhrožují, mně je to jedno. Kandidaturu na Hrad nevylučuji. Ráda si dám sklenku vína či koňaku
Bývalá předsedkyně Poslanecké sněmovny a současná poslankyně za ODS Miroslava Němcová se rozhovořila pro magazín Luxury Prague Life nejen o politice, ale i o sobě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Komunisté se opět ujali vedoucí úlohy v zemi, varuje Miroslava Němcová
Poslankyně Miroslava Němcová (ODS) se ve svém komentáři pro server Forum24.cz zamyslela nad, dle jejích slov, vedoucí úlohou komunistické strany v Babišově „stínové“ vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Sobectví, hlavně brát! A pak smrt. Miroslava Němcová se zhrozila, jde o Babiše
Poslankyně ODS Miroslava Němcová se ve svém komentáři pro server Forum24.cz zamyslela nad současnou situací kolem drobných a středně velkých živností. Ty jsou podle ní současnou vládou likvidovány.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist