Jurečka (KDU-ČSL): Prosím premiéra, aby zvážil, jestli si ten chleba a párky nechce platit z vlastního
Projev na 30. schůzi Poslanecké sněmovny 4. června 2019 - Projednání rizika možných finančních ztrát České republiky v souvislosti s předběžnou zprávou Evropské komise o šetření střetu zájmů předsedy vlády České republiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 21:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2019

Související články

Topolánek rozcupoval Horáčkovo tvrdé jádro v EU a finišuje možná do druhého kola
Pan Horáček, který si prý prezidenta Zemana namaže ve druhém kole prezidentských voleb na chleba si však na chleba nenamazal Mirka Topolánka. Spíše naopak. V tvrdém jádru EU už prý být pan Horáček nechce. Dělá konkurz na estrádu?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.12.2017 v 21:40, zobrazit podobné
Jurečka nebude kandidovat na předsedu KDU-ČSL proti Bělobrádkovi
Ministr zemědělství Marian Jurečka nebude kandidovat na předsedu KDU-ČSL proti vicepremiérovi Pavlu Bělobrádkovi. Dnes to řekl serveru iDNES.cz s tím, že nechce štěpit stranu. Bělobrádek bude v květnu na lidoveckém sjezdu obhajovat předsednickou funkci, Jurečka je nyní prvním místopředsedou KDU-ČSL.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jurečka o případných námluvách lidovců s Babišem: Jen jsme vysílali signály
Do křesla pro hosta pátečního Interview ČT24 usedl končící lidovecký ministr zemědělství Marian Jurečka. První místopředseda lidovců si před televizními kamerami rýpl do designovaného premiéra Andreje Babiše (ANO) a Miloše Zemana, končícího premiéra Bohuslava Sobotku pochválil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Jurečka vykládal, co lidovci po volbách udělají pro lidi. Načež padl dotaz, jestli si nedělá srandu
První místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka se rozhodl občanům vysvětlit, co pro ně lidovci v koalici se Starosty a nezávislými chystají, až uspějí v podzimních volbách. Mimo jiné hodlají zrušit část projektu EET. Jurečka je přitom ministrem zemědělství a členem dosud vládnoucí koalice, která EET zavedla. Proč se tedy chystá rušit něco, co sám zaváděl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Jurečka u Witowské: Kdyby Babiš přišel, řekl, že se cítí nevinný, nechce vnitro ani spravedlnost, nebude útočit na ČT a rozhlas a požádal demokratické strany o šanci...
Už zítra se premiér v demisi Andrej Babiš stane designovaným předsedou vlády. Do funkce ho jmenuje prezident Miloš Zeman. Sociální demokraté právě hlasují v referendu, jestli do vlády s hnutím ANO půjdou, nebo ne. Podporu vládě slíbili i komunisté, kteří požadují zdanění církevních restitucí, což podpoří ANO i část ČSSD. O tom, jak se k tomu postaví lidovci, kteří považují zdanění církevních restitucí za zvrácené a protiústavní, mluvil v pořadu Interview na ČT24 vedeném moderátorkou Světlanou Witowskou první místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
NPÚ: Naučné stezky krajinářskými parky v jižních Čechách
Specialisté na historické zahrady, parky a krajinu pro vás připravili naučné stezky vybranými krajinářskými parky v jižních Čechách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Lidé na vesnici to mají těžké, pravil Jurečka. A přišel s nápadem, jak jim pomoct
Čeští politici hledají způsob, jak zastavit vylidňování venkova. S jedním nápadem přišel i lidovecký ministr zemědělství Marian Jurečka. Lidé na venkově by podle jeho představ mohli platit nižší daně. Informují o tom Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Jaroslav Štefec: Žádáme premiéra Sobotku, aby zvážil další setrvání vicepremiéra Bělobrádka a ministra Hermana ve vládě
Tiskové prohlášení politického hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist