Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.662x, což odpovídá cca 138.899-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vladimír Just: Český bizár II: Burešův estébácký rukopis
Banální tvrzení, že náš premiér v minulém režimu působil jako agent Státní bezpečnosti pod krycím jménem Bureš, už se dnes nikdo ze seriózních komentátorů neodváží rozporovat (snad kromě Babiše samotného, ale toho už za seriózního může označit leda tak nebožtík Tonda Blaník).
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 6.6.2019 v 17:41, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 06. 06. 2019

Související články

Pozor! Nejbrutálnější předvolební VIDEO. Natočil ho český komunista a jel kvůli němu vážně daleko
Komunistický politik David Kváč stvořil specifické předvolební video. Bylo natolik zvláštní, že bylo zařazeno do skupiny Český politický bizár, která ho teď šíří sociálními sítěmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Viktor Orbán spatřuje v současném dění na Slovensku rukopis Sorose
Komentář na prohlášení maďarského premiéra Viktora Orbána, který v současném dění na Slovensku spatřuje rukopis Georga Sorose a jeho organizací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Hejtman Šimek: Jihomoravský kraj se hrdě hlásí k odkazu významných historických osobností
V prostorách starobrněnského opatství v Brně bylo otevřeno Muzeum starobrněnského opatství. Zároveň byl zpřístupněn Mendelův rukopis Pokusy s rostlinnými hybridy. Klíče od vitríny, kde je tento vzácný Mendelův rukopis vystaven, převzali kromě hejtmana Bohumila Šimka zástupci města Brna, rektorátu Masarykovy univerzity a brněnského biskupství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Originální rukopis slavné opery a další dvořákovské unikáty budou vystaveny v Českém muzeu hudby
Ze své úspěšné výstavní premiéry v New Yorku se vrátil unikátní autograf partitury Rusalka! Originální rukopis slavné opery Antonína Dvořáka byl naposledy v České republice vystaven před více než 25 lety a nyní jej budou mít návštěvníci možnost spatřit po dobu jednoho týdne v Českém muzeu hudby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Drsné urážky, co vám hnou žlučí. Klaus ml. terčem útoků pro svůj vzhled
Poslanec a zakladatel Trikolóry Václav Klaus zveřejnil na svůj Facebook fotku v cyklistickém dresu a schytal výsměch. Fotku totiž sdílela i stránka Český politický bizár. V diskusi z něj udělali hiphopera, postavičku ze Simpsonů i indiána. „Kdybys poslouchal tátu, když ti říkal, ať se nešklebíš... že ti to zůstane,“ napsali mu. Co bylo dál?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Jarek Nohavica dostane z Ruska Puškinovu medaili. Svůj k svému, estébácký udavači, gratuluje Šafrovo fórum
Ruský prezident Vladimir Putin udělí Puškinovu medaili českému písničkáři Jaromíru Nohavicovi za „zásluhy o upevnění přátelství mezi národy“. Vyplývá to z prezidentského výnosu, který ve středu na svých stránkách zveřejnily ruské ústřední úřady. Zpěvák už například dostal státní vyznamenání od českého prezidenta Miloše Zemana. Drsné reakce, kde nechybějí slova o StB z webu Forum24.cz, na sebe nenechaly dlouho čekat. Kritický postoj zaujal i poslanec KSČM Jiří Dolejš. A misku vah pak těmi milejšími vyvážil například marketingový expert Jakub Horák, podle kterého má vyznamenání svá opodstatnění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Bílá většina dopadne zle. Čelíme zlu! sdělil k migraci český umělec. Došlo i na Zemana a český národ
Hudebník a filmař Vladimír Merta se na serveru Info.cz vyjadřoval k dnešnímu světu. Babiš prý není žádný Slovák, ale malý Čecháček. O Hutkově písni si myslí, že je to hloupé nálepkování, které jen použijí Zemanovi příznivci. A komentoval i migrační krizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 15:34, zobrazit podobné
Bizár dne: Budu volit Zemana, protože polarizuje společnost!
S tímto prohlášením dnes vystoupil premiér Andrej Babiš. Nebyly to však jediné důvody, které sdělil, a o to bizarnější jeho vystoupení bylo…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.1.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Vladimír Špidla promluvil před sjezdem ČSSD: O vládě, o kvótách a o koních
Sociální demokraté za pár hodin rozhodnou o svém dalším osudu. Kdo stranu povede po volebním masakru z října 2017? A kterou cestou se strana vydá? Bude součástí vlády, nebo zůstane v opozici? Někdejší šéf strany, premiér a eurokomisař Vladimír Špidla vidí budoucnost ČSSD v opozici. Spolustraníkům poslal přes Český rozhlas několik rad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist