Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.805x, což odpovídá cca 146.361-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Pirát Šmída: Babiš je jako feťák závislý na dotacích
ROZHOVOR „Babiš sám neodejde, je jako feťák závislý na dotacích a potřebuje zvyšovat dávky. A stejně jako se feťák ve své závislosti nezdráhá okrást i rodinu, tak se Babiš nezdráhá vzít si celé Česko jako rukojmí pro svůj dotační byznys,“ myslí si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Martin Šmída, člen republikového výboru Pirátské strany. „Pokud ani půlmiliarda, která bude sebrána z národního rozpočtu, aby zalepila Agrofertu díry po odmítnutí proplacení z EU, nebude tou poslední kapkou pro občany této země, pak se musím ptát, co se ještě musí stát? Kdy už se tento národ osvobodí od mafiánské nadvlády devadesátkových kmotrů, šíbrů a bývalých (a vlastně i současných) komunistů a estébáků?“ ptá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2019 v 21:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 06. 06. 2019

Související články

Babiš si raději do drůbežárny doveze Mongoly, než aby slušně zaplatil Čechy. Uměle nás udržují v chudobě, že je to prý výhoda. Pirát Šmída nechápe
ROZHOVOR „Nyní máme nejnižší nezaměstnanost v Evropě, ale platy se zvedají jen velmi pomalu. Dvě třetiny lidí mají nižší než průměrnou mzdu. Babiš si raději doveze do svých drůbežáren Mongoly, než aby zaplatil slušnou mzdu Čechům. Pak se divíme, že mladí utíkají z vesnic do měst a z Česka na Západ. Pak sháníme lékaře a sestry z Ukrajiny, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz člen republikového výboru Pirátů Martin Šmída.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 20:34, zobrazit podobné
Babiš tvrdí, že chce bohaté Česko? A kdo by pak jedl ty jeho masné výrobky bez obsahu masa, ptá se Pirát Šmída
ROZHOVOR „Současná vláda Andreje Babiše a sociálních demokratů si rychle spočítala, že na hlasech důchodců se dají vyhrát volby, a tak rozhazují na nesmyslné slevy na jízdné, a fakticky tak budoucnost projídají,“ konstatuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz člen republikového výboru Pirátů a zastupitel Majetína Martin Šmída. „Taky si nedělám iluze, že Babišova angažovanost v politice je vedena výhradně jeho ekonomickými zájmy a on nepotřebuje výzkumná centra informačních technologií a podobně. On chce levné lidi do drůbežáren a pekáren. Babiš tvrdí, že chce bohaté Česko, ale je to zase jen marketing. Kdyby tu ty lidi opravdu nechal zbohatnout, kdo by pak jedl ty jeho masné výrobky bez obsahu masa?“ ptá se. 
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
„Sorry jako.“ Naštvaný Babiš o střelbě v letadle i o dotacích EU
Premiér Andrej Babiš (ANO) ani dnes nevynechal příležitost k tomu, aby se na Facebooku rozepsal o tom, co se mu stalo minulý týden. Od výstřelu ve vládním letadle až po zprávu Evropské komise ohledně střetu zájmů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Šmída (Piráti): Babiš chce být u moci dlouho, je kvůli tomu dokonce ochoten vládnout dobře
Babiš se díky přebytkovému výsledku státního hospodaření tváří jako schopný ministr financí. Ovšem je nutno si uvědomit, že není důležité jen kolik peněz odteklo a přiteklo, ale především odkud a kam. Na analýzu má málokdo čas, tak zůstává jen dojem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Pirát nechápe, jak to že se Babiš stále drží. Ostuda, jakýkoliv jiný evropský politik by už dávno odstoupil
ROZHOVOR „Je nepochopitelné, že se Babiš stále drží v premiérském křesle. Každý jiný evropský politik by za těchto okolností dávno odstoupil. Je to ostuda,“ myslí si v rozhovoru pro PL.cz Martin Šmída, člen republikového výboru Pirátů. „Taky věřím, že máme na víc. Je tu mnoho chytrých a šikovných lidí. Musíme však reformovat systém vzdělání, podporovat vědu a výzkum, zjednodušit zákony a měřit všem stejně. Ale Babiš nic takového nedělá, chce levnou pracovní sílu pro svoje drůbežárny a odbyt pro jeho levné párky bez masa. Na budoucnost nemyslí, zajímá ho okamžitý zisk. Dokonce i ty jeho sny, které se mu zdají, když náhodou spí, za něj napsal jeho PR tým,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Diplomat Jaromír Novotný: Dluhy USA, Francie, Itálie či Ukrajiny jsou skoro nesplatitelné. To v minulosti znamenalo válku
ROZHOVOR Nedomnívám se, že by Agrofert byl fatálně závislý na eurounijních dotacích. Dotace jsou milé, ale nejsou rozhodující pro fungování společnosti. Opět jsme se ohledně tuzemské a mezinárodní politiky zeptali bývalého superdiplomata Jaromíra Novotného. Jde o exvelvyslance v Indii a Japonsku, který dojednával vstup České republiky do NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Petr Mach odejde z Evropského parlamentu: Je to mašinerie, prohlasují si, co se jim zlíbí. Babiš nás neochrání, ten je závislý na jejich dotacích
REPORTÁŽ „Vzdám se mandátu europoslance,“ prozradil na besedě v Novém Boru předseda Svobodných Petr Mach. „Chci tím dát voličům jasný vzkaz, co je pro mě důležitější – a to je úspěch Svobodných. Ne nějaké prebendy a vysoký plat z Bruselu,“ vysvětlil. Na besedě se probírala i témata terorismus, migrace a podíl velmocí na těchto neblahých jevech. „Je strašně nezodpovědné někam vlítnout a nevědět, co dál. Politika velmocí má velký díl odpovědnosti za ten chaos a průšvihy, co se tady dějí. Velmoci pořád někoho chtějí korigovat, usměrňovat, zachraňovat a ostatní na to doplácejí,“ objasnil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Lapáčková (TOP 09): Zamyšlení o dotacích
Debaty o vině, či nevině premiéra Babiše ohledně dotací na Čapí hnízdo mě přivedly k zamyšlení o dotacích vůbec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Šmída (Piráti): Zatímco Babiš hledá spojence, Piráti řeší, jak prosadit program
Převzato z facebooku: "Nachystáme návrhy, na kterých je shoda, a můžem plnit náš program i z opozice. Babiš může zatím dál neúspěšně vyjednávat o vládě."
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
MŽP oznámí finální změny v kotlíkových dotacích
Ministerstvo životního prostředí dnes oznámí na tiskové konferenci změny v tzv. kotlíkových dotacích, určených pro výměnu starých kotlů za nízkoemisní. V dotacích se během letošní druhé vlny přerozdělí až 3,4 miliardy korun, v loňské první výzvě to byly tři miliardy. Do roku 2020 je celkem určeno na dotace na obměnu starých kotlů devět miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist