Babiše vypískali v Liberci. Celý víkend mi chodily podpůrné zprávy, tvrdí
Zatímco natřískaná Letná tepala Andreje Babiše, předseda vlády vyrazil do Liberce, kde zahájil letní olympiádu dětí a mládeže. Chlubil se tu mimo jiné, že mu celý víkend chodily podpůrné SMS zprávy. Podle svých vlastních slov se nesetkal s negativní reakcí vůči sobě. Pravda však byla poněkud jiná, proti Babišovi se demonstrovalo i přímo v Liberci. Premiér se však protestujícím vyhnul.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 19:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 24. 06. 2019

Související články

Babiše odbojáři v Edenu vypískali
Miroslav Kalousek uvalil klatbu na účastníky bohoslužby na Velehradu, a to kvůli tomu, že tak velké shromáždění neproměnili v křesťanskou manifestaci proti nekřesťanskému chování premiéra Babiše.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.7.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Dříteň: Víkend v obci patřil pouťovým slavnostem
Do Dřítně přijela pouť. A hned na celý víkend. Obec ležící na dohled od temelínské elektrárny totiž v sobotu 20. a v neděli 21. července pořádala své v pořadí už šesté pouťové slavnosti. Bohatý dvoudenní program doplněný o různé sportovní a kulturní akce, přilákal k dříteňskému zámečku a do zdejšího sportovního areálu návštěvníky z celého okolí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Vyšetřování údajného únosu Babišova syna prověřuje GIBS, tvrdí zdroj Seznamu
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) se zabývá tím, jak a proč kriminalisté v Praze 1 odložili oznámení syna premiéra Andreje Babiše (ANO), že je nedobrovolně na Krymu. Napsal to dnes server Seznam Zprávy. Policisté oznámení Babiše mladšího odložili, aniž s ním mluvili. Babišův syn v reportáži Seznamu Zprávy uvedl, že jeho otec ho chtěl dostat z Česka kvůli vyšetřování kauzy Čapí hnízdo, v níž oba čelí obvinění z dotačního podvodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Petr Fiala varoval na veřejné akci: Hrozí nám ústavní většina Babiše a komunistů. A věřte mi ze zkušenosti ze Sněmovny, že...
REPORTÁŽ „Hrozí pád na politické dno. Nám všem. České republice. České politice,“ varoval na debatě v Liberci předseda ODS Petr Fiala. „Pro mě pád na politické dno je účast komunistů ve vládě. Po dlouhé době je to reálná varianta. Zve je tam premiér Sobotka. Zve je tam Andrej Babiš. Abychom se všichni nedivili,“ obává se. Dále podle něj hrozí „opakování této levicově-populistické vlády, která nedělá vůbec nic pro budoucnost této země“. A také jednobarevná vláda Andreje Babiše. „Jestli někdo dokáže zastavit Andreje Babiše, tak je to ODS,“ tvrdí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ve městě, které před sto lety Československo nevítalo: Dnes tu Masaryk házel buly na hokeji a u radnice se přednášelo o programu laskavosti
REPORTÁŽ V Liberci, tedy městě, kde před sto lety většina obyvatel ze vzniku Československa nejásala a bylo zde dokonce sídlo provincie Deutschböhmen, oslavili důstojně sto let republiky. Sázely se lípy, před bustou T. G. M. před Severočeským muzeem se konal slavnostní happening, v 19.18 se před libereckou radnicí sešly desítky lidí, na hokeji vhodil slavnostní buly „Masaryk“ v bílé uniformě, Liberecký kraj svítil celý víkend v barvě trikolóry. Liberečany neodradilo ani nepříznivé deštivé počasí. Bylo to ale stylové. Před sto lety při vzniku republiky bylo zataženo a také pršelo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ti, kteří prý četli celou zprávu z OLAF: Autoři se o Babišovi příliš nezmiňují. Padají jiná jména
České ministerstvo financí zveřejnilo z takřka padesátistránkové zprávy Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) jen tři malé odstavečky, ale páteční Lidové noviny tvrdí, že měly možnost nahlédnou do zprávy. Politicky to prý pro premiéra Andreje Babiše (ANO), jehož holding Agrofert a tím i firma Čapí hnízdo je toho času uložen ve svěřenském fondu, stejně jako vydavatelství Lidových novin, nebude nic příjemného. A to i přesto, že kolem předsedy vlády pracovníci OLAFu našlapují jen opatrně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
,,Vždyť ho vypískali". Chce zemřít, aby svrhl Zemana. A prý je na tom už zle. My máme vyjádření Hradu k akci Tomáše Hradílka na ovlivnění voleb
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se vyjádřil k zdravotnímu stavu disidenta Tomáše Hradílka, jenž už několikátý den drží hladovku, aby tak vyjádřil protest proti opětovné kandidatuře Miloše Zemana. Hradílek sám tvrdí, že je připraven i zemřít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
V Liberci bude pokračovat soud v kauze s obžalovaným hejtmanem
Výpověďmi svědků bude dnes u krajského soudu v Liberci po čtvrt roce pokračovat proces v korupční kauze, která se týká evropských dotací na dva projekty v Liberci. Obžalováno je 13 lidí a čtyři firmy. Mezi obžalovanými je i hejtman Libereckého kraje Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist