Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.757x, což odpovídá cca 91.678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Co by řekl Havel?“ Emma Smetana a Tomáš Klus: Babišův volič zpozorní
Emma Smetana zpovídala během demonstrace na Letné Tomáše Kluse v tričku s obrázkem Václava Havla. Toho si redaktorka hned všimla a zajímalo ji, co by Václav Havel na letenskou demonstraci řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 25. 06. 2019

Související články

Kopanec Jaromíru Soukupovi a Babišovi v přenosu Cen Anděl na ČT. A Emma Smetana...
Česká televize včera vysílala přenos předávání hudebních cen Anděl z pražského Fóra Karlín. Objevil se Tomáš Klus i Emma Smetana. Ani na těchto hudebních cenách nechyběly záběhy do politiky. „Abych svoji duši neprodal za jednu koblihu,“ zaznělo od písničkáře Pokáče. Nechce se prý stydět za svou rodnou zem. A kopl si i do Jaromíra Soukupa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
FOTO Emma Smetana na Letné s Tomášem Klusem. Na snímku je i Václav Havel
Demonstrace na Letné se zúčastnila také moderátorka Emma Smetana. Ta na svůj instagramový profil umístila snímek se zpěvákem Tomášem Klusem, který na demonstraci vystoupil. Na fotografii byl zvláštním způsobem přítomen i Václav Havel, jehož řada letenských řečníků vzývala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Nedělejme z Gotta světce. On takový nebyl... Emma Smetana zpovídala kněze Marka Orko Váchu
K pohřbu Karla Gotta už se vyjádřil jak kardinál Duka, tak kněz Tomáš Halík. Moderátorka Emma Smetana k tématu zpovídala třetího duchovního, kněze a přírodovědce Marka Orko Váchu. Ten řekl, že by pro pohřeb se státními poctami ruku nezvedl, ale jedním dechem dodal, že to je rozhodnutí vlády. Souhlasil s Tomášem Halíkem, že by se z Gotta neměl dělat světec. „Protože Karel Gott takový nebyl,“ dodal. Ale se mší v katedrále sv. Víta nemá prý problém.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Až za hrob: Emma Smetana hnusně o Věře Bílé. Tuhne krev v žilách
Moderátorka DVTV Emma Smetana zavzpomínala na zpěvačku Věru Bílou. Tu prý poznala skutečně dokonale: Její otec, hudebník Jiří Smetana totiž romské divě dělal manažera. A vzpomínky jeho dcery nejsou moc hezké. V podstatě zemřelé zpěvačce vzkazuje, ať se na onom světě k jejímu, před rokem zemřelému, otci raději ani nepřibližuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Pojďte to srovnat: Jak Emma Smetana mluví s odpůrcem Ruska... A s odpůrcem EU
Moderátorka Emma Smetana si v uplynulých dnech pozvala do DVTV.cz dva rozdílné hosty, bývalého velvyslance v Rusku Petra Koláře a europoslance Jiřího Paynea (Svobodní). Rozhovor s Paynem byl ze strany Smetany útočnější.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Emma Smetana ryla do Josefa Skály kvůli roku 68 a Tibetu. Ten ji takto odpálil
Emma Smetana přivítala v internetové televizi DVTV místopředsedu ÚV KSČM Josefa Skálu, který má na starosti ideově politickou práci a komunikaci. Bavili se spolu mimo jiné o tom, kdo zabil víc lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Byla tam, když to hořelo. Emma Smetana je Čechům pro smích
Česko má první oběť požáru katedrály Notre Dame. Je jí moderátorka internetové televize DVTV Emma Smetana. Nikoliv proto, že by hořela doslova, ale roštuje jí český internet a sociální sítě. A Češi opět dokazují, že jím nic není svaté a pověst smějících se bestií je zasloužená.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Emma Smetana probírala předkožky. Zevrubně
Na DVTV se v předvánočním čase řešilo pro jednou něco jiného než politika. Emma Smetana s estetickou dermatoložkou Věrou Terzijskou probírala kosmetické úpravy a praktiky na omlazování pleti. A zmínila i módní výstřelek hollywoodských hereček: vpichování kmenových buněk získaných z předkožek korejských novorozenců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Můžete to vypnout... Emma Smetana pustila Marku Černochovi záznam, který neunesl
Byla to chyba, to říká Marek Černoch o době, kdy s Martinem Konvičkou zpíval hymnu. Od Úsvitu přešel k ODS a o svém čase v Úsvitu říká zajímavé věci. Interview s Markem Černochem je k nalezení na DVTV a vedla ho Emma Smetana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO Emma Smetana: Jsem hlavně Evropanka. Nechápu vlastenectví Čechů. Byla bych schopna zabít
Moderátorka DVTV Emma Smetana se v pořadu PeepShow svěřila se svými osobními názory. Pro Čechy je podle ní typická jejich malost a zbabělost. Tyhle vlastnosti ji na Češích vytáčí. Necítí se být Češkou, ale spíše Evropankou. Pro patriotismus v dnešní situaci nemá pochopení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist