Český rozhlas: Ocenění Nejlepší podcast veřejné služby míří na Radio Wave
Prvnímu původnímu podcastu z produkce Českého rozhlasu s názvem Zhasni!, který se věnuje sexu a intimitě mladých lidí, patří cena Nejlepší podcast veřejné služby. Ocenění v rámci prvního Podcastového dne YouRadia talk převzaly šéfredaktorka Radia Wave Iva Jonášová a šéfproducentka Kreativního HUBu Českého rozhlasu Edita Kudláčová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 18:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 25. 06. 2019

Související články

Český rozhlas spustil v O2 TV Radio Wave
Český rozhlas spustil na platformě O2 TV, jejímž provozovatelem je společnost O2 Czech Republic, další vizuální rádio. Radio Wave je v pořadí druhou stanicí Českého rozhlasu, která je posluchačům k dispozici i ve vizuální podobě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Nový formát Mikrovlnky autorek jednoho z nejposlouchanějších podcastů
V pátek 17. května zveřejnilo Radio Wave nový podcast Mikrovlnky – týdenní výběr toho nejlepšího z krátkých zpráv Wave News podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Otevřené hlavy na Radio Wave
Radio Wave uvádí novou sérii rozhovorů s předními světovými intelektuály
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Český rozhlas spouští zpravodajský podcast „Vinohradská 12“
Český rozhlas spouští v pondělí 8. 4. první původní zpravodajský podcast s názvem „Vinohradská 12“. Podcast bude dostupný na zpravodajském serveru iROZHLAS.cz a ve všech podcastových čtečkách i prostřednictvím streamovací služby Spotify. Podcast bude připravovat tým pod vedením Lenky Kabrhelové, moderátorky a bývalé zahraniční zpravodajky Českého rozhlasu v USA a v Rusku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Český rozhlas spouští svoji první HbbTV aplikaci, Radio Wave si ji nadělilo k narozeninám
Český rozhlas nabídne od 11. 1. nově poslech z audioarchivu pomocí interaktivní HbbTV aplikace. Stává se tak prvním českým rádiem, které nabízí vlastní HbbTV aplikaci. Pilotní verze aplikace je dostupná na stávajícím kanále Radia Wave, které si ji nadělilo jako dárek k 13. narozeninám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Český rozhlas spouští svůj první původní podcast Zhasni! na téma sex a intimnosti
Speciální audio projekt o sexu a intimitě mladých lidí s názvem Zhasni! spouští Český rozhlas od 1. března. První původní podcast z produkce ČRo odkrývá city, vztahy, vášně a touhy mladých lidí a zachycuje dění za dveřmi ztemnělých pokojů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jak "posluchač poslouchá" Rádio Wave, zjišťoval u sto padesáti lidí Český rozhlas. Agentuře za to dal 61.105 korun
Český rozhlas a jeho současný ředitel Zavoral mají evidentně na rozdávání. Jak jinak si vysvětlit, že si za desítky tisíc najal agenturu Median, která je tímto státním subjektem placena velmi štědře, aby na útlém vzorku zjistila tak "zásadní" věci, jako způsob, kterým "posluchači poslouchají" uvedenou stanici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Český rozhlas Radiožurnál připravil na květen speciální sportovní rádio
Stanice Český rozhlas Radiožurnál připravila na květen unikátní sportovní rádio s názvem Radiožurnál Sport, které odstartuje společně s mistrovstvím světa v hokeji 10. května. Sportovní rádio mohou posluchači naladit přes DAB vysílač, v aplikaci iRadio, na webu Radiožurnálu a serveru iROZHLAS.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Současné české skladby poprvé i pro neslyšící publikum
Radio Wave přetlumočilo ve spolupráci s Tichým světem čtyři skladby současných českých interpretů do uměleckého znakového jazyka a vznikly videoklipy Znakové písně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Novinkou festivalu Prix Bohemia Radio je mobilní aplikace
Tradiční soutěžní přehlídka rozhlasové tvorby Prix Bohemia Radio, jejímž vyhlašovatelem je Český rozhlas, se již potřetí koná ve dnech od 19. do 22. března v Olomouci. Role čestné prezidentky se opět ujala herečka Hana Maciuchová. Návštěvníci mohou poprvé využít stejnojmennou dvojjazyčnou mobilní aplikaci. Nedílnou součástí festivalu bude udělení Ceny Thálie za nejlepší herecký výkon v rozhlasové hře a uvedení rozhlasové osobnosti do Síně slávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist