Hřebejku, Geislerová, Zdeněk Zbořil má nápad, jak zaplatit Karlovy Vary. To budete koukat
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Skvělý nápad! Festival ve Varech by mohl být skromnější. „A lidská práva by mohla hned být lidštější,“ komentuje otevřený dopis zástupců filmové obce politolog Zdeněk Zbořil. Ale jak nahradit Českou zbrojovku nebo Philip Morris? „Snad by se to dalo udělat po vzoru Milionu chvilek, o kterém pan Minář řekl, že jej financují drobní střádalové. V minulosti jsme měli Filmové festivaly pracujících, dnes by to mohly být festivaly ‚střádalů‘,“ navrhuje Zbořil. V dnešním Rozjezdu se věnuje také výměně názorů v ČSSD. „Je to jeden z těch, kteří se rozhodli ČSSD zničit a ve svém strachu to dnes svádějí na prezidenta,“ říká Zbořil na adresu poslance Petra Dolínka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2019 v 10:35, prečteno: 18x

nejlepší články ze dne: 08. 07. 2019

Související články

Úder umělcům do Varů: Hřebejku, Nvotová, Geislerová, Plodková a další. Koho budete kádrovat příště?!
Publicistka Lucie Petrášová spustila palbu do herců, kterým se nelíbí, že mezi sponzory Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je i Česká zbrojovka. Novinářka by ráda věděla, kterého ze sponzorů umělci odsoudí příště.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Ministr Ťok: Karlovy Vary získají stanici, odpovídající moderní železnici
Správa železniční dopravní cesty dnes slavnostně zahájila finální část rozsáhlé modernizace stanice Karlovy Vary. Po proměně zchátralé výpravní budovy ze čtyřicátých let minulého století na budovu moderního střihu začíná rekonstrukce kolejiště.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Petice za obnovení provozu bazénu Thermal Karlovy Vary pro veřejnost
My, níže podepsaní obyvatelé a návštěvníci města Karlovy Vary, tímto žádáme Ministerstvo financí ČR jakožto majitele objektu bazén Thermal, aby co nejdříve obnovilo provoz tohoto objektu pro veřejnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Petice za obnovení provozu bazénu Thermal Karlovy Vary pro veřejnost
My, níže podepsaní obyvatelé a návštěvníci města Karlovy Vary, tímto žádáme Ministerstvo financí ČR jakožto majitele objektu bazén Thermal, aby co nejdříve obnovilo provoz tohoto objektu pro veřejnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
To je nápad, směje se Zdeněk Zbořil TOP 09, pokud jde o srpen 1968. Přidává své vzpomínky, které nepotěší odpůrce Zemana. ČT. Nemocný Kalousek, Mašínová...
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Stínový prezident? To je opravdu nápad hodný jen TOP 09. Prezident z ‚dovozu‘, když ti naši nevyhrávají, to je nápad nad nápady,“ reaguje politolog Zdeněk Zbořil na debatu na téma: když chce prezident Miloš Zeman 21. srpna mlčet, těšme se na proslov slovenského Andreje Kisky, možná bude i v ČT. A že se srpen 1968 připomíná, ale na březen 1939 úspěšně média zapomínají? „Spor o interpretaci obou událostí asi už navždy bude podléhat přání toho, kdo bude v Čechách vládnout. Samozřejmě jen tehdy, dokud budou Čechy, Morava a Slezsko existovat. Většinou si to neradi připomínáme, ale ani to není tak docela jisté,“ podotýká politolog. K rozhovoru Zdeny Mašínové pro Forum24.cz Zbořil také uvedl: „I já si někdy myslím, že ‚česká společnost‘ je mravně podvyživená.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 07:34, zobrazit podobné
Petr Bílek: Sté léto bez císaře
A Karlovy Vary zase žijí filmovým festivalem. Říká se koneckonců, že Karlovy Vary žijí jen filmovým festivalem. Už přes půl století. Jinak se v nich celoročně potuluje po ulicích nuda. Bývá tomu tak i jinde v České republice, že náměstíčka zejí prázdnotou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Vaněk (TOP 09): Neúspěch letecké linky Karlovy Vary – Düsseldorf
Před čtyřmi měsíci se v médiích hojně oslavovalo otevření přímé letecké linky Karlovy Vary - Düsseldorf. Tehdy se hovořilo o velké příležitosti pro německé turisty, rozvoji turistického ruchu v Karlovarském kraji a rychlém spojení českých krajanů se západním světem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Muzeum Karlovy Vary: Nová expozice přivítala desetitisícího návštěvníka
?Muzeum Karlovy Vary deset měsíců po otevření nové stálé expozice, která přibližuje dějiny města a regionu zážitkovou formou, přivítalo desetitisícího návštěvníka. Stalo se tak ve středu 21. února, kdy si vstupenku zakoupila rodina Škardových z Plzně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Ministr Ťok se zúčastní otevření nové výpravní budovy v Karlových Varech
Ministr dopravy Dan Ťok se zúčastní slavnostního zahájení stavby spojené s otevřením nové výpravní budovy ŽST Karlovy Vary, které se uskuteční v úterý 9. května od 13:00 v žst. Karlovy Vary.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist