Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.554x, což odpovídá cca 237.621-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ľuboš Blaha: Tohto ste agentom, milá pani
"Nie som agentka Sorosa" is the new "mala som na maturitnom vysvedčení samé jedničky"? Pri všetkej úcte, ona to tá Čaputová nevidí, že sa nekonečne strápňuje? Rovnako, ako sa strápňovala Nicholsonová, keď hrdo dokazovala, že má maturitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 22:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 16. 07. 2019

Související články

Ľuboš Blaha: Britům nezbývá než říct „sorry, Rusko“. I historky o vesmírných ještěrech jsou lepší než ta se Skripalem
Poslanec slovenské Národní rady Ľuboš Blaha má za to, že britské premiérce Therese Mayové nezbývá nic jiného, než se Rusku omluvit za to, že ho spojila s otravou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala. Jak k tomuto názoru Blaha dospěl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
VIDEO Ľuboš Blaha: Nechte Venezuelu! Bahrajn, Katar, tam je to ještě horší. Proč tam nejdeme měnit režim
Ľuboš Blaha, poslanec SMERu a marxistický filozof, zveřejnil záznam z evropského výboru, kde argumentuje proti tomu, aby Slovensko uznalo Juana Guiadóa za prezidenta Venezuely. „Problémem Venezuely není to, že je tam nedostatek demokracie, ale že má největší zásoby ropy, statisticky, a že neposlouchá. Saúdská Arábie má taktéž velké zásoby ropy, ale poslouchá Spojené státy americké,“ tvrdí Blaha. Slovensko by dle něj mělo zůstat neutrální. Tento názor sdílí i předseda SMERu Robert Fico.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Čínští komunisté by si zasloužili Nobelovu cenu za ekonomii. Slovenský poslanec Blaha se rozepsal po státní návštěvě
Slovenský poslanec Luboš Blaha (SMER-SD) se vrátil z Číny, kde se účastnil více politických setkání. Následně se o nich rozhovořil na svém facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 16:34, zobrazit podobné
Slovenský poslanec Blaha k 17. listopadu: Naši tátové postavili po válce republiku na nohy. Mám místo nich oslavovat nějaké ožraly a privatizátory? Nikdy
Poslanec slovenské Národní rady Luboš Blaha (SMER-SD) se na svém facebookovém profilu rozčílil. „Víte, co mě skutečně zlobí? Když se někdo snaží pohanět život našich otců a dědů, kteří tu desetiletí budovali vše, co dnes máme – školy, nemocnice, továrny, silnice, sídliště, mosty, zkrátka vše,“ podotkl Blaha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ľuboš Blaha, největší čert fanoušků Čaputové: Bojíte se pravdy o vaší favoritce, ale ona stejně vypluje na povrch. A bude velmi bolavá
Slovenský poslanec SMERu a marxistický filozof Ľuboš Blaha sepsal na sociální síti reakci na první kolo slovenských prezidentských voleb, které v sobotu vyhrála právnička Zuzana Čaputová. V druhém kole se střetne s eurokomisařem Marošem Šefčovičem, kandidátem s podporou vládní strany SMER. Je prý zjevné, že Slovensko je rozděleno na dva tábory. A slibuje, že pravda, která teprve vyplave na povrch o Čaputové, bude ještě bolet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Paní prezidentka Zuzana Čaputová to nebude mít lehké
Paní Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová je jistě milá osoba,     s příjemným vystupováním, bez jakýchkoliv známých škraloupů a doufejme, že to tak zůstane.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.4.2019 v 21:40, zobrazit podobné
Langr (Zelení): Milá paní Mládková ... srdečně zdraví VH - projev k 21. srpnu 1968
O chování v dobách běžných i přelomových.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ľuboš Blaha: To už nie je ani politika, ale posadnutosť
Tri zistenia v kauze zavraždeného novinára, ktoré stoja za komentár
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Ľuboš Blaha: Liberáli sú obyčajní pokrytci
Mňa by fakt zaujímalo, kde sú teraz všetci tí najslušnejší a najspravodlivejší slniečkarski aktivisti, keď ide o Juliana Assanga.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Co udělala? A kam se plazila? Čaputová dostala pořádný céres
Politolog a poslanec Národní rady SR Ľuboš Blaha se jal vyjmenovávat, co že to slovenská prezidentka Zuzana Čaputová stihla během prvních sto dnů ve svém úřadu. Kromě módního výběru pak toho moc Blaha ve výčtu úspěchů Čaputové nenalezl. Ba naopak. „Stihla ohrozit naše dobré vztahy s Českou republikou, Maďarskem, Polskem, Čínskou lidovou republikou a Ruskou federací,“ vyjmenovává Blaha, co slovenská prezidentka stačila zvládnout. A doplňuje, že ona je takový „Havel v sukni“. „Svůj národ nesnáší, nejraději by žila v nějaké liberální Americe. Slouží Velkému bratrovi a obhajuje americké války,“ přikládá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist