Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.012x, což odpovídá cca 104.983-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
A domů byste si uprchlíka vzali? Jednoho tu máme! Šokující VIDEO z USA
Americká novinářka, korespondentka webu INFOWARS a influencerka na sociálních médiích Kaitlin Bennettová ve svém novém videu na youtube ukazuje na pokrytectví lidí, kteří protestují proti uzavření hranic s Mexikem, jak plánuje americký prezident Donald Trump. Bennettová na demonstraci za otevřené hranice konfrontovala demonstrující s domnělým uprchlíkem a ptala se, zda jsou demonstranti ochotni okamžitě pomoci. Jejich vyhýbavé odpovědi o jejich solidaritě nesvědčí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2019 v 20:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 17. 07. 2019

Související články

VIDEO Vadí ti islámská modlitba v parku? Půjdeš sedět. Šokující záběry z Londýna
VIDEO Šokující záběry z Británie. Tamní policejní síly si došly pro ženu k ní domů poté, co se na ně obrátila s dotazem, zda je správné, aby se muslimové modlili v londýnském Hyde Parku. Modlitby k jakémukoliv náboženství jsou přitom v královských parcích v Londýně zakázány. Žena je nyní souzena za projev etnické nenávisti. Přesvědčte se!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
VIDEO bez cenzury. Afričané prý šikanovali děti a obtěžovali dívky v Palermu. A tak vzali italští pánové baseballové pálky a zakročili po svém
Video, které znovu dorazilo do naší e-mailové schránky, se zdá být velmi autentické. Včetně detailního popisu, který události předcházel. V té souvislosti nás mimochodem napadla známá skladba Daniela Landy Půlnoční rock. Možná že si lidé z Palerma vzali z jedné části textu příklad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Afričan: V Evropě živořím. Nemohu se dočkat, až se vrátím domů. Prostě u vás máme hlad
Evropské země, které mají na svém území velké počty neúspěšných žadatelů o azyl, se snaží zrychlit jejich deportace domů. Nabízejí jim dobrovolný odchod domů s finanční pomocí na cestu. Využívá ho čím dál větší počet neúspěšných žadatelů o azyl v EU, píše server Aktuálně.cz a přidává příklad jednoho z nich.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Chcete domů uprchlíka? Tady máte možnost
V Česku startuje úspěšný projekt spolubydlení s uprchlíky. „Vemte si je domů,“ zní jeho název. Cílem projektu je zlepšení začleňování nově příchozích do společnosti a odstraňování předsudků. Píše o tom server Rozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Robert Troška: „Bílý fašista ztupil svou hlavou ostří mačety mírumilovného muslimského uprchlíka“
Tak zněl komentář jednoho z diskutujících k muslimskému útočníkovi v Německu, který zavraždil jednoho nevinného člověka a další stačil pobodat. Komentář ukazuje na zoufalou situaci při hodnocení objektivity dnešních médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
ČSSD na suchu. Nechtěli byste si pronajmout kus Lidového domu? Klidně i mou kancelář, ptá se Hamáček
Sociální demokracie musí šetřit, kde se dá. V kase moc financí není, stranu opouštějí voliči, tenčí se počet poslanců, senátorů i komunálních politiků, a tak je ve hře i pronájem Lidového domu. Píší to dnešní Hospodářské noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Babiš je ušišlaný chudák a parodie na Bilaka. Premiér odmítl přijímat syrské sirotky a okamžitě se ozval Kalousek i další
Premiér Andrej Babiš v rozhovoru pro Novinky.cz znovu rázně zopakoval, že Česko nepřijme ani jednoho uprchlíka. Lidovecká europoslankyně Šojdrová lobbuje za to, aby ČR přijala padesát nezletilých syrských sirotků. „Proč bychom je přijímali?“ uvedl podiveně Babiš v rozhovoru a pokračoval, že sirotky máme i u nás a musíme je připravit na vstup do života. Na jeho prohlášení se strhla vlna reakcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Babišova prohlášení o imigraci a přečíslení původních obyvatel v Evropě prošla ověřováním. A zjistilo se, že...
Když Itálie požádala členské státy EU, aby si rozdělily 450 uprchlíků z jedné z lodí ze Středozemní moře, Babiš symbolicky práskl před Itálií dveřmi a oznámil, že Česko nepřijme ani jednoho uprchlíka. Ani jednoho. Svůj postoj poté několikrát zopakoval. Zopakoval ho v rozhovoru pro Českou televizi, ve které se s italským premiérem střetl na dálku. Jenže tím to neskončilo...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO Islamista ji koupil za sto dolarů a znásilňoval. Mladá jezídka pak utekla do Německa, ovšem tam se stala neuvěřitelná věc
Značnou pozornost vzbudilo v Německu i dalších zemích krátké video, které natočila mladá jezídská žena. Ve svém rodném Kurdistánu byla unesena a znásilňována. Později utekla do Německa, kde získala statut uprchlíka. Stejně jako její trýznitel, kterého zde potkala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Kdo jsou uprchlíci a kdo jsme my? Odpovědi hledá kampaň {jsme to my}
Do jaké země byste šli, kdyby u nás byla válka? A jakých pět věcí byste si vzali s sebou? Tyto a další otázky pokládají známé české osobnosti lidem na ulicích českých měst ve videích nové kampaně nazvané “Jsme to my”. Odpovědi jsou občas vtipné a občas z nich zamrazí. Zachycuje je celkem šest krátkých videospotů, které jsou ode dneška zveřejňovány na Facebooku a YouTube. Spoty jsou k vidění také před filmy v kinech Aero, Světozor a OKO v Praze, univerzitním kině Scala v Brně a v Biu Central v Hradci Králové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist