Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.559x, což odpovídá cca 185.704-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Politik od Klause ml. spustil kanonádu: Obří organizace v pozadí Milionu chvilek. Havloidi. Zelené náboženství! Papež líbá nohy uprchlíkům...
POLOČAS HORKÉHO ROKU „Jestliže nejvyšší představitel římskokatolické církve líbá nohy uprchlíkům a neudržuje jako svátost manželství a spojení muže a ženy, tak je nasnadě, že je v Evropě něco špatně. Lidi mladší 30 let dnes už neumí vyjmenovat desatero, zato uznávají mnoho pohlaví,“ říká bývalý šéf Národního parku Šumava a koordinátor hnutí Trikolóra v jižních Čechách Jiří Mánek. Promluvil o 17. listopadu a zmínil i Václava Havla a Miloše Zemana. Své si řekl jak na adresu havlistů, tak i kritiků Karla Gotta. Nevynechal ani Milion chvilek pro demokracii. Svůj názor řekl i ohledně Číny a Ruska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2019 v 17:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 18. 07. 2019

Související články

Na muslimy pozor. Žádné náboženství míru. Papež nemá správné informace, zaznělo od církevního experta
Papež František se mýlí, když označuje islám za náboženství míru. Aspoň to tvrdí významný jezuitský expert na islám Samir Khalil Samir, podle kterého by se měl mít křesťanský svět před muslimy na pozoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Okamura veřejně vypálil: Třináct milionů odebrat z projektů na pomoc romským dětem. Je to diskriminační vůči neromským dětem!
Místopředseda sněmovny u řečnického pultíku v dolní komoře parlamentu opět spustil kanonádu. Zaútočil na české vojáky na zahraničních misích, zkritizoval poskytování zahraniční pomoci a ránu od něj dostali i neziskové organizace. Ty prý jen parazitují na systému.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ubližujete uprchlíkům, zavíráte je do vězení. A já to rozhlásím do světa, nadává Policii ČR Rozumek. Dostal ráznou odpověď
Organizace na pomoc uprchlíkům, jeden z nejznámějších proimigračních projektů, se ostře pustila do české policie. Podle šéfa organizace Martina Rozumka policie uprchlíkům nijak nepomáhá, naopak se je snaží od usazování v České republice odradit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
„Jezdím tam 15 let a nemám na ně štěstí.“ Podle šéfa organizace pomáhající uprchlíkům no-go zóny v Německu neexistují
Na téma migrace v internetové televizi DVTV diskutovali poslanec ODS Jan Skopeček a ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům Martin Rozumek, který nesouhlasí s poslancovým tvrzením, že Němci migraci nezvládají a rostoucí kriminalita je zde jen špičkou ledovce. „Německá společnost se bude kvůli migraci radikalizovat,“ říká Skopeček, který promluvil také o no-go zónách v evropských městech, k čemuž se později šéf organizace pro pomoc uprchlíkům vyjádřil na své sociální síti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Je dobře, že nás chce EU potrestat, uvedl v ČT Rozumek z organizace pro pomoc uprchlíkům
Před kamery České televize usedl Martin Rozumek, ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům, a prohlásil, že Evropská komice dělá správnou věc, když se chystá s Českem zahájit řízení a případně nás i potrestat za to, že odmítáme přijímat uprchlíky na základě kvót.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Pane prezidente, kde mají hranici havloidi a kavárenská žumpa? NATO je teroristická organizace, já je poznal, rozbalil to na náměstí vojenský veterán
„Kde vidíte hranici toho, co si vůči vám dovolují havloidi a kavárenská žumpa. A kde vidíte hranice toho, co si EU dovoluje vůči Maďarsku?“ To jsou jen dva ze série dotazů, kterým čelil prezident Miloš Zeman na své cestě Olomouckým krajem, když se zastavil v Luboměři pod Strážnou. Padly tu i další dotazy. V jednom z nich bylo NATO označeno za zločineckou organizaci. Kdy z něj vystoupíme, ptal se tazatel. Prezident se nadechl a odpověděl...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Rozumkova neziskovka pro pomoc uprchlíkům urážela Čechy na sociální síti
Organizace pro pomoc uprchlíkům šíří na sociální síti Facebook video, v němž varuje před šířením nenávisti ve společnosti a apeluje na své spoluobčany, aby pomáhali lidem, kteří to potřebují, aby se chovali solidárně. Diskuse pod videem se však vyvíjela v trochu jiném směru, než by si tvůrci pravděpodobně přáli. Sama nezisková organizace poděkovala za „dementní diskusi“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
„Nenavážej se do slušných lidí, zmetku. Nedostal jsi na něj dotaci, co!“ Šéf Organizace pro pomoc uprchlíkům dostal výprask. Podívejte se, za co to bylo
Známý italský kuchař a restauratér Emanuele Ridi, kterého si diváci vybaví především z českých pořadů o vaření, se v rozhovoru pro Ego rozpovídal o svém pohledu na přijímání migrantů. „Migranty nechci,“ říká jasně. „Tak se sbal a proraž v Itálii,“ reagoval na jeho slova ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) Martin Rozumek. A pěkně to pak slízl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2018 v 09:34, zobrazit podobné
Papež spustil velkou akci na podporu běženců. Kristus naléhá: Přijměte bratry s otevřenou náručí
Papež František vyzval občany, aby se přestali na uprchlíky dívat jen jako na nic neříkající houf. Každý uprchlík má svůj příběh a lidé by si tyhle příběhy měli vyslechnout, pak by nevnímali uprchlíky jako nebezpečnou masu, ale jako lidské bytosti, které potřebují pomoc. Slova Papeže Františka přineslo Radio Vaticana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist