Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.986x, což odpovídá cca 103.627-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Pospíšil (TOP 09): Co udělala vláda proto, aby eliminovala bezpečnostní rizika spojená s firmou Huawei
Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v reakci na nová podezření kolem čínské firmy Huawei vyzývá českou vládu, aby jasně řekla, co udělala proto, aby eliminovala rizika spojená s firmou Huawei.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2019 v 05:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 23. 07. 2019

Související články

Ministryně Nováková chystá bezpečnostní opatření. Kvůli firmě Huawei
Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) nyní analyzuje rizika, která může představovat používání technologií čínských společností Huawei a ZTE. Bezpečnostní opatření, která bude resort zavádět, ale budou neveřejná. Ministerstvo to dnes uvedlo na dotaz ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Je klíčové, aby Evropané měli bezpečnost mobilních technologií pod kontrolou
Evropský parlament dnes bude hlasovat o rezoluci reagující na bezpečnostní rizika, spojená s nárůstem přítomnosti čínských telekomunikačních technologií v Evropské unii, symbolizovaná kauzou Huawei. Rezoluce vzešla z iniciativy poslance Luďka Niedermayera a z návrhu, který vypracoval v rámci své frakce Evropské lidové strany, hlavního předkladatele rezoluce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Pozor na zdravotní rizika, spojená s tzv. západonilským virem
MZV ČR upozorňuje české občany cestující do Bangladéše na zdravotní rizika spojená s tzv. západonilským virem (West Nile Virus), jehož existenci nedávno potvrdilo bangladéšské Mezinárodní centrum pro výzkum průjmových nemocí (The International Centre for Diarrhoeal Disease Research).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Huawei uvedla, že se bude bránit proti poškození své pověsti
Čínská společnost Huawei uvedla, že nejsou důkazy o tom, že její zařízení představují bezpečnostní hrozbu. Firma se chce bránit proti poškození pověsti, sdělila dnes ČTK v tiskové zprávě. Před tím, že hardware i software značek Huawei a ZTE představují bezpečnostní hrozbu, v tomto týdnu varoval Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). V pátek ráno se kvůli tomu sejde Bezpečnostní rada státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
BIS a MPO ČR nabídnou firmám školení pro boj se špionáží
Bezpečnostní informační služba připravuje rozšíření projektu bezpečnostních školení i pro soukromé firmy. Odborné přednášky budou mít za cíl připravit vedle zaměstnanců a představitelů státu na rizika spojená se špionáží i soukromý sektor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Jakub Janda: Huawei platila za špionáž! Důkazy má FBI
Analytik think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda bije na poplach. FBI má prý informace o tom, co se děje mezi firmou Huawei a čínskou vládou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
V ČT se bouřilo kolem kauzy Huawei. Senátor Fischer chce, aby do Senátu přišel vypovídat Petr Kellner
Co bude dál s brexitem? Je na něj EU připravena? A jak to bude s čínskou firmou Huawei? Je opravdu tak nebezpečná? Moderátor Václav Moravec položil tyto otázky komunistické europoslankyni Kateřině Konečné, senátorovi Pavlu Fischerovi a poslanci Jiřímu Kobzovi (SPD). Od Pavla Fischera se dozvěděl, že pokud jde o Čínu a firmu Huawei, tak tu neřešíme nic menšího než civilizační střet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Česko po varování NÚKIB analyzuje bezpečnostní rizika, uvedl premiér Babiš
Česká republika na základě varování Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) před výrobky firmy Huawei zahájila analýzu rizik kritické infrastruktury státu. ČTK a MF Dnes to řekl premiér Andrej Babiš, který dnes na Světovém ekonomickém fóru v Davosu jednal s předsedou představenstva Huawei Kenem Hu. Babiš také uvedl, že by se kybernetická bezpečnost měla koordinovat na úrovni Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
NÚKIB nezměnil svůj názor technologie Huawei, stále je označuje za bezpečnostní riziko
Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) nezměnil své stanovisko, technologie čínské společnosti Huawei považuje nadále za bezpečnostní riziko. ČTK to dnes sdělil mluvčí NÚKIB Radek Holý. Úřad dnes odeslal Huawei požadovanou odpověď na dopis, v němž čínská firma požadovala zrušení nebo úpravu varování, které NÚKIB vydal v prosinci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Hrála s námi Amerika hru? Zvrat v kauze Huawei
Obchodní válka maskovaná jako starost o bezpečnost. Tak popisuje Michal Půr, šéfredaktor serveru Info.cz, varování před výrobky firmy a samotnou firmou Huawei v komentáři na Info.cz. Podle něj hraje Donald Trump s Číňany tvrdou hru a používá varování proti firmě Huawei jako nátlakový prostředek. A ptá se, co z toho budeme mít my, když tuto hru budeme hrát také.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist