Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Nekorektní Patrik Nacher: Rádoby elity! Trump, Zeman, teď zpochybňují Johnsona. Nedej bože, aby někdo stejně zpochybňoval Čaputovou. To by bylo řevu
ROZHOVOR „Obávám se, že k rozdělování společnosti přispívají ‚rádoby elity‘, které vystřelí ve svém černobílém vidění nějaké hodnocení, posudek či dokonce rozsudek nad někým, kdo si dovolil mít jiný názor, či se zúčastnil cesty tu do Číny, tu do Ruska, nebyl dostatečně kritický vůči Trumpovi nebo Zemanovi, souhlasil s brexitem a podobně. Okamžitě ho odsoudí bez ohledu na celkový kontext, bez ohledu na to, čeho v životě dosáhl. Lidé se pak této osoby přirozeně zastanou a tím dochází k rozdělování společnosti,“ říká pražský poslanec hnutí ANO Patrik Nacher v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Prozrazuje i své zkušenosti s elektromobilem, i že spouští nové stránky Nekorektni.eu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2019 v 08:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 02. 08. 2019

Související články

FOTO Občerstvení i pro třetí pohlaví! Patrik Nacher pokřtil politicky nekorektní knihu politicky korektně
REPORTÁŽ Občerstvení rozdělené podle pohlaví na tři verze: pro ženy, muže a třetí pohlaví, politicky nekorektní kresby, pódium určené pouze pro osoby výšky do 165 centimetrů. Poslanec za hnutí ANO a s největší pravděpodobností i lídr pražské kandidátky hnutí do podzimních, komunálních voleb Patrik Nacher pokřtil svou publikaci „Šílenosti doby korektní“ v nekorektně upraveném prostředí jinak velmi korektní a konzervativní Werichovy vily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Bankovní expert Nacher: Má právo nám někdo předkousávat informace, vysvětlovat kontext, označovat míru pravdivosti? Podle mě nemá!
ROZHOVOR Ekonom a odborník na bankovnictví Patrik Nacher si pochvaluje výrazný posun v chování bank vůči klientům a i v důsledku prudce se snižujících výnosů bank z poplatků se rozhodl ukončit anketu o nejabsurdnější bankovní poplatek, kterou dvanáct let pořádal. Jako nováček působí v pražském zastupitelstvu, ale jen těžko se smiřuje s tím, jak to v politice chodí. Na celostátní úrovni by uvítal, kdyby hlavním tématem podzimních voleb byla svoboda v tom nejširším slova smyslu. Bylo by hodně smutné, kdyby se postupně utahovala a omezovala ve jménu čehokoli rádoby šlechetného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Nacher jel s lidmi ve vlaku a četl jim svoji „politicky nekorektní“ knížku. Byli jsme u toho
REPORTÁŽ Bloggerka Tereza Salte a poslanec Patrik Nacher (ANO) se v roli autorů zúčastnili pátého ročníku autorského čtení Střední školy Michael. Ze své tvorby předčítali cestujícím osobního vlaku na pravidelné trase Praha–Beroun. Nacher to vzal „politicky nekorektně“, zatímco Salte se podělila se svými zážitky ze Skandinávie i z Afriky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Nacher (ANO 2011): "Regulace je pro mě sprosté slovo..." říká poslanec Patrik Nacher
Patrik Nacher je poslanec a ekonom, který bojuje proti finanční negramotnosti a absurdním bankovním poplatkům. „Před dvanácti lety jsem absolutně netušil, že se budu podílet na televizním pořadu, dělat přednášky, psát knížku a že opravdu pomůžu změni
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Lídrem pražské kandidátky ANO bude Patrik Nacher
Po několika dnech jednání, při němž členové hnutí ANO v Praze vybírali lídra, byl podle informací ParlamentníchListů.cz s převahou zvolen do čela poslanec Patrik Nacher.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Předsedou zastupitelů ANO v Praze je poslanec Patrik Nacher, ne Stuchlík
Předsedou zastupitelského klubu ANO v pražském zastupitelstvu se stal poslanec a zastupitel Patrik Nacher. Na dnešním ustavujícím zasedání o tom rozhodl zastupitelský klub ANO, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Patrik Nacher: Menšinová vláda s podporou SPD a komunistů? Pokud Babiš nemůže najít jiné partnery, tak...
Poslanec za hnutí ANO Patrik Nacher není nijak nadšen z toho, žer by se menšinová vláda hnutí ANO opírala o podporu hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Dalo by se tedy říci, že Nacher je jedním z rebelů pomáhajících Babišovi. Projevuje se jeho rebelství ještě nějak jinak?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Patrik Nacher po útoku na Jakla přiznává, že i on čelil v Praze na ulici konfliktu kvůli politice. A vydává varování, než bude pozdě
ROZHOVOR „Očekávám od všech médií, která popisovala ten útok na Dominika Feriho, že úplně stejně popíšou i tento útok na Ladislava Jakla,“ vyzývá Patrik Nacher (ANO). I on sám se v posledních dnech setkal s rostoucí agresí z řad občanů, byť naštěstí jen ve verbální formě. Podle Nachera je důležité útok na Jakla odsoudit, a to napříč politickým spektrem. Jinak prý politická kultura v Česku může skončit napadáním příznivců „toho druhého“ názoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Musíme posílit spotřebitele před soudy, říká poslanec Patrik Nacher pro FAEI.cz
Spotřebitelé si zaslouží ochranu, protože jsou ve sporu s prodávajícím tou slabší stranou, říká v rozhovoru pro Finanční a ekonomický institut (FAEI.cz) muž, který je známý jako úspěšný bojovník proti nesmyslným bankovním poplatkům - Patrik Nacher (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist