Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Šichtařová popsala něco, co se od českých politiků často nedozvíte. Jde o peníze
Sociální demokraté často poukazují na to, že z Česka odtékají desítky až stovky miliard na dividendách. Jejich rétoriku převzal i premiér Andrej Babiš (ANO), který také začal prohlašovat, že by bylo dobré udržet peníze vydělané v Česku v této zemi. Ekonomka Markéta Šichtařová však upozorňuje, že toto uvažování má i svou odvrácenou stranu, o které politici neradi mluví. Ona však není politik, tak se rozhodla čtenářům tato rizika popsat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2019 v 12:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 02. 08. 2019

Související články

Obří koryta. Šichtařová popsala, jak se v Praze vyhazují peníze oknem
Ekonomka Markéta Šichtařová se na svém blogu na serveru iDNES.cz věnovala situaci v hlavním městě. A nebylo to veselé povídání. Zatímco se utrácí za věci, které nikdo nechce, mosty jsou v havarijním stavu a metro...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová předvídá: Ti, kteří budou mít nabiflované znalosti, se v budoucnu o sebe nepostarají. A EU...
Markéta Šichtařová, česká ekonomka, manažerka a podnikatelka, v rozhovoru pro Madam Business uvedla, že v kontextu ekonomického vývoje a EU do budoucna se bude umět o sebe postarat ten, který je kreativní a pružný, ochotný se stále něco učit. „Ne ten, kdo bude mít nabiflované znalosti,“ popsala s tím, že i v této filozofii sama vychovává svých pět dětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Podezřele velké příjmy i výdaje. Ekonomce Šichtařové něco velmi nesedí ve státním rozpočtu
Ekonomka Markéta Šichtařová se pořádně obula do politiků. Bez ohledu na to, kdo zrovna vede Ministerstvo financí, dělá to prý zatraceně špatně. Momentálně ho vede ministryně za ANO Alena Schillerová a Šichtařová totálně rozcupovala její předpoklady dalšího vývoje ekonomické situace v Česku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Sedmdesát let od úmrtí prezidenta E. Beneše
Prakticky před každým výročím komunistického převratu v únoru roku 1948 a velmi často i letos, se při diskuzích o stém výročí vyhlášení samostatného Československa hovoří o úloze Edvarda Beneše v moderních dějinách našeho státu. Letos se mi zdá, že přece jen ubylo oproti předchozím létům  často nesmyslných útoků na Benešovu politiku z řad  pravicových  historiků i politiků. Hodnocení jeho role v českých dějinách se tak zdá být rok od…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 3.9.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Paroubek: Sedmdesát let od úmrtí prezidenta E. Beneše
Prakticky před každým výročím komunistického převratu v únoru roku 1948 a velmi často i letos, se při diskuzích o stém výročí vyhlášení samostatného Československa hovoří o úloze Edvarda Beneše v moderních dějinách našeho státu. Letos se mi zdá, že přece jen ubylo oproti předchozím létům často nesmyslných útoků na Benešovu politiku z řad pravicových historiků i politiků. Hodnocení jeho role v českých dějinách se tak zdá být rok od roku spravedlivější.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Ivo Fencl: V knize Čas psychopatů autoři občas střelí od boku
„Kreativita je dcerou Intuice, matkou Umění a sestrou Šílenství… Mám za to, že každý z nás často něco jiného říká, něco jiného dělá, něco jiného si myslí, něco jiného chce a něco jiného skutečně potřebuje.“ Radkin Honzák
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Nepřijatelný schodek rozpočtu. Vláda bude muset Bruselu hodně poklonkovat, varuje Markéta Šichtařová
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Při předpokládaném hospodářském růstu je naprosto nepřijatelné plánovat schodek státního rozpočtu. Odmítavě tak na uvažovaný deficit čtyřicet miliard korun pro příští rok reaguje Markéta Šichtařová. Zároveň upozorňuje na to, že vláda počítá i s penězi z EU, což má háček. Není si totiž tak docela jistá, jaký bude další postup Evropské unie, pokud uvidí nereakci českých úřadů na její poslední audit. Dá peníze? Nedá? Vláda bude možná muset hodně Bruselu poklonkovat, aby se na tyhle peníze mohla s určitostí spolehnout a neupadla v nemilost jako třeba Viktor Orbán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Když budeme hodní, dá se s žalobou na Česko ještě něco dělat?! Ekonomka Šichtařová se pořádně vytočila nad tím, co zaznělo z Bruselu
Ekonomka Markéta Šichtařová kroutí hlavou nad tím, co to prý Brusel zase zkouší. Tvrdí prý Čechům, Moravanům a Slezanům, že by se s tou žalobou proti nám dalo ještě něco dělat, když budeme hodní. Obrazně řečeno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zlatí komunisté, zvolala Markéta Šichtařová. A myslí to vážně
Ekonomka Markéta Šichtařová udělala něco, co by prý do sebe nikdy neřekla. Zvolala „zlatí komunisté“. I ti by podle ní hospodařili líp než Andrej Babiš (ANO) a sociální demokraté.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Nápad za všechny prachy. Vaše prachy. Ekonomka Šichtařová se zděsila, když si přečetla, co chystá ČSSD
ČSSD bývala jednou z nejsilnějších stran na české politické scéně. V posledních letech se však z obra přeměnila na trpaslíka. Býti trpaslíkem se však bývalým obrům zpravidla nelíbí a snaží se vrátit mezi politické titány. Ekonomka Markéta Šichtařová k tomu poznamenává, že sociální demokraté tolik stojí o návrat mezi ty velké, že jsou ochotni tomu obětovat všechny peníze. I ty vaše peníze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist