Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.959x, což odpovídá cca 102.218-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Peníze, které mohou zablokovat Prahu! Podívejte se, kdo může stát za financováním klimatických aktivistů
Na otázku, kdo financuje české klimatické aktivisty, si posvítili v Lidových novinách. Do české pobočky hnutí Extinction Rebellion brzy poputují přes Londýn peníze. Členové tohoto hnutí chtějí prý blokovat města i letiště a na svých akcích se nechat hromadně zatýkat policií. Na to všechno, včetně prostředků na právníky a propagační materiály, potřebují finance a ty k nim podle deníku tečou i od fondu, za kterým stojí bývalý člen týmu Billa Clintona a mluvčí Billa Gatese, členka rodinného klanu Kennedyů nebo potomek majitele ropného impéria.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2019 v 13:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 02. 08. 2019

Související články

Pilc (Svobodní): Zrušit dotace sportu pro něj může znamenat víc peněz
Peníze, které stát dává na dotacích do sportu, stát nevyčaroval odnikud. To jsou peníze, které stát lidem sebral.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Brusel má strach! Útok na nás či na Polsko: Emmanuel Macron obdržel varování, že by se také mohlo stát...
Snaha francouzského prezidenta Macrona zavést nová pravidla pro vysílání zaměstnanců, která by ztížila uplatnění „levné pracovní síly z východu“ ve Francii, může narazit na velmi výraznou překážku. Ta může prezidentovu snahu zcela zablokovat. Europoslankyně z jeho vlastní země protestuje proti tomu, že prezident obchází evropské instituce. Navíc dramaticky varuje, že takové jednání může posílit euroskepticismus, což dva roky před volbami do Evropského parlamentu podle paní poslankyně rozhodně není žádoucí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Už ho máme. Jedenáct hodin starý záznam, letící kolem světa: Houf migrantů se snažil zablokovat Polku v autě. Nechutně a v přesile
Násilnosti, jichž se migranti dopouští, popisujeme pravidelně. Málokdy je ale situace natolik absurdní, jako na videu, které se na Twitteru objevilo teprve před pár hodinami. Je na něm autentický záznam, kdy se skupina maskovaných migrantů snaží zablokovat auto s polskou řidičkou. Ta zjevně vyděšená místo brzdy šlape na plyn.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
VIDEO V Británii řeší na vysokých místech útok aktivistů na podnik oslavující Churchilla. Podívejte se, co prováděli uvnitř mezi hosty
V londýnské kavárně, která zobrazuje Winstona Churchilla, hosté v klidu rozhodně neposedí. Stávají se zde totiž terčem útoků aktivistů bojujících za lepší svět, a to tím, že za pokřiku „Churchill je rasista“ se snaží hosty z podniku vyhnat. Deník MF DNES napsal, že celou situaci již řeší nejvyšší britští politici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Na to mohou USA těžce doplatit! Tereza Spencerová varuje Trumpa
Analytička Tereza Spencerová se domnívá, že Spojené státy dělají hodně pro to, aby si znepřátelily takřka celý svět, Evropskou unii nevyjímaje. Nové sankce proti Rusku, které schválili američtí zákonodárci, totiž zasáhnou také EU. Washingtonu se ale může také stát, že nakonec bude bez spojenců a zůstane sám. Americká moc se pak může zhroutit...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Plamínková (STAN): Zkušenosti z Mnichova pro nás mohou být výraznou inspirací
Praha chce rozvíjet možnosti řešení klimatických změn ve městě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Bývalý policista Komárek se může těšit na ranec. Dostane zpět peníze za dobu, kdy mu byla kvůli soudu pozastavena činnost
Někdejší detektiv Jiří Komárek, který v roce 2016 obvinil policejního prezidenta Tomáše Tuhého z „brutálního úniku informací“, se vrátil do práce. Nejen, že může znovu pracovat pro stát, ale ještě se může těšit na dorovnání platu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Rodiče šéfa Úřadu vlády neuspěli s žalobou na vydání 3,5 milionu
Rodiče někdejšího vedoucího Úřadu vlády Lubomíra Poula nemají nárok na 3,5 milionu korun, které policie zabavila při razii v červnu 2013 v Poulově trezoru. Dnes o tom rozhodl Obvodní soud pro Prahu 1, podle nějž se žalobcům nepodařilo prokázat tvrzení, že peníze byly a jsou jejich. Verdikt není pravomocný, Poulovi se proti němu mohou odvolat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Rodiče exšéfa Úřadu vlády neuspěli s žalobou na vydání 3,5 milionu
Rodiče někdejšího vedoucího Úřadu vlády Lubomíra Poula nemají nárok na 3,5 milionu korun, které policie zabavila při razii v červnu 2013 v Poulově trezoru. Dnes o tom rozhodl Obvodní soud pro Prahu 1, podle nějž se žalobcům nepodařilo prokázat tvrzení, že peníze byly a jsou jejich. Verdikt není pravomocný, Poulovi se proti němu mohou odvolat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Drahoš a Horáček politovali chudé a naštvané občany
Jiří Drahoš promluvil v Ostravě o průměrné mzdě, která se pohybuje kolem 29 tisíc korun, ale také o dluzích a exekucích, které trápí nemalou část populace. Za tyto dluhy mohou prý nejen občané, ale také stát, který měl podle pana profesora víc hlídat společnosti, které lidem půjčují peníze. Michal Horáček Jiřího Drahoše v Ostravě podpořil a ke dluhům si řekl své.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist