Získali jsme pár dnů staré video plné násilí, jež pobouřilo Barcelonu. V hlavní roli dva turisté a pět dětských agresorů, údajně z Maroka
Jestli je nějaký záznam, který za uplynulých několik dnů zvednul ze židle desítky tisíc lidí, je to právě video, jež naše redakce získala přímo od čtenáře v Barceloně. Video popisuje útok, k němuž došlo na konci července letošního roku těsně po půlnoci v oblasti Maquinista de la Barceloneta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 05:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 03. 08. 2019

Související články

Získali jsme exkluzivní fotky a návody, jak se v Praze obírají cestující taxíkem. V hlavní roli UBER
Uber, často velmi jednoduchá, rychlá i levná forma cestování. Pozadí služby už ale tak světle nevypadá. Nevyjasněná legislativa, neprofesionalita řidičů a v neposlední řadě snaha, jak vydělat co nejvíce peněz. Ve výsledku zajištění, aby byla cesta co nejdelší. Zahraniční turisté nepoznají, že jedou třikrát delší trasu. Na její prodloužení totiž řidiči používají a sdílejí takzvané podkovy. ParlamentníListy.cz řadu z nich získaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Hodek (ČSSD): Loni bylo v Praze vykázáno kvůli domácímu násilí 200 agresorů
Praha patří mezi kraje, kde je odhalováno nejvíce případů domácího násilí. Loni v metropoli bylo vykázáno 200 násilných osob, což byl hned po Ústeckém kraji (204) největší počet v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Matějka (SNČR): Jak daleko mají zastánci EU k násilí od nenávistných slov? Podívejte
V některých státech už používají zastánci EU místo argumentů dokonce násilí. Znalci prostředí hovoří o fašizaci společnosti. Jak jsme na tom v České republice? Jak daleko mají od nenávistných slov k násilí u nás? Pusťte si sdílené video.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Pět let od Majdanu: Tajná nahrávka Arsenije Jaceňuka. Odhaluje roli EU
KAUZA Idiotský nápad. To řekl údajně hlavní opozičník Arsenij Jaceňuk, když ho velvyslanec EU na Ukrajině Jan Tombinský vybízel k širšímu politickému dialogu. Stalo se v době událostí označovaných jako Majdan či Euromajdan, tedy před pěti lety. Alespoň to je na nahrávce odposlechu jejich rozhovoru, která se nyní dostala do rukou Parlamentních listů. Na jiné nahrávce, již na Ukrajině plně zveřejněné, hovoří tehdejší eurokomisař Štefan Füle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Jaroslav Štefec: V hlavní roli novičok
Našel jsem si pár minut času a „proběhl" internet. Na serveru Novinky.cz mě zaujal článek "V hlavní roli novičok". Od nějakého Stanislava Dvořáka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Policie zastřelila muže, který se řítil náklaďákem na Barcelonu
Zřejmě dalšímu teroristickému útoku zabránila policie ve Španělsku. Ta zastřelila řidiče, jenž se v nákladním voze plném propanbutanových bomb doslova řítil na Barcelonu. Informaci přinesl server DailyMail.co.uk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Je to pět let po úderu ÚOOZ na Nagyovou a spol. Sabotáž? Ne. Získali jsme dokument, který případ „odpálil“
Třináctého června to bude pět let, co policejní Útvar pro odhalování organizovaného zločinu vtrhl na Úřad vlády a začalo rozsáhlé zatýkání kvůli politické korupci a údajné sabotáži. Po monstrózní akci zůstala pachuť značně přifouklé a nezvládnuté operace. Soudy dodnes rozplétají několik větví takzvané kauzy Nagyová. Po původní konstrukci případu – sabotáži – řeší podezření z mnohem méně závažnějších trestných činů. Získali jsme jeden z dokumentů, z něhož vyplývá, jak celá akce započala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Šmejdi a zničené lidské osudy! Tohle video možná velmi pošpiní boj Šojdrové za údajné sirotky ze Sýrie. Koluje mezi lidmi
Europoslankyně KDU-ČSL Michaela Šojdrová se “proslavila” opakovými apely, aby Česká republika přijala 50 údajných sirotků do věku 17 let. Šojdrová přitom mluví o soucitu a nutnosti pomoci. Sociálními sítěmi se nyní začalo šířit tři roky staré video o synovi europoslankyně, který provozoval lichvářské aktivity a připravoval lidi o majetky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Babiš letí do Maroka, bude jednat o hospodářské spolupráci
Premiér Andrej Babiš dnes odlétá na dvoudenní návštěvu Maroka. Jednat by měl se svým marockým protějškem Saadaddínem Usmáním hlavně o hospodářské spolupráci. Česko by mělo s Marockým královstvím odpoledne podepsat mezivládní dohodu o spolupráci v průmyslu. Do Maroka předsedu vlády doprovází ministryně průmyslu Marta Nováková a čeští podnikatelé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist