Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Chceme od pirátů respekt, říká Pospíšil. Námluvy s ODS však jeho partneři odmítají
Za Pospíšilovou ostrou rétorikou by mohla být podle politologa snaha předvést se před sněmem TOP 09, na kterém bude strana volit předsedu.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 8.8.2019 v 05:36, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 08. 08. 2019

Související články

Pražská koalice ve sporu: Jiří Pospíšil si stěžuje na Piráty, jsou prý jako komunisté
Avizovaný záměr Pirátů odhalovat prázdné investiční byty v Praze s pomocí elektroměrů považuje předseda TOP 09 Jiří Pospíšil za první vážnou krizi v koalici Pirátů, Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN) a Prahy Sobě. Pospíšil to dnes řekl na setkání s novináři. Nelíbí se mu obsah návrhu, který je podle něj „levicovým experimentem“. A také to, že se o něm koaliční partneři dozvěděli z médií. TOP 09 bude kvůli postupu Pirátů a Prahy Sobě požadovat oficiální smírčí jednání. Primátor Zdeněk Hřib (Piráti) je na zahraniční cestě a kauzu nyní komentovat nechtěl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Pospíšil: Spor kolem bytů je první vážnou krizí pražské koalice
Avizovaný záměr Pirátů odhalovat prázdné investiční byty v Praze s pomocí elektroměrů považuje předseda TOP 09 Jiří Pospíšil za první vážnou krizi v koalici Pirátů, Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN) a Prahy Sobě. Pospíšil to dnes řekl novinářům. Nelíbí se mu obsah návrhu, který pokládá za levicový experiment, a také to, že se o něm koaliční partneři dozvěděli z médií. TOP 09 bude kvůli postupu Pirátů a Prahy Sobě požadovat smírčí jednání. Primátor Zdeněk Hřib (Piráti) je na zahraniční cestě a kauzu nyní komentovat nechtěl. Podle lídra Prahy Sobě Jana Čižinského o krizi nejde a koalice najde řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Končí sranda! Bakalův Respekt píše o strachu z „arabáků“ a o nezodpovědných politicích
Jaroslav Spurný píše v komentáři pro Respekt.cz, že si čeští politici zahrávají s bezpečností naší země, když odmítají přijmout zákon o kybernetické obraně a ještě se snaží občanům tvrdit, že je v případě ohrožení státu ochrání myslivci, což je naivní představa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Oliva (TOP 09): Volební námluvy
KDU-ČSL byla pro mne vcelku přátelskou a solidní stranou od dob Josefa Luxe. Kdyby tomu tak nebylo, komentoval bych dnešní úspěšné námluvy s hnutím STAN slovy „ dobře jim tak“. Ale protože je mám docela rád, tak to neřeknu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Tomáš Halík: Za Zemana se modlím. Já vím, co s lidmi dělá alkohol
„O Češích se říká, že jsou nejvíc ateistickým národem. Ale není to pravda. Češi odmítají církev a tu částečně odmítají právem. Vidím jako své životní poslání ukazovat lidem inteligentní tvář křesťanské víry,“ řekl úvodem v rozhovoru pro Info.cz sociolog a teolog Tomáš Halík. Řeč však byla také o prezidentu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Předseda Pirátů Bartoš: Odmítáme kovbojské právo silnějšího. Hledáme zdravou vyváženost
ROZHOVOR „Nálepkování a strašení ve chvíli, kdy jsme řešili pouhý podklad pro další širokou debatu, mě osobně unavuje a brání konstruktivnímu dialogu. V posledních volbách Piráty volilo dle veřejně dostupných dat asi 170 000 bývalých voličů TOP 09 a asi 80 000 bývalých voličů ODS. Nepředpokládám, že to byli lidé, kteří by volili komunisty, takže tato nálepka patrně nezafunguje, a je to jen pokus zvrátit trend,“ říká předseda Pirátů Ivan Bartoš k označování jeho strany za komunisty v souvislosti s kauzou byty, kterou podle něj z neznalosti vytvořil předseda TOP 09 Jiří Pospíšil. Vyjadřuje se i k zahraničním cestám Pirátů, Tommymu Robinsonovi či změnám ve vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Europoslanec Pospíšil prozrazuje: O tuto část vládní krize se v Evropském parlamentu zajímají lidé z jiných zemí nejvíce
ROZHOVOR „Premiér Sobotka měl Andreje Babiše odvolat hned na začátku. V minulosti ministři z vlád odcházeli při daleko menších podezřeních,“ říká europoslanec Jiří Pospíšil (za TOP 09) a dodává. „Souboj obou členů vlády vypadá trochu jako kabaret.“ Jiří Pospíšil se vyjádřil i k tomu, co se stalo při Sobotkově návštěvě Hradu. „Prezident se choval jako autoritativní vládce nějaké středoasijské republiky nebo absolutní monarcha,“ míní Pospíšil. Promluvil i k prezidentským volbám ve Francii. „Le Penová by otřásla Evropskou unií i NATO, což pro naši zem rozhodně není výhodné,“ říká s tím, že i přes připomínky k Macronovi bude pro nás jeho úspěch lepší variantou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
A tohle Respekt nenapsal, napráskal Erik Best věc o Janu Rumlovi, nyní kandidátu Pirátů
Týdeník Respekt píše o tom, jak se chce někdejší ministr vnitra Jan Ruml vrátit do politiky. Konkrétně chce zabojovat v senátních volbách. Textu v týdeníku si všímá americký novinář Erik Best.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Chceme jenom změnit poměry, aby odpovídaly západní Evropě. Nejde o koryta, peníze ani slávu, ujišťuje předseda Pirátů
Předseda České pirátské strany Ivan Bartoš chce být v Poslanecké sněmovně se svou stranou v opozici. Zároveň se však netají tím, že jeho strana chce hlasovat pro zákony, na kterých se s vládou dohodne. Řekl to v rozhovoru pro Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Copak dělal Andrej Babiš před listopadem? Šéf TOPky znovu namířil na premiéra
Andrej Babiš nazval předsedu TOP09 Jiřího Pospíšila parazitem. Reagoval na jeho vystoupení na demonstraci za nezávislost justice. Jiří Pospíšil si však kritiku nenechal líbit a premiérovi vrací úder. „Vy, pane premiére, jste byl estébák za KSČ. Kdo je tedy parazit?“ napsal Pospíšil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist