Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kazíte 17. listopad! nadávají Dáša Havlová, Hřebejk, Hutka a další. A už přišel výsměch
30. výročí 17. listopadu 1989 se blíží a s ním i demonstrace na Letné, názorové střety příznivců a odpůrců současného premiéra a prezidenta, spolu se vzpomínkami aktérů tehdejších událostí. Nicméně, předzvěst těchto nabitých dnů je již zde. Již prý čtyři desítky osobností se v petici postavily proti seriálu rozhovorů v Mladé frontě Dnes. Dva z nich totiž údajně nesedí s jejich výkladem událostí a tím, že tyto rozhovory zveřejnila, tak Mladá fronta Dnes „s radostí slouží jako prostředek k šíření konspiračních teorií a diskreditaci představitelů a událostí roku 1989". Informoval o tom Deník N. Ale hned přišla reakce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 07:35, prečteno: 15x

nejlepší články ze dne: 08. 08. 2019

Související články

Havlová, Hřebejk, Hutka, Kocáb a další si naběhli. Podepsali petici proti Mladé frontě a obrátilo se to proti nim. Do akce se volá i Syndikát novinářů
MF Dnes přinesla sérii rozhovorů s několika osobnostmi, které se vyjadřovaly k 30. výročí sametové revoluce, jenže dva z těchto rozhovorů vzbudily pozornost tehdejších přímých aktérů dění. MF Dnes podle jejich názoru napomohla k šíření neověřených informací o listopadu 1989 a k oslabení odkazu sametové revoluce. Netrvalo to dlouho a Deník N zveřejnil petici proti tomuto seriálu rozhovorů, pod kterou jsou podepsáni Dagmar Havlová, Jan Hřebejk nebo třeba Jaroslav Hutka. K tomu se nyní vyjádřili člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek a mediální analytik Jiří Fencl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Další rozbuška kolem Českého rozhlasu. O práci přišel známý hudební kritik. Hřebejk a další už vidí rudě
Uskupení Milion chvilek pro demokracii se smutkem oznámilo, že Český rozhlas ukončil spolupráci s jednou z legend české hudební publicistiky - s Jiřím Černým. Černý byl z rozhlasu vyhozen už jednou. A to za časů komunistické normalizace. Režisér Jan Hřebejk by prý rád věděl, proč byl Černý vyhozen tentokrát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Byla milenkou Václava Havla, což uznal i Žantovský. Odjeď, hysterická Dáša by mohla stropit scénu, řekl jí prezident. Teď vše vyplouvá
Nová odhalení z milostného života prvního českého prezidenta Václava Havla přináší ve své nové knize Voda, která hoří jeho bývalá psychoterapeutka a milenka v jednom Jitka Vodňanská. Ta se v ní rozepsala o tom, jak jí její lásku přebrala Dagmar Veškrnová, nyní Havlová, která asi teď bude koukat. „Říkal, ať raději odejdu, že je Dáša hysterická a mohla by ztropit scénu a to on neměl rád,“ vzpomíná ve své knize na jeho slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Jaroslav Hutka nasadil písničku o sirotcích. Aňa Geislerová vyřvala Babiše
Písničkář Jaroslav Hutka přišel s novou skladbou, která se věnuje uprchlíkům mířícím do Česka. A na Facebooku přibyl také komentář herečky Ani Geislerové, která se domnívá, že máme premiérem zrůdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
VIDEO Jaroslav Hutka natočil další politickou píseň. A chce, abyste si ji zrovna vy poslechli
„Takže po krátké, ale intenzivní dělostřelecké přípravě, jdu na zteč s písní, o které má cenu mluvit,“ píše zpěvák Jaroslav Hutka na svém facebookovém profilu ke své další písni, tentokrát věnované srpnu 1968.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Hřebejk si odplivl před voliči Zemana a přišel protiúder. Hned tři režiséři mu narovinu vzkázali...
ANKETA Režisér Jan Hřebejk poskytl rozhovor serveru seznamzprávy.cz. Zhodnotil v něm současnou politickou situaci a také sdělil své pocity z osoby prezidenta Miloše Zemana. Rozhovor sice Hřebejk poskytl před Zemanovým - pro někoho sporným - projevem na Pražském hradě při prezidentské inauguraci, i tak ale jeho slova byla velmi tvrdá. Krom toho se ještě Hřebejk obul do komunisty Zdeňka Ondráčka, nekompromisní byl také vůči předsedovi KSČM Vojtěchu Filipovi a vůči šéfovi SPD Tomiu Okamurovi. Na režisérova slova vyřčená před kamerou seznamzprávy.cz pak pro ParlamentníListy.cz reagovali umělci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Režisér Jan Hřebejk vzpomíná: Na Národní nás stlačili, to byla největší sviňárna. Pak jsem utekl ke kamarádovi a viděl to na CNN...
Celé Česko si dnes připomíná 29. výročí sametové revoluce. Režisér Jan Hřebejk na 17. listopad 1989 zavzpomínal pro televizi Prima. Hřebejkova vzpomínka je trochu jiná, než u řady pamětníků, Pamatuje si totiž, jak o listopadu 1989 v tehdejším Československu referovala americká CNN. Prozradil také, čeho si na 17. listopadu 1989 cení nejvíc, A navrch přidal vzpomínku na jednu „komunistickou prasárnu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Dělá z lidí stádo volů. Jaroslav Hutka má novou píseň o Zemanovi
"S hrdostí oznamuji, že pouštím do světa další radostnou píseň, která mi jistě nebude zapomenuta," napsal na facebookový profil zpěvák Jaroslav Hutka a přidal svou novou skladbu s názvem Ovarova revoluce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Hřebejk: Bleju z Babiše a Ovčáčka. Stydím se za ně
Český režisér Jan Hřebejk se rozhovořil s moderátorem Pavlem Štruncem na webu Info.cz. Mimo jiné také o tom, jak „bleje z Babiše a Ovčáčka“. „Hnusné partě o žádný migranty nejde,“ poznamenal mimo jiné Hřebejk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist