Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Klima v ČT: Moře zatopí přístavy, hrozil šéf Zelených. Jiný host pobavil, co slyšel od „kolegů“ Grety
V Událostech, komentářích se nedávno taktéž řešilo populární téma klimatické změny. Hosty byli tentokrát klimatolog Jan Pretel, předseda Zelených a donedávna starosta Prahy 4 Petr Štěpánek a senátor ODS Miloš Vystrčil. Štěpánek varoval, že když stoupne hladina moří, budou zaplaveny přístavy a i Česko bude strádat. Klima nás má zajímat i z důvodů globální ohleduplnosti. A klimatolog se svěřil, jak mluvil s protestujícími studentkami. Prý ani neznají rozdíl mezi klimatem a počasím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 14:35, prečteno: 14x

nejlepší články ze dne: 08. 08. 2019

Související články

Evropa o nás nestojí a my nevíme proč, zuří migranti, kteří trčí na lodích u Malty
Plavidlo německé humanitární organizace Sea-Watch 3 vyzvedlo z libyjských vod 22 uprchlíků a migrantů. Mezi zachráněnými lidmi, kteří byli z moře vytaženi 22. prosince, jsou i tři děti a čtyři mladiství, kteří cestují bez doprovodu. Problém však je, že evropské státy odmítají těmto lidem otevřít své přístavy. Uprchlíci a migranti tak dlí u pobřeží Malty, čelí nástrahám zimního moře a zatímco jejich frustrace narůstá, zásoby potravin docházejí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Kverulant: Povodí Vltavy pomáhá likvidovat české přístavy
Kauza české přístavy na první pohled připomíná vytunelování bytů OKD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Kopejte nás do zadku! Středoškoláci stávkující za klima obdrželi žádost od Zelených
Prázdniny skončily a nejen studenti středních škol se vrátili ke svým pátečním demonstracím za zlepšení klimatu naší planety. Spolumluvčí Federace mladých evropských zelených Zuzana Pavelková mladé lidi požádala, aby nás starší nepřestali kopat do zadku, dokud se opravdu nezačne něco důležitého dít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Ten tón, agresivita a hysterie... Babiš ztrhal projev Grety. A také prozradil, proč se nehrnul na summitu k mikrofonu jako třeba Čaputová
Premiér Andrej Babiš (ANO) se zařadil mezi kritiky pondělního vystoupení švédské aktivistky Grety Thunbergové v newyorském sídle OSN na klimatickém summitu, která divákům v sále sdělila, že jsou zlí lidé. A pohrozila také, že je „bude sledovat“ a v případě, že selžou, mladá generace jim to nikdy neodpustí. Český předseda vlády se nyní obává, že kvůli jejímu hysterickému projevu se bude její kontroverzní vystoupení řešit více než klima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Salvini hlásí: Plují k nám teroristé. Zavřít přístavy!
Italský ministr vnitra Matteo Salvini prohlásil, že současný chaos v Libyi, způsobený útokem polního maršála Chalífy Haftara, zvýšil hrozbu přítomnosti možných teroristů na palubě lodí s migranty, které míří do Itálie. V reakci na to se rozhodl ponechat italské přístavy uzavřené.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Senátor Orel: Až se ucho utrhne
Během svého působení v Senátu jsem slyšel z úst svých kolegů mnoho nedobrého na působení ekologických organizací, o tom jak zcela neuváženě a bez smysluplných argumentů zdržují a komplikují stavební řízení a dokonce, že vydírají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Španělská neziskovka se snaží udat tři sta vylovených migrantů. Salvini jim řekl ne, tak mu odpověděli po svém
Migranti a uprchlíci z Afriky neváhají pokoušet své štěstí ani těsně před Vánocemi. Španělská nezisková organizace Proactiva Open Arms vylovila ze Středozemního moře dalších 300 osob, které se pokoušely dostat do Itálie. Tamní ministr vnitra Matteo Salvini obratem oznámil, že této organizaci uzavírá italské přístavy. A dostal tvrdou odpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Obhájkyně Grety: Kriminálníci, kdo to popíráte! Klaus st., Klaus ml., Babiš... Zažijete kolaps!
I v české kotlině se najdou obhájci vyostřeného projevu Grety Thunbergové. Například v řadách senátorů. Václav Láska, iniciátor neschválené ústavní žaloby na Miloše Zemana, říká: „Kdyby mi bylo 17 let, byl bych ze stavu naší přírody stejně naštvaný, vystresovaný a zděšený, jako je Greta.“ Mladým jsme prý vzali radost z přírody. A aktivistka Pixová z Klimatické koalice jde ještě dál. Současný systém prý není legitimní a je to jednosměrný let do pekla. Popírat vliv člověka na klima je podle ní zločin. „Kolaps ještě stihne zažít i Babiš, zcela určitě Klaus mladší, při troše pevného zdraví i jeho táta,“ hrozí vysokoškolská pedagožka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Zasloužíte si neštěstí! Po projevu Grety padlo něco neuvěřitelného
Zasloužíme si armagedon? I nad tím přemýšlí po projevu šestnáctileté švédské aktivistky Grety Thunbergové brněnský expolitik Martin Freund.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Ať jdou migranti pryč, takhle to dál nejde. V ČT s tím souhlasila i Langšádlová
Velkou vlnu vášní vyvolal postup Itálie, kdy nový italský ministr vnitra zakázal, aby italské přístavy přijímaly humanitární lodě s uprchlíky na palubě. Sklidil za to kritiku OSN i Evropská komise. Své přístavy zatím nabídlo Španělsko. O dalším postupu v Událostech komentářích diskutovali zástupci tří stran, Roman Váňa (ČSSD), Lubomír Volný (SPD) a Helena Langšádlová (TOP 09).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 08:34, zobrazit podobné
TOPlist