Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Polonahý Veselovský? Měla by zakročit policie, říká pražský zastupitel. V debatě na DVTV trochu uhnuli od tématu
V sobotu se v Praze uskuteční festival a pochod Prague Pride. Názory na něj se různí. Například zastupitel hlavního města Jan Wolf z KDU-ČSL nesouhlasí s tím, že na magistrátu zavlála duhová vlajka místo vlajky EU. A tvrdí, že normálně by polonahým aktivistům policisté řekli, ať se oblečou. Ale na festivalu ne. Primátor Hřib od Pirátů zase vysvětloval, že podpora homosexuálům je důležitá, protože je v jiných státech utlačují. Rodiny prý nikdo neutlačuje, tak nepotřebují vyjadřovat podporu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 16:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 08. 2019

Související články

Martin Veselovský odhalil, co se dělo v ČT, než on a Drtinová odešli
Na facebookovém profilu Proti Proudu mluvila jedna z tváří DVTV, Martin Veselovský. Mluvil o okolnostech, které vedly k tomu, proč s Danielou Drtinovou odešli z ČT, a také o projektu DVTV. „Na poradách generální ředitel otevřeně říkal, že chodí za politiky a ptá se, zda jsou v pohodě někteří moderátoři ve zpravodajství,“ popsal Veselovský situaci. A řešil i situaci, jak se bude DVTV financovat, až vyprší smlouva s Bakalovým nakladatelstvím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
DVTV účtovala s Jaromírem Soukupem. Pozor, Trumpovi se taky smáli, deklamoval dramaticky Veselovský
Generální ředitel TV Barrandov oznámil. že v roce 2023 bude kandidovat na prezidenta. Moderátor internetové televize DVTV Martin Veselovský připomněl, co všechno má Soukup za sebou. S celou řadou politiků, kterým se majitel TV Barrandov dnes směje, v minulosti spolupracoval. Veselovský sáhl také ke srovnání Jaromíra Soukupa s Donaldem Trumpem. Trumpovi se půlka světa srdečně smála. A pak se stal prezidentem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Další střípek do mozaiky. Drtinová z DVTV sedí na místě, které jí zahřál George Soros. Veselovský odmítá, že by od tohoto člověka brali peníze
Martin Veselovský, moderátor a spolu s Danielou Drtinovou majitel televize DVTV, v rozhovoru před prezidentskými volbami s kandidátem Petrem Hannigem odmítl sdělit, kdo a z jakých peněz DVTV platí, a na otázku prezidentského kandidáta, zda je to proslulý multimiliardář George Soros, odpověděl negativně. Naše poznatky ovšem ukazují na jasná pojítka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Polonahý Tomio Okamura se pochlubil svaly. A co děláte pro lidi? slyšel od občanů
Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura se znovu přihlásil o slovo. Polonahý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Pomluvy. TV Prima. Zeman, naříkal Jiří Drahoš. Ale Veselovský ho „koupal“: A to jste nevěděl, pane profesore...
Hostem pořadu DVTV.cz moderátora Martina Veselovského byl neúspěšný kandidát na prezidenta Jiří Drahoš. A Veselovský jej rozhodně nešetřil. Několikrát se v rozhovoru zeptal, zda opravdu Drahoš či jeho tým nevěděli, jak celá kampaň jeho protikandidáta bude vypadat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
„Arcikokot Kalousek, Soros, havloidní žumpa.“ Martin Veselovský jen koukal, host na něj řval
Prezidentské volby se blíží a s rozhovory s prezidentskými kandidáty se roztrhl pytel. Svědčí o tom i série rozhovorů internetové televize DVTV. Moderátor Martin Veselovský zpovídal Petra Hanniga. Zeptal se ho mimo jiné na to, proč jako uchazeč o Hrad poskytl rozhovor ruskému vládnímu serveru Sputnik. Hannig se nadechl a spustil...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Čórka plzeňská! Jiří Pospíšil to zase schytal. Au, au, au, au, au
Europoslanec, předseda TOP 09 a současně i pražský zastupitel Jiří Pospíšil se v poslední době velmi často vyjadřuje k tématu dvojí kvality potravin. Naše redakce se proto snažila najít toto téma v předvolebním programu TOP 09, ale nenalezli jsme ani slovo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Veselovský jen „čuměl“. Host totiž hovořil o církvi a Istanbulské smlouvě
Kněz Jan Balík patří k lidem, kteří hájí kázání Petra Piťhy o Istanbulské úmluvě. Profesor na půdě chrámu sv. Víta pronesl na svátek svatého Václava vyhrocené kázání. V něm varoval, že české rodiny budou rozervány a děti odvezeny neznámo kam. Moderátor internetové televize DVTV Veselovský se Balíka zeptal, zda věří, že nám něco podobného hrozí. Nad některými myšlenkovými konstrukcemi Jana Balíka pak ve velkém údivu pozvedal obočí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
„Jsou Zeman a Babiš paraziti?“ zeptal se Veselovský. A zpěvák Matěj Ruppert odpověděl
Moderátor Martin Veselovský si pozval do internetové televize DVTV zpěváka skupiny Monkey Business. Ten prozradil, že se vždy snaží řešit věci s humorem, ale dnes má pocit, že doba příliš nepřeje gentlemanům. Stačí se podívat, jak hrubě se vyjadřují nejvyšší představitelé našeho státu, např. prezident Miloš Zeman. Mnoha lidem to vůbec nevadí. Matěj Ruppert to rozhodně nevítá. Dal zajímavým způsobem najevo, co si myslí nejen o svém prezidentovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
„Vykonávali tam soulož. Flákáte se, hoši. Těch línejch mám spoustu“... A Veselovský jen koukal
Ředitel Městské policie Prahy 1 Miroslav Stejskal se v pořadu DVTV moderátora Martina Veselovského vyjádřil mimo jiné ke svému dopisu, jenž před několika dny zaslal svým podřízeným. Tehdy je nabádal, aby více pokutovali, neboť došlo k výraznému poklesu přestupků. Zmínil například to, aby byli postihováni koloběžkáři či cyklisté. Za svůj dopis se stal také terčem kritiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist