Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.959x, což odpovídá cca 102.218-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Staňte se vegetariány, ušetříte přírodu. Vzkazuje expert z Člověka v tísni
Do čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítal Jan Svitálek, zemědělský konzultant z organizace Člověk v tísni. Vysvětlil posluchačům, jak se musí změnit zemědělství po celém světě, chceme-li ještě v maximální možné míře ochránit Zemi před globálním oteplováním. Mluvil mimo jiné o tom, že 850 milionů lidí ve světě nemá co jíst, ale současně dvě miliardy lidí trpí obezitou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 20:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 08. 2019

Související články

Pomůže chudým důchodcům z dluhů. A skončí s půjčkami na dovolenou a Vánoce, hájí expert Člověka v tísni návrh Senátu. A voliči Zemana, SPD a KSČM, má něco pro vás
ROZHOVOR Daniel Hůle z organizace Člověk v tísni se pro ParlamentníListy.cz rozhovořil o problému exekucí. Tento týden se Sněmovna chystá hlasovat o novele insolvenčního zákona, kterou jí vrátil Senát. Novela by mohla přinést jednodušší oddlužení u lidí, kteří spadli do dluhové pasti. „Často jde o důsledek nemravných pravidel, která pro oblast poskytování úvěrů a vymáhání dluhů po desetiletí platila,“ vysvětluje Hůle z Člověka v tísni, podle kterého se podařilo vymahačům dluhů ohnout celý systém tak, aby vyhovoval jejich potřebám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Idiot je ten, kdo má u fotky českou vlaječku a ohání se národem, zaznělo od Člověka v tísni
Koordinátorka mediálních aktivit neziskové organizace Člověka v tísni Adriana Černá se vyjádřila k přímé volbě prezidenta. Těší se prý až skončí, protože zase bude možné rozpoznat na sociálních sítích idiota.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
„Dvoumiliardový“ Šimon Pánek z Člověka v Tísni mluvil o grantech a stovkách projektů. A otřel se o Miloše Zemana
Moderátorka Barbora Tachecí v Českém rozhlase zpovídala ředitele neziskové organizace Člověk v tísni Šimona Pánka. Tachecí hned na úvod prozradila, že Člověk v tísni má obrat dvě miliardy korun. A chtěla vědět, jak se Pánek divá na českou společnost. Podle ředitele Člověka v tísni jsme tak „trochu v křeči“. Vidí však jistou naději v některých politicích, jako jsou německá kancléřka Angela Merkelová nebo francouzský prezident Emmanuel Macron.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Staňte se fotografy pražské přírody. City Nature Challenge začíná
Milujete přírodu a fotoaparát či mobilní telefon nedáte z ruky? Tak to je pro vás projekt City Nature Challenge 2018 jako stvořený. Díky němu máte jedinečnou příležitost ukázat celému světu pražskou přírodu a rozmanitost druhů, které s námi bok po boku žijí v hlavním městě České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Petr Hampl: Prolhaný šmejd Člověk v tísni
Napsal mi před časem pan Urban (snad ho to jednoznačně určující pohlavní určení neurazí) z Člověka v tísni takovouto poznámku na můj facebookový profil:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Musíme očekávat migrační vlnu z Afriky. A něco takového vlastně i potřebujeme, zaznělo vážně z Člověka v tísni
Ředitel afrických programů Člověka v tísni Richard Walker se obává, že vzhledem k situaci je možné očekávat, nebo spíše musíme očekávat migrační vlnu z Afriky. Uvedl to v rozhovoru pro Seznam Zprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Zadlužené děti: Vy byste zažalovala svou mámu? Manžel Verešové lže, máme dokumenty, říká expert Člověka v tísni
ROZHOVOR „Kdyby místo soudců vydával platební rozkaz nějaký automat, nikdo by to nepoznal… V Plzni si dali sraz snad všichni obchodníci s chudobou,“ říká mimo jiné v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Daniel Hůle, expert na téma insolvence či dětských dluhů z organizace Člověk v tísni. Komentuje například příběh chlapce, jemuž otec nadělil zadlužené dědictví, které matka neodmítla. Lze žalovat rodiče? S klidem odborník obviňuje manžela modelky Verešové ze lží, běduje nad poštou a ministerské právníky zasazuje do skleníku. Překvapivě odpovídá na dotazy o dluhové amnestii nebo zavedení dětského ombudsmana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Od Klause st. zahřmělo na Člověka v tísni: Jak komunisté!
Bývalý europoslanec Ivo Strejček se v komentáři zveřejněném na serveru Institutu Václava Klause vyjádřil k mediálnímu vzdělávání Člověkem v tísni. Podle jeho slov jde o další indoktrinaci studentů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Veřejnost nám posílá stále více peněz, ocenil pracovník Člověka v tísni Čechy
Vedoucí humanitárních programů neziskové organizace Člověk v tísni si v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu povídal s Karolínou Koubovou. Jasně jí sdělil, že i v dnešním světě je práce humanitárních pracovníků velmi potřebná. Stačí se podívat na Ukrajinu. Štys připomněl, že Člověk v tísni pomáhal především v separatistických oblastech kolem Doněcka a Luhanska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Josef Provazník: Podívali jsme se blíže na další kontroverzní projekt Člověka v tísni. Nechybí tam ani mocný Soros. A tohle nám k tomu řekly známé osobnosti
Neziskové organizace v čele s Člověkem v tísni (ČvT) ovlivňují veřejný prostor více, než si občan České republiky dokáže představit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist