Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.959x, což odpovídá cca 102.218-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Havlová, Hřebejk, Hutka, Kocáb a další si naběhli. Podepsali petici proti Mladé frontě a obrátilo se to proti nim. Do akce se volá i Syndikát novinářů
MF Dnes přinesla sérii rozhovorů s několika osobnostmi, které se vyjadřovaly k 30. výročí sametové revoluce, jenže dva z těchto rozhovorů vzbudily pozornost tehdejších přímých aktérů dění. MF Dnes podle jejich názoru napomohla k šíření neověřených informací o listopadu 1989 a k oslabení odkazu sametové revoluce. Netrvalo to dlouho a Deník N zveřejnil petici proti tomuto seriálu rozhovorů, pod kterou jsou podepsáni Dagmar Havlová, Jan Hřebejk nebo třeba Jaroslav Hutka. K tomu se nyní vyjádřili člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek a mediální analytik Jiří Fencl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2019 v 19:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 09. 08. 2019

Související články

Kazíte 17. listopad! nadávají Dáša Havlová, Hřebejk, Hutka a další. A už přišel výsměch
30. výročí 17. listopadu 1989 se blíží a s ním i demonstrace na Letné, názorové střety příznivců a odpůrců současného premiéra a prezidenta, spolu se vzpomínkami aktérů tehdejších událostí. Nicméně, předzvěst těchto nabitých dnů je již zde. Již prý čtyři desítky osobností se v petici postavily proti seriálu rozhovorů v Mladé frontě Dnes. Dva z nich totiž údajně nesedí s jejich výkladem událostí a tím, že tyto rozhovory zveřejnila, tak Mladá fronta Dnes „s radostí slouží jako prostředek k šíření konspiračních teorií a diskreditaci představitelů a událostí roku 1989". Informoval o tom Deník N. Ale hned přišla reakce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Petice! Jan Hřebejk, Rejžek a herečka Hrzánová vystoupili proti Babišovi a vládě
Herečky Bára Hrzánová či Hana Krobotová, režisér Jan Hřebejk, kritik Jan Rejžek či publicista Alexandr Tomský. Tito a mnozí další podepsali petici proti zdanění církevních restitucí. Píše o tom server Forum24.cz na základě informací Klubu na obranu demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Syndikát novinářů se začal zajímat o Ovčáčkův Twitter. Mě neumlčíte, i když byste rádi, vzkazuje mluvčí
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček si postěžoval, že čelí útokům jako americký prezident Donald Trump. „Chtějí mě umlčet,“ tvrdí. Na svém Twitteru se pak ohradil proti antikampani ze strany Syndikátu novinářů ČR. O případu informuje server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Aňa Geislerová zasáhla do politiky. A s ní i Hřebejk
Herečka Aňa Geislerová se k situaci ve společnosti vyjadřuje poměrně často. Naposledy vyjádřila svou kritiku vůči kardinálu Dominiku Dukovi. Její kolega z branže, režisér Jan Hřebejk, pro změnu podepsal petici proti kandidátovi na ústavního soudce Aleše Gerlocha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Lžete a jste negramotní. Sotva ministr školství usedl do křesla, začal nadávat učitelům. Ti teď žádají, aby zase rychle odstoupil
Stanislavu Štechovi se jen pár dní po nástupu do čela ministerstva školství podařilo popudit proti sobě pravděpodobně značné množství pedagogů. V příspěvku na Facebooku totiž Štech učitele, kterým se nelíbí stávající podoba kariérního řádu pro pedagogy a podepsali proti němu petici pod záštitou iniciativy Pedagogická komora, nazval „textově negramotnými“. Předseda iniciativy, které se podařilo proti kariérnímu řádu k dnešku shromáždit více než 20 tisíc podpisů, nyní volá po tom, aby Štech odstoupil. Nepřímo prý totiž napadl petiční právo, které je občanům České republiky garantováno Ústavou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
„Proti světovým četníkům a šerifům”. Chystá se akce, o níž se z televize nedozvíte
Prahu čeká další demonstrace. Tentokrát ovšem nepůjde o protest primárně zaměřený proti Andreji Babišovi a už vůbec ne proti prezidentu Zemanovi. Víc než desítka občanských iniciativ včetně některých politický stran bude demonstrovat proti válce. Akce byla svolána v reakci na raketový úder v Sýrii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Zájemci o Hrad zintenzivňují útoky proti soupeřům
Týden před prezidentskými volbami někteří uchazeči o Pražský hrad zintenzivňují útoky proti svým soupeřům, a to především proti současnému prezidentu Miloši Zemanovi. Marek Hilšer a Jiří Drahoš například podepsali petici, která kritizuje financování kampaně Zemana. Hlasitě si počíná také Mirek Topolánek, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
U Hradu demonstrovaly proti Zemanovi a Babišovi stovky lidí
Stovky lidí se dnes v podvečer sešly na Hradčanském náměstí v Praze na demonstraci proti prezidentu Miloši Zemanovi a ministru financí Andreji Babišovi (ANO). Akce byla pokračováním středečních protestů v sedmi městech včetně Prahy nazvaných Proč? Proto!. Účastníci dnes mimo jiné podepisovali petici za odvolání Babiše z funkce. Podle zpravodaje ČTK se akce obešla bez konfliktů. Další demonstrace se uskuteční příští středu na Václavském náměstí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
STAN: Tisícovka lidí protestovala proti stavbě jaderného úložiště na Klatovsku
Zhruba tisícovka obyvatel, rekreantů a sympatizantů pošumavských vesnic v sobotu protestovala proti plánované stavbě hlubinného úložiště jaderného odpadu i proti průzkumům lokality Březový potok. Všichni podepsali petici, která půjde s dopisem na ministerstvo průmyslu a Správu úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Zachraňme Štěpánku - petice proti kácení stromů a proti výstavbě bytových domů v Mladé Boleslavi
Vážený pane primátore, vážená rado města, vážení zastupitelé a další, my, níže podepsaní občané města Mladé Boleslavi či blízkého okolí, Vám prostřednictvím této petice dáváme na vědomí, že jsme proti jakémukoliv kácení stromů v areálu Koliby v parku Štěpánka, jsme proti zde plánované výstavbě vícepodlažních domů s luxusními byty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist