Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kompro na Babiše. Drtinová si pozvala ódéesáka Žáčka a už to jelo
Poslanec ODS a zakladatel Ústavu pro studium totalitních režimů nikoli poprvé prohlásil, že se sociální demokraté snažili najít kompromitující informace na Andreje Babiše. Podle Žáčka tak však činili až poté, co sami ÚSTR prakticky srazili na kolena.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 07:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 10. 08. 2019

Související články

Jste nasraní na demokracii? zeptala se Drtinová šéfa komunistů. Filip odpověděl
Moderátorka internetové televize DVTV Daniela Drtinová si pozvala do studia šéfa ÚV KSČM Vojtěcha Filipa. Rozhovor s ním odstartovala poměrně zostra. Chtěla vědět, zda jsou komunisté „nasraní na demokracii“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ne, paní Drtinová. Expert utřel redaktorku, když mluvila o Německu. Zásadní sdělení
Moderátorka internetové televize DVTV Daniela Drtinová do studia pozvala vládního zmocněnce pro jadernou energetiku Jaroslava Míla. Rozhovor začala odvážným tvrzením, že se Západ obejde bez jaderných elektráren. Míl jí vyvedl z omylu. Konstatoval, že Němci se pomalu probouzí ze své představy o tom, že vypnou své jaderné elektrárny a budou se chovat velmi ekologicky. Pokud je opravdu vypnou, životní prostředí o to víc zatíží.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Nářez. ČT pozvala Drahoše, aby řekl, proč před rokem prohrál. A pak to jelo jedno za druhým
Po prohře v prezidentském klání se Jiří Drahoš nakonec stal senátorem za Prahu 4. Od těchto voleb již uplynuly tři měsíce a Česká televize si Jiřího Drahoše pozvala do studia, aby zhodnotil své působení v politice. Senátor si myslí, že to, co nakonec způsobilo jeho prohru, nebyly debaty, ale e-maily, které očerňovaly jeho charakter. „Takové maily chodily na jižní Moravu, že jsem iluminát, do severních Čech, že sem pustím 800 tisíc migrantů, na Ostravsko, že mě financuje Bakala a tak dále. Ty maily byly velmi profesionálně připravené a dobře vymyšlené z hlediska mého soupeře,“ říká Zemanův bývalý sok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Mrtví v dolech? Komunisty bezpečnost horníků nezajímala
Pro socialismus bylo nejdůležitější uhlí, teprve pak lidé. A tak i při neštěstí na Dole Dukla v Havířově v roce 1961, jelo podle webu Echo24.cz jelo nejdříve na povrch uhlí a teprve pak horníci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Takže vy se nestydíte, uhodila Drtinová na Klause juniora. A jelo to celých dvacet minut
Poslanec a zakladatel hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší je přesvědčen, že Evropská unie výrazně omezuje suverenitu České republiky. „V Evropském parlamentu toho těch našich 27 v těch 700 moc nezmůže a vždy nás přehlasují a Jourová pro naše občany udělá také velký kulový,“ nebral si servítky Klaus mladší, který se podle svých slov nestydí, že je označován jako nacionalista a populista.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
„Vy jste říkala, že se budete ptát na prezidentské volby. Tenhleten Bakalův šunt. Zase začínáte s tím vaším hnusem!“ Drtinová neskutečně vytočila Okamuru
Daniela Drtinová z DVTV po těsném vítězství Miloše Zemana zpovídala předsedu hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru. Celý rozhovor skončil Okamurovou prosbou, „aby ho už nikdy neobtěžovala média tuneláře Bakaly“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
„Je to pomsta Merkelové!“ Drtinová si pozvala speciálního hosta a nestačila se divit
Analytik Atlantic Council Jakub Kalenský se věnoval analýze dezinformací, které šíří Rusko. V rozhovoru s Danielou Drtinovou v internetové televizi DVTV mimo jiné prozradil, s jakou nejbizarnější dezinformací se ve své práci potkal. Evropská unie prý na ruské dezinformace dokázala zareagovat během jednoho roku, což prý není špatné. „To si skoro myslím, že má EU rekord,“ podotkl Kalenský. Lži mají šířit např. „ruští Václavové Moravcové“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Vidíte, co čtou. Hrůza, promluvila Daniela Drtinová o politicích
V 7 pádech Honzy Dědka byla v lednu hostem Daniela Drtinová, moderátorka DVTV. K rozhovorům s politiky ji prý přivedlo studium práva a práce v tiskové agentuře. Když dělala parlamentní zpravodajku, ztratila prý respekt k politikům: „Jednak vidíte, co čtou, vidíte jim na obrázky do telefonů.“ „Smrťáky“ si prý neužívá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Hnus z minulosti. Bublan mluvil o tom, jak měl ÚSTR pod vedením Žáčka hledat kompro na politiky. A nejen to
Někdejší ministr vnitra a exsenátor za ČSSD František Bublan byl před pár dny senátory zvolen členem Rady Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR). Proti tomu se vymezili předsedové odborových organizací ÚSTR – považují za nepřijatelné, aby v čele instituce stál člověk, který ji podle nich chtěl zničit. Bublan se však hájí, že k instituci žádný negativní postoj nemá. V Interview Plus v Českém rozhlase také hovořil o tom, že svazky StB o něčem vypovídají, ale není to ta jediná pravda. „Někdy to ani není úplná pravda, je to hodně zavádějící,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Kritický úsek na D1. ŘSD nařídilo opravu a jelo si to zkontrolovat. Ani jeden dělník prý nebyl na místě
Za kolaps na dálnici D1 může podle Kraje Vysočina nepřipravenost modernizovaného úseku s uzavřenými levými pruhy mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem na zimní podmínky. Právě zde dostala firma Geosan Group příkaz k opravě vysypaných kaveren. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) tak jelo situaci na místo zkontrolovat, v sobotu ani v neděli však nikdo na opravě vysypaných kaveren nepracoval, uvedl mluvčí Jan Rýdl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist