Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vyhozený šéf německých zpravodajců začal mluvit: Neziskovkáři jsou nebezpeční fanatici. Jde také o velké peníze
„Lidé z některých nevládních organizací, kteří převážejí na lodích migranty do Evropy, jsou nebezpeční fanatici,“ varuje bývalý šéf německého Spolkového úřadu pro ochranu ústavy Hans-Georg Maassen. Chtějí tím, podle jeho slov, prezentovat svou morální nadřazenost, píše server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 09:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 10. 08. 2019

Související články

Politici, kteří nemají děti, jsou nebezpeční, varuje Roman Joch
Ředitel Občanského institutu usedl v redakci serveru Info.cz proti Pavlu Štruncovi a rozpovídal se o zahraniční politice. Konstatoval mimo jiné, že politici, kteří nemají děti, jsou pro svět nebezpeční, protože je netrápí, v jaké budoucnosti budou jejich děti žít. Většinu času ovšem věnoval prezidentství 45. pána Bílého domu Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Josef Provazník: (Ne)milí neziskovkáři, jste na sebe pořád pyšní?
Neziskovkáři a všichni další vítači v médiích a politice používají stran migrace samá vzletná slova. Evropské hodnoty, humanismus, pomoc bližnímu atd. Většina z nich však bohužel strká hlavu do písku před odvrácenou tváří otevřených hranic a pomáhání potřebným.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Yekta Uzunoglu: Válka zpravodajců
Válka zpravodajců je věcný boj. Stále zpravodajci nějakých států či říší bojovali proti jiným. Po skončení druhé světové války a po polarizaci světa jsme znali hlavně válku zpravodajců zemí NATO se zeměmi Varšavské smlouvy, kdy často zpravodajci "západu" porušili i zákony svých zemí ve jménu svaté války proti největšímu zlu, to jest proti komunismu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Nikomu nevznikla žádná škoda, brání se Rath před soudem v závěrečné řeči. Chce mluvit dva dny
Bývalý středočeský hejtman David Rath dnes před Krajským soudem v Praze začal svoji závěrečnou řeč v korupční kauze, která se týká ovlivňování krajských zakázek. Zkritizoval, že soud podle něj nehodnotí důkazy, které předložili obžalovaní. Uvedl také, že nikomu nevznikla žádná škoda. Rath odhaduje, že by před soudem mohl mluvit jeden až dva dny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Jiří Kobza, Tomáš Doležal: Neziskovky a fanatici osnují za cizí peníze převraty. Budeme povolní?
Poslanec za SPD Kobza detailně rozebírá hrozící nebezpečí. Následuje shrnutí od politologa a ekonoma Doležala. Dozvíte se, kteří hrdinové jsou vydíráni drzými frázemi o lidských právech. Různé druhy „majdanů“ probíhají už i v sousedních zemích. Existují snahy pošlapat základní principy demokracie a svobodných voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Joseph E. Stiglitz: Lidé versus peníze v amerických volbách
Brzo zjistíme, zda Američané dají přednost budoucnosti Ameriky nebo tomu, že peníze poplynou do republikánské kasy. Politická a ekonomická prosperita USA, do velké míry také mír a prosperita celého světa závisí na odpovědnosti Američanů…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Odkud jsou peníze na demonstrace v Minsku?
Prezident Alexandr Lukašenko prohlásil, že organizátoři víkendových demonstrací v Bělorusu byli financováni z amerických a německých fondů. Prostředky prý měly do země plynout přes Polsko a Litvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Tomáš Krystlík: Češi sami odsouhlasili postoupení svých pohraničních německých sídelních území Německé říši
Stalo se tak devět dní (!) před podepsáním Mnichovské dohody 21. 9. 1938, o které tehdy ještě nikdo ani netušil. Po oficiálním souhlasu československé vlády s odstoupením území, týž den zaslaným vládám Velké Británie a Francie, začali Češi ale se začátkem předávání území otálet a Hitler začal hrozit ozbrojeným útokem proti ČSR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Psychopati a fanatici. Psychoterapeut na Bakalově serveru vysvětluje, co jsou zač lidé, kteří kritizují na internetu
Psychoterapeut Tibor Brečka se v rozhovoru pro server Aktuálně.cz rozhovořil o tom, kdo to jsou vlastně internetoví trollové a hateři. A nejen o tom.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
11. září? Požehnaný den. Peníze z ciziny, boj za právo šaría. Jiné informace o „demokratické opozici“ proti Asadovi
Syřané žijí již sedm let v noční můře. V jejich zemi zuří občanská válka, ve které proti sobě stojí vládní jednotky prezidenta Bašara Asada a povstalci. V této válce jsou používány i chemické zbraně, což je děsivé. Syrský prezident Bašar Asad je muž, který má ruce od krve. Jenže povstalci, kteří proti němu stojí, mohou být také velmi nebezpeční. Zvlášť, když 11. září 2001 považují za požehnaný den. Tito muži neváhají posílat do bojů i desetileté děti. Přesvědčte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist