Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jak se u nás privatizovala voda. Zrada politiků, komplot s nájezdníky. Děly se tu věci, které neprošly ani v Rusku či na Ukrajině
PRAVDA O VODĚ Patří voda státu, lidem, nebo soukromníkům, a kdo si na ní pomyslně „mastí kapsy“? Mohla by být voda levnější, pokud by zisky z její distribuce neplynuly do zahraničí? Zakladatel Nadačního fondu Pravda o vodě Radek Novotný v prvním dílu série rozhovorů věnovaných české vodě odkrývá, co a kdy se v souvislosti s ní privatizovalo a kdo z politiků byl zrovna u toho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 14:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 10. 08. 2019

Související články

Nejvíc dezinformací šíří média hlavního proudu. Zkušený diplomat ukazuje konkrétní příklad z tohoto týdne
Ve světě se děje mnoho zásadních věcí a někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině se zlobí na média hlavního proudu, že nám pečlivě vybírají, které z těchto věcí bychom se dozvědět měli a které nám mají zůstat utajené. Podle Bašty tím největší česká média vlastně přispívají k šíření dezinformací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Kováčik (KSČM): Voda do veřejných rukou
Voda je zdroj života. Voda se stává stále vzácnější. Voda umožňuje i zisky a to i dnes, kdy řešíme, jak udržet vodu v krajině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Debilní Češi, proč fandíte Rusku? Silný národ, hrdinové! Po fotbalu se diváci přesunuli na internet. A děly se věci
Fotbalisté Ruska vyřadili překvapivě v osmifinále mistrovství světa po penaltovém rozstřelu Španělsko. Po prodloužení byl stav 1 : 1, na penalty domácí uspěli 4 : 3. A sociální sítě se začaly hemžit reakcemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 08:34, zobrazit podobné
Neschopnost Evropské unie s ochranou hranic před imigračními nájezdníky!
Evropská unie si stále ještě neví rady, jak ochránit zejména své mořské hranice před imigračními nájezdníky a přitom existuje zcela funkční model, který náramně funguje. Stačí jen, aby k tomu byla politická vůle.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.1.2017 v 07:40, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Neschopnost Evropské unie s ochranou hranic před imigračními nájezdníky
Evropská unie si stále ještě neví rady, jak ochránit zejména své mořské hranice před imigračními nájezdníky a přitom existuje zcela funkční model, který náramně funguje. Stačí jen, aby k tomu byla politická vůle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Příští volby mohou vypadat jako seriál Most!, soudí Bašta
Někdejší diplomat působící v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta už před lety dospěl k závěru, že dění na Ukrajině svým způsobem předznamenává budoucí vývoj i u nás. Dnes na Ukrajině probíhají prezidentské volby a jeden z kandidátů se v předvolební kampani inspiroval jedním zdejším populárním seriálem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Český velvyslanec na Ukrajině tamním novinám: Zemana si nevšímejte, politiku u nás dělá vláda. Ta stojí za Vámi a sankcemi proti Rusku
Český velvyslanec na Ukrajině Radek Matula vysvětloval tamním novinářům, jak je možné, že je český prezident tolik vstřícný k ruské straně, pokud jde o rusko-ukrajinský konflikt na jihovýchodě země. České čtenáře o rozhovoru informuje server Aktuálně.cz. Velvyslanec v podstatě Ukrajince ujistil, že česká vláda stojí za Ukrajinou a plně podporuje protiruské sankce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Kdo seje vánek, sklidí bouři, varuje Jaroslav Bašta
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta sleduje demonstrace ve Francii – demonstrace žlutých vest. Zdá se mu, že jde o další z řady barevných revolucí, do které počítá oranžovou revoluci na Ukrajině, různé revoluce v arabském světě, ale také demonstrace s červenými kartami v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Jaroslav Bašta o souboji Ruska a USA: Máme se na co těšit
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta v komentáři pro server První zprávy.cz naznačuje, že války v Sýrii a na Ukrajině představují spojené nádoby. Protože Rusové uspěli v Sýrii, kde USA podle bývalého diplomata zaznamenaly porážku, budou to chtít Rusům někde vrátit. Třeba právě na Ukrajině. Co všechno se tam může odehrát?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Na ukrajinských úřadech v Rusku se nebude volit, takže... Bašta přináší důležité poznatky k blížícím se volbám na Ukrajině
Putin, nebo Porošenko? Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se ve svém pravidelném nedělním komentáři na serveru Prvnízprávy.cz zaměřil na to, jak vyhrát ukrajinské prezidentské volby. Do jejich prvního kola za necelé dva měsíce se k 31. lednu zaregistrovalo celkem šestadvacet kandidátů. A podle průzkumů veřejného mínění došlo prý poprvé za posledního půl roku ke změně na prvním místě pomyslného pelotonu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist