Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Maláčová nám nemá co vytknout, tak cáká bahno. Ale já to chápu, šest procent tlačí hodně nepříjemně, dodává poslanec ANO
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Ministryně Jana Maláčová nemůže hnutí ANO vytknout nic konkrétního, takže se snaží vymezit nějak nepřímo a trošku nás pocákat bahnem,“ tvrdí poslanec ANO Jaroslav Bžoch. A v rozhovoru popřel, že by rozpočet ohrožoval důchodce a rodiny s dětmi tak, jak ministryně varuje. Podle něj nejsilnější politické uskupení v Česku plní své předvolební sliby týkající se důchodů, zdravotnictví i školství. A vyzývá ke shovívavosti k ČSSD, „šestiprocentní kamínek v botě“ prý musí tlačit velmi nepříjemně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 05:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 11. 08. 2019

Související články

Hamáček, Maláčová a Středula budou dnes jednat o růstu platů
Vicepremiér Jan Hamáček, ministryně práce Jana Maláčová (oba ČSSD) a předák odborové konfederace Josef Středula budou dnes spolu jednat o růstu platů ve veřejném sektoru. Odbory požadují zvednutí platových tarifů o deset procent všem pracovníkům. Hamáček i Maláčová už dřív řekli, že odborářský požadavek podporují. Návrh rozpočtu na příští rok počítá se zvýšením sumy na platy o šest procent a u učitelů o 15 procent. Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) by se nemělo přidávat plošně, ale víc by si měli přilepšit pedagogové a špatně placené profese.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 06:35, zobrazit podobné
ČSSD přes držku. Zeman jako blbec? Standa Huml má hodně co říct „socdemákům“ i prezidentovi, kterého jinak chválí
ROZHOVOR „Miloš Zeman tlačí ČSSD do vlády s Babišem. Znamenalo by to postrčení do propasti a výsledek voleb pod pět procent,“ domnívá se někdejší poslanec za ČSSD Stanislav Huml. Sociální demokracie podle něj nyní hledá kapitána Titaniku, což nebude lehké, ale zároveň je nutné politickou stranu restartovat. Po prezidentských volbách očekává změnu v chování Miloše Zemana, který začne více přemýšlet státnicky a zvažovat své výroky. Záleží mu prý na tom, jak se zapíše do historie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Musí pracovat, musí se mýt... Maláčová navštívila romské lokality. A začalo veselo
Místopředsedkyně ČSSD a šéfka resortu práce a sociálních věcí Jana Maláčová má obavy, že ve vyloučených lokalitách je situace tak zlá, že není daleko k tomu, aby tam došlo k výbuchu. Na sociálních sítích v reakci zaznělo, že ČSSD už šest let vládne, takže Maláčová na této situaci nese vinu. Totéž se dá údajně říct i o neziskových organizacích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Maláčová hledá mechanismy, jak zvyšovat příspěvky na péči
Ministerstvo práce a sociálních věcí posuzuje šest variant možného zvyšování příspěvků na péči o postižené lidi bez nutnosti měnit pokaždé zákon. Poslancům to dnes řekla ministryně Jana Maláčová (ČSSD). Zprávu napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Paní Maláčová, státní rozpočet není výherní automat. Poslanec ODS Munzar o tom, kam mizí vaše daně
ROZHOVOR „Na tanečcích kolem tohoto příspěvku je vidět, jak vláda dlouhodobě nedobře hospodaří s penězi daňových poplatníků,“ říká k plánovanému navýšení rodičovského příspěvku poslanec ODS Vojtěch Munzar. Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová je podle Munzara přebornicí ve zvyšování dávek, v čemž jí zdatně konkurují politici hnutí ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Z Německa přišly velmi nepříjemné statistiky. Nárůst o stovky procent, který souvisí s uprchlíky
Nejenom při teroristickém útoku v Londýně použili islámští radikálové k vraždění nože. Jak uvádí americký think-tank Gatestone Institute, například v Německu od začátku migrační krize stoupl počet útoků nožem o několik set procent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Předsedové Soukromníků a Svobodných na Zlínsku mají nepříjemné otázky. Jde o Čunka a nemocnici až za 8 miliard
Krajský předseda Strany soukromníků ČR na Zlínsku Michal Dvouletý se na Facebooku „zostra“ pustil do plánů hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka (KDU-ČSL) na stavbu nové krajské nemocnice ve Zlíně za šest miliard korun. Nepříjemné otázky v souvislosti s projektem nové nemocnice na Facebooku položil i krajský předseda Svobodných na Zlínsku Jiří Procházka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
"Pane prezidente opět vám nemám co vytknout"...aneb já a prezident
Ne to není mluva mezi hlavami států. Je to název blogu jistého ˇČermáka Libora, vztahující se k projevu prezidenta Zemana. Protože Libor Čermák nemá otevřenou diskuzi pod svými články, patrně ví proč, jsem nucen volit tuto formu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 27.12.2018 v 05:40, zobrazit podobné
Ekonomika šlape a občané to pocítí, rozjela se u Tvarůžkové ministryně Maláčová
Odbory pokračují v tlaku na navýšení platů ve veřejné sféře o deset procent, a to už od října. Nová ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová uvedla, že navýšení minimální mzdy o 1 500 Kč je jednou z jejích priorit, s čímž však nesouhlasí hnutí ANO ani zaměstnavatelé. „Vyjednávání bude složité, ale mám dobré argumenty a budu bojovat,“ řekla jistě Maláčová v pořadu Interview na ČT24 s tím, že je čas, aby občané konečně pocítili, že ekonomika šlape.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Vyhozený poslanec ČSSD se rozpovídal, když zjistil, že strana je v řiti
Ostravský poslanec Adam Rykala (ČSSD) smutní nad průzkumem CVVM, kde má hnutí ANO 33 procent a sociální demokracie jen 14 procent. Rykala si klade otázku, co všechno se ještě bude muset stát, aby se vedení v čele s Bohuslavem Sobotkou probudilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist