„Ten ódéesák měl prej tolik peněz, že nad nima onanoval. Hlavně nad dvoutisícovkou s Destinovou." Kmotr vzpomíná na dění v Praze a přidává postřeh o Hřibovi
Na ParlamentníListy.cz se po několika měsících odstupu obrátil muž, jehož identitu redakce dobře zná a jenž má všeobecnou nálepku kmotra. Tedy člověka, co rád propojuje lidi, ovlivňuje jejich kroky a profituje nad různými rozhodnutími zejména stran politiků a jejich partají. Jeho slova jsou zajímavá především v souvislosti s aktuálním děním v Praze, kde v současnosti vládnou Piráti, Praha Sobě a klaka okolo Jiřího Pospíšila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2019 v 05:35, prečteno: 17x

nejlepší články ze dne: 17. 08. 2019

Související články

V Japonsku to vyvolalo zděšení, v Rusku vyčkávání. Zdeněk Zbořil zdůrazňuje události, které média příliš neřeší
Politolog Zdeněk Zbořil má za to, že česká politika je plná zloby. Nechce však sledovat jen dění v domácím rybníčku, ale hodlá pozornost občanů obrátit na dění ve světě. Dochází zde podle něj ke škodám, o kterých média tolik nepíší, protože nejsou tolik vidět, a přece jsou důležité. Zvláště dění v Tichomoří je mnohem důležitější, než se nám v České republice zdá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
To se jen tak nevidí: Divoké demonstrace při příjezdu komisaře EU. A to zde Soros nechal tolik peněz
Dění ve dvoumilionové Makedonii se v posledních dnech stalo tématem pro mnoho světových médií. V centru pozornosti se však tato malá země ocitla i z pohledu Bruselu a amerického miliardáře George Sorose.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Kravina, kravina, zaznělo po Prague Pride. Padl vtip o Pirátu Hřibovi. A vážné info o Zelených
Do pořadu Luboše Xavera Veselého Podtrženo, sečteno na XTV přišla glosovat dění v uplynulém týdnu Karolina Stonjeková. „Já bych hlavně řekla, že od doby, co se stal primátorem pan Hřib, tak je vše na houby. Skoro bychom ještě mohli hrabat prstíčkem po paní Krnáčové,“ komentovala Stonjeková skončení novoročního ohňostroje. Řeč přišla i na německé Zelené, kteří rádi diktují. No, a co Prague Pride?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
„Lhal, a proto by měl odstoupit!“ Libor Rouček by se s americkým ministrem spravedlnosti evidentně nepáral
Nad tím, že v Americe údajně probíhá hon na čarodějnice a kdo bude budoucím německým kancléřem, se na svém facebookovém profilu v poslední době zamýšlel bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček. Přidává i postřeh o tajemství kulturně a hospodářsky nejvyspělejších národů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Tolik berou imigranti ve Švédsku, i ti označení za ilegální. Čísla, která vyrazí dech
Člen euroskeptické strany Švédští demokraté Nima Gholam Ali Pour ve svém textu pro think-tank Gatestone Institute uvádí neuvěřitelné částky, které dostávají dokonce i ilegální migranti ve Švédsku. Podle Poura hrozí v brzké době krach sociálního systému.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Vystrčil (ODS): Šťouch a postřeh
Používá ho hlavně mladá generace. Při používání elektronických sociálních sítí jako je například Facebook totiž můžete s využitím svého mobilu, nebo počítače při vzájemné komunikaci svého partnera na druhém konci tzv. „šťouchnout“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2018 v 18:35, zobrazit podobné
1989? To mohlo být všechno jinak. Lidi remcají, ale podívejte, jak žijou. Jo, Topolánek a Vít Bárta..., odkryl karty mocný člen ODS
ROZHOVOR Z ODS odešli lidé nejen do hnutí ANO, ale i do SPD. Strana byla líhní spousty dnes úspěšných lídrů v jiných partajích a politických uskupeních. To proto, že v „kamenné straně“ panuje řád na rozdíl od různých seskupení, která vznikají povětšinou účelově. A i do nich vstupují povětšinou bývalí členové ODS z devadesátých let, ať již zneuznaní, uražení, či třeba i ambiciózní lidé, kteří si ale členství v „modré straně“ řádně neodpracovali a nyní baží hlavně po moci a korytech. To říká velký zákulisní hráč, plzeňský podnikatel, dlouholetý člen ODS a pro mnohé stále ještě „kmotr“ Roman Jurečko. V exkluzivním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vzpomíná nejen na Víta Bártu, ale tepe rovněž do bývalých členů ODS z regionu stejně jako do jeho největších oponentů, sdružení OPAT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
FAEI: Co Čech, to stavební spoření. Nejčastěji na koupelnu a na kuchyň
I když stát už tolik nepodporuje stavební spoření, Češi na ně nezanevřeli. Má ho sjednáno na 3,6 miliony lidí. Využívají je k odkládání peněz, na úvěry kolem tří set tisíc korun a hlavně na rekonstrukce bydlení. Nejčastěji koupelen a kuchyní. Jen je škoda, že o stavebku stále kolují mýty, říká v rozhovoru pro Finanční a ekonomický institut (FAEI.cz) šéf Buřinky Jiří Plíšek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Vojtěch čelil u Moravce ve věži rozjeté odborářce. Ani moderátor si s ní nevěděl rady
Přidává se všem, přidává se státním úředníkům, přidává se poslancům, přidává se starostům. Nevím, proč by se nemělo plošně přidat i zdravotním sestrám, vypálila v neděli v poledne v ČT předsedkyně zdravotnických odborů Dagmar Žitníková. To je socialismus, ohradil se profesor Jan Pirk. U Václava Moravce v Žížkovské věži to v době oběda pořádně jiskřilo. Ministr zdravotnictví za ANO Vojtěch prozradil, jak na tom jsou lékaři platově. Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Ten, jehož označují kmotrem ODS, se nám ozval: Promluvil o dění v Praze a poslanci hnutí ANO Čihákovi
ROZHOVOR Ondřej Palounek, muž, který měl dlouhé prsty a o kterém se opakovaně psalo jako o kmotrovi ODS, nám poskytl rozhovor. Stalo se tak v souvislosti s článkem o dění na Praze 4, kde padlo také jeho jméno. I proto, že je s touto pražskou městskou částí dlouhodobě spojován, jsme mu položili několik otázek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist