Polák dělal bordel, dostal přes držku. Feťák se pomočil, dealeři zdrhali, neutekli. Policisté v Hradci ukázali, jak zatočit s drogami. Slídili jsme na Hip Hop kempu
Festival Hip Hop Kemp, jehož 18. ročník se pomalu chýlí ke konci, čeká propad návštěvnosti zhruba na 5.000 lidí z loňských 16.000 účastníků. ČTK to řekl pořadatel festivalu Radek Maliník. Návštěvnost podle něj poklesla kvůli rozsáhlým kontrolám zaměřeným na hledání drog, které policie zavedla před třemi lety. Někteří z účastníků nazývají akci policistů jako buzeraci, řada místních obyvatel a rodičů jim naopak děkuje a tleská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2019 v 19:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 17. 08. 2019

Související články

Kdo má dostat přes držku
„Čtrnáctileté děti protestující proti změnám klimatu by měly dostat přes držku. Stávkují za něco, čemu nerozumí,“ zhodnotil aktivitu mladých Jaroslav Hanák, prezident Svazu průmyslu a dopravy.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.7.2019 v 12:40, zobrazit podobné
Rasisté nedávají přes držku cizákům, ale kosmopolitům s rozhledem. Právník a filozof o tom sepsal obsáhlé pojednání
Právník a advokát Michal Palik se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz rozepsal o tom, proč nakonec přes držku nedostane „cizák“, ale „kosmopolita“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
„Přes držku.“ Děti stávkující proti oteplování rozjely aféru. U nás v Česku
Proti změně klimatu stávkující studenti v Čechách přes prázdniny nestávkují, místo toho se prý radí, jak po začátku školního roku stávkovat efektivněji. Nicméně o lehký skandál se postaral prezident Svazu průmyslu a dopravy České republiky Jaroslav Hanák. Na Českém rozhlasu Plus si dovolil říci nejenom, že čtrnáctileté děti ve Švédsku a Německu problematice klimatické změny nerozumí, ale dokonce naznačil, že by stávkující „měli dostat přes držku“. Podle Zelených je na „přes držku“ on, Erik Tabery z Respektu to má za bolševický přístup. Nicméně, za výroky se Hanák o den později omluvil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Prožili jsme neopakovatelných 22 minut. S prostitutkou v centru Prahy. Ukázali jsme jí fotky politiků, ona začala vzpomínat
Nevídaný ohlas způsobil článek ParlamentníchListů.cz o tom, kterak občan Prahy konfrontoval metropolitního primátora Hřiba se svými zážitky z centra města. Šlo v podstatě o to, že Zdeněk Hřib onomu člověku, jehož redakce zná, namítl, že v souvislosti s centrem o žádných problémech s drogami nebo prostitucí neví. Slíbil však, že se zeptá radního pro bezpečnost Hlubučka. Zdali se tak opravdu stalo, to nevíme, jelikož zmíněný radní během několika dnů na dotaz o narkomanech, dealerech a prostitutkách nereagoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Léčba dětí, které mají problémy s alkoholem a drogami, stála VZP přes 19 milionů
Každý rok se s koncem školy a začátkem prázdnin opakují případy dětí, které strážníci, policisté či záchranka sbírají opilé v ulicích. Bohužel to ale není jen problém závěru školního roku – klientů VZP, kterým ještě nebylo 18 let, ale už se u nich projevily duševní poruchy způsobené užíváním návykových látek, registruje pojišťovna každoročně kolem 1 200–1 300.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Pohrdám voliči Zemana. Ty ksichty z SPD... Ty kanále Filipe, já bych ti přál, abys dostal od Ondráčka přes držku. Blbci se přestali stydět za svou blbost, říká Jan Hřebejk
Režisér Jan Hřebejk poskytl rozhovor serveru seznamzprávy.cz. Zhodnotil v něm současnou politickou situaci a stálo to za to. Přesvědčte se raději sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Policie a Celní správa: V Hradci Králové jsme "rentgenovali" vozidla
V průběhu středečního odpoledne jsme v Hradci Králové tzv. až na kost zkontrolovali řadu nákladních vozidel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Polák napadl muslimku. Dostal trest, který se bude hodně líbit v pražských kavárnách
Polský občan Kamil B. dostal od soudu zvláštní trest. Za to, že napadl muslimku, si musí přečíst knihu české novinářky Petry Procházkové. Vedle toho dostal podmíněně čtyřměsíční trest odnětí svobody s odkladem na jeden rok. S odvoláním na polskký zpravodajský portál TVN24 o tom informovala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Tolik ho*en nevy*ere stádo velbloudů, ten bordel tady je příšernej… Prošli jsme částí Prahy, kde vládne STAN, ODS, Piráti a lidovci
Je to přesně třináct měsíců, kdy ParlamentníListy.cz přinesly reportáž o dění na Praze 10. Tu tehdy ovládala sociální demokracie a TOP 09 a chystaly se volby. Psali jsme o někdejším starostovi Novákovi z ČSSD, o jeho politickém konkurentovi Lukáši Rázlovi a došlo i na popis kšeftů TOP 09 nebo bordel na ulicích. Jiné slovo bohužel použít nemůžeme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist