Nucený správce České republiky
Současný stav vládnutí nelze nazvat jinak, než že šéfovi firmy zvané Česká republika, jak to její premiér Andrej Babiš s oblibou nazývá, už velí nechtěný nucený správce Miloš Zeman.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.8.2019 v 07:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 18. 08. 2019

Související články

Po vydání zajišťovacího příkazu by firmu mohl řídit správce, uvedla Schillerová
Po vydání zajišťovacího příkazu by firmu mohl kontrolovat zajišťovací, respektive nucený správce. Na jednání skupiny expertů, v níž byli například ombudsmanka Anna Šabatová či předseda Nejvyššího správního soudu Josef Baxa, to dnes řekla ministryně financí Alena Schillerová. Skupina doporučila, aby možnost zavedení institutu správce byla podrobně posouzena. Správce by byl alternativou k zajišťovací exekuci, která může fungování těchto firem ohrozit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Antonín Pečenka: Léčba protonem
Dnes se setkali novináři s autorem knížky PROTON – POŽEHNÁNÍ NEBO PROKLETÍ. Titul samotný přesně vystihuje, o čem publikace je. Bývalý nucený správce VZP prochází už několik let martýriem paragrafů. A to jenom proto, že kdysi podepsal smlouvu o smlouvě budoucí s Protonovým centrem Praha. Už pět let chodí podávat vysvětlení, chodí na jednotlivá stání u soudů všech stupňů. Cíl byl však úplně jiný. Dostat do České republiky špičkové zdravotnické zařízení na léčbu rakoviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Račok: Opilý správce, slepý hospodář, špatný Grunt
Je to jak na tom Gruntu. Opilý správce propil vše, co se dalo. Okrádal čeleď na odměnách. Slepý hospodář to však neviděl. Stále byl přesvědčený, že má nejlepšího správce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ministr Pelikán: Zavádíme přísnější sankce pro insolvenční správce
Další krok k férovějším insolvencím: ministerstvo zavádí přísnější postihy pro insolvenční správce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Primátor Zrzavecký: Připojili jsme se k podpoře projektu Nesoudíme. Pomáháme.
Město Plzeň se připojilo k projektu Hnutí pro život České Republiky s názvem Nesoudíme. Pomáháme. Ten je určen především ženám, jež se neplánovaným otěhotněním ocitly v obtížné životní situaci a jsou okolím či okolnostmi nuceny k potratu. Ve většině případů by přesto rády dítě donosily a postaraly se o něj. Odborná pomoc je realizována prostřednictvím Linky pomoci 800 108 000, jen vloni takto linka poskytla bezplatnou pomoc zhruba čtyřem stovkám žen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Petice: Voda patří občanům České republiky
Ministru zemědělství České republiky, Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky, Senátu Parlamentu České republiky a hejtmanům krajů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Komise k OKD vyslechne šéfa sdružení bytů a insolvenčního správce
Před sněmovní vyšetřovací komisí zabývající se privatizací těžebního podniku OKD dnes vystoupí předseda Sdružení nájemníků BYTYOKD.CZ Roman Macháček a insolvenční správce Lee Louda. Komise se sejde počtvrté, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
dTest: Jak vybrat správce hesel
Máte obavy, že se někdo vloupá třeba do vaší e-mailové schránky, na sociální síť nebo na účet na diskuzním fóru? Nejpohodlnější i nejbezpečnější řešení je použít správce hesel. Ten si ohlídá, aby bylo každé heslo, které použijete dostatečně silné, a přitom si je za vás i zapamatuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
V Národní technické knihovně bude zahájena Mezinárodní putovní výstava Strach z neznámého
Během posledních dvou let byly miliony lidí nuceny opustit své domovy v důsledku válečných konfliktů nebo extrémních klimatických podmínek, chudoby a dalších tragédií. Evropa se tak dostala do nejisté situace, která vyvolala mnoho otázek. Výstava Strach z neznámého (Fear of the Unknown), která bude 1. února zahájena v Galerii Národní technické knihovny v Praze, reflektuje tuto situaci očima umělců z České republiky i ze zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Josef Červinka: O exekutorsko-justiční mafii na Moravě
V těchto dnech podal advokát JUDr. Josef Červinka na MS ČR k dohledu velmi závažná pochybení KS Ostrava, které kryje dražbu provedenou v rozporu se zákonem, tedy trestnou činnost ve spolčení exekutora Jiřího Trojanovského a insolvenčního správce Davida Papouška. Dražil exekutor pro insolvenčního správce, což je nezákonné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist