Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.235x, což odpovídá cca 220.976-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“
Expert na ruské dezinformace a propagandu Jakub Kalenský, jenž nedávno na půdě Kongresu USA prohlásil, že Česko je zemí, která má poněkud prokremelského prezidenta šířícího ruské lži, nyní v rozhovoru pro iDNES.cz přišel s nápadem, jak lidi upozorňovat, že vstupují na dezinformační web, a jak je navigovat, co mají číst. Člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek se nevěřícně chytá za hlavu, pro ParlamentníListy.cz sepsal peprnou reakci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2019 v 13:35, prečteno: 14x

nejlepší články ze dne: 18. 08. 2019

Související články

Nejšílenější prohřešek sedmimiliardové „veřejnoprávní“ ČT za poslední léta. A to děsivé ticho poté. Tomáš Kňourek má jasno
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Prázdniny jsou fuč, a tak se opět po vzoru pořadu Newsroom ČT24 roztáčejí kola naší podobně nazvané rubriky. A protože Česká televize je bezednou studnicí nejen mediálních faulů a přešlapů, bude dnešní vydání věnováno především právě jí, konstatuje v pravidelném příspěvku pro ParlamentníListy.cz rozhlasový radní Tomáš Kňourek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Má boj proti dezinformacím sloužit k povýšení jedněch názorů za jediné správné a pravdivé, a k potlačování druhých? Kádrovaný úředník Břicháček reaguje na článek, který ho plísnil za to, kam, co a proč píše
ROZHOVOR „Čekal bych kritiku mých článků,“ říká JUDr. Tomáš Břicháček o obsáhlém a velmi kritickém textu, který jeho osobě věnoval Deník N. Novinář se ovšem zaměřil spíše na kritiku webů, na kterých Břicháček publikuje. „Jde tedy spíše o akt boje proti tzv. „dezinformačním webům“, což je pojem, který odmítám,“ pokračuje Břicháček a popisuje, jak práce novinářů vypadala: „Kontaktovali mě po telefonu, když jsem byl na chatě na dovolené. Druhý den byl článek na světě. Asi to spěchalo.“ Celý hon na „dezinformační weby“ je podle Břicháčka soubojem o zachování svobod. „Moje generace, která ve svobodě vyrostla, by při její obhajobě měla být zvlášť důrazná,“ vyzývá Břicháček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Z veřejnoprávního rozhlasu se ozval lovec dezinformací Kalenský: Čelíme informační agresi z Ruska. Je to organizované, instrukce chodí z Kremlu
Analytik Jakub Kalenský, který bojuje proti dezinformacím, zavítal k Barboře Tachecí do Českého rozhlasu. Moderátorka ho představila jako vystudovaného rusistu a „podle prezidenta Zemana vlastizrádce“. V tu chvíli se Kalenský pousmál a přidal pár podrobností...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
To zas bude keců: Tomáš Kňourek bude dál kontrolovat Český rozhlas
Poslanci měli v tomto týdnu důležitý úkol. Měli zvolit člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a člena Rady Českého rozhlasu. V prvním případě uspěl analytik Vadim Petrov a ve druhém dosavadní člen Rady Tomáš Kňourek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Osobnosti musí šířít osvětu, navrhuje bojovník proti fake news Kalenský. Rusové se nás prý snaží přesvědčit, že pravdu nemůžeme zjistit
Analytik Jakub Kalenský upozorňuje na fakt, že společnost si pomalu zvykla na existenci dezinformací a fake news. „Cílem je přesvědčit, že pravda není zjistitelná, protože těch verzí je příliš mnoho,“ řekl v Interview na Českém rozhlase Kalenský s tím, že ruská dezinformační kampaň neustále roste a je třeba to řešit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
StBácký manuál. Asi fake, ale pan Kalousek je bohužel realita. Sítí se šíří fake news o Kalouskově vile
Miroslav Kalousek vyrukoval ještě před hlasováním o důvěře s novým argumentem. Udržovat u moci stíhaného premiéra, který maří vyšetřování, je prý proti poslaneckému slibu. A také tvrdí, že proti němu používají Stbácký manuál. Na jeho Twitteru bylo zase veselo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Kam se hrabe starej Goebbels! Dosud nejtvrdší odveta proti ČT, podpořená drtivým argumentem na závěr
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Česká televize svým posledním vydáním pořadu Newsroom ČT24 posunula laťku propagandy a nenávisti na úroveň, která by se dala stroze okomentovat jako svinstvo. Tvrdí to člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek, podle něhož jde o jakousi permanentní vendetu vůči alternativnímu spektru, které na rozdíl od spřízněných redakcí a odborníků poukazuje jednak na přešlapy České televize ve vysílání, ale samozřejmě i na kejkle v jejím hospodaření. Kňourek se věnuje způsobu, jakým pořad ČT napadl TV Prima za způsob referování o Kramériových cenách. Ptá se: Proč ČT v reportáži o Novinářské ceně od nadace George Sorose nepřipomněla, kdo je George Soros?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 20:34, zobrazit podobné
Plat Václava Moravce? Šéfkontrolor Rozhlasu Kňourek to rozstřelil: Vyhlašte sbírku "Zvyšme Moravcovi plat!"?
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Pokud jsou platy v České televizi tak směšné, není důvod, proč je nezveřejnit. Mohli bychom pak třeba udělat veřejnou sbírku s názvem „Zvyšme Moravcovi plat!“ Tak reraguje znovuzvolený člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek na nářky radního ČT Zdeňka Šarapatky, zavilého to obhájce veřejnoprávní netransparentnosti, který brojí proti těm, co se dožadují odtajnění platů novinářů z Kavčích hor. Na serveru forum24 Zdeněk Šarapatka politoval zaměstnance ČT poukazem, kolik milionů berou hvězdy z BBC, a přesto se najdou troufalci, co chtějí vědět, na jaké platy se veřejnost lidem z České televize skládá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Hlavně se tvař jako idiot. Velmi zajímavé věci o novém Chovancově dezinformačním útvaru, či spíše o jisté dámě
Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám, přezdívané jako „ministerstvo pravdy“, „novodobý Koniáš“ nebo „cenzorní úřad“ s počátkem ledna zahájilo činnost. Kdo vlastně za novým ministerským útvarem, který má prý bojovat proti dezinformacím, stojí a kdo ho buduje? ParlamentníListy.cz zmapovaly některé zajímavosti dostupné z veřejných zdrojů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
VIDEO Věříte dezinformačním webům a ne tradičním médiím? Tak to jste jako ti, kteří v roce 1968 vítali ruské tanky. Brutální hodinové školení za vaše peníze z ČT. Janda, Stropnický, oba Romancovovi...
Co dokáže lež. Dokumentární film po velké reklamě v médiích odvysílala v úterý večer Česká televize. Za cíl si kladl objasnit principy proruské propagandy a popsat, jak ovlivňuje naši společnost. Diváky druhého veřejnoprávního kanálu z něj oslovili Jakub Janda, Eva Romancovová, Michael Romancov nebo Sabina Slonková, mezinárodní kontext dodala například Anne Applebaumová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist