„Za Havla jsem se nestyděl.“ Herec David Prachař, účastník Letné, pozvedá hlas o politice
ROZHOVOR Jak se dívá herec David Prachař na otázku rovnoprávnosti žen a mužů, jak se mu žije v rozdělené české společnosti, co říká na kauzu kolem ministra kultury, co chybí současné politice a jak by si představoval budoucího prezidenta?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2019 v 20:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 19. 08. 2019

Související články

„Herců je moc, hlavně v Praze,“ pálí do vlastních řad uznávaný herec. A to není vše
Herec David Prachař se v rozhovoru pro Český rozhlas vyjádřil mimo jiné k tomu, že herci jsou používaní, podle jeho názoru, už jen jako glosátoři. Varoval také před tím, že k herecké promiskuitě je malý kousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Herec Jakub Prachař už nepodporuje Babiše. A žokej Váňa...
Známí fanoušci premiérovi Andreji Babišovi (ANO) postupně ubývají. Píší o tom alespoň Hospodářské noviny, které si všimly toho, že mezi podporovateli už nejsou například herec Jakub Prachař či žokej Josef Váňa. Chybí také podnikatel Jannis Samaras.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Vlasta Chramostová. Vlast, chrám a most, ohromil na pohřbu v Národním divadle David Prachař
Projevy na pohřbu Vlasty Chramostové v Národním divadle byly různorodé. Proslov začal ředitel Národního divadla Jan Burian. „Málokdo ví, že v Národním divadle pracovala už podruhé, poprvé tu byla zaměstnána v době rekonstrukce už za normalizace,“ připomněl Burian. „Protože v tom slově je obsažena vlast, chrám a most. To je dost neuvěřitelné,“ zanalyzoval David Prachař jméno a příjmení zesnulé herečky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Ulicemi českých měst tečou potoky krve
Kdo mě zná, tak ví, že před rokem 1989 jsem byl slušný a zdvořilý člověk. Když podivný biskup Malý na Letné směrem k Hradu vyvolával: „Gusto, je tu husto“, pak i když jsem jistě nebyl členem fanklubu prezidenta Husáka, cítil jsem se dotčen. Tak se o prezidentovi nemluví. A ač jsem od prvního okamžiku nemusel Václava Havla, v prvních letech jsem si podržoval zdvořilost minulého režimu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
VIDEO Herec Pavel Liška smutně promluvil o politice. Poslechněte si, není to dlouhé
Herec Pavel Liška byl hostem pátečního pořadu Osobnost Plus Českého rozhlasu. Kromě herectví promluvil také o politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Herec z Národního divadla Děrgel: Já se o politiku zajímám, mám pořád puštěnou ČT24. Ze Zemana a Okamury mi pění krev, jsem přesvědčen, že lžou
Do internetové televize XTV.cz zavítal herec z Národního divadla Patrik Děrgel. Když se rozpovídal o politice, moderátor Luboš Xaver Veselý místy nestačil koukat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
„Koukej, ministře...“ Bývalý muž Babiše promluvil o Faltýnkovi
První místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek se netajil tím, že se vložil do jednání o provozovateli mýta. Když se ho opozice ve Sněmovně ptala, kdo mu k tomu dal mandát, hřímal od pultíku „sám jsem si vzal ten mandát“. První ministr dopravy za hnutí ANO Antonín Prachař teď v rozhovoru pro Deník N popsal, že Faltýnek na ministerstvu dopravy rozhodoval o celé řadě věcí. „Byl faktickým ministrem. Měl svou vlastní síť konfidentů,“ prohlásil Prachař.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Horší než v chlívě! Herec sledoval Kalouska a jeho lidi. Také pravil: Znal jsem Havla a řeknu vám...
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Nedivím se Babišovi, že mu praskly nervy,“ říká ohledně toho, co se dělo ve Sněmovně před hlasováním o důvěře, herec Jan Kuželka. Promluvil nejen o nové vládě, ale také o Václavu Havlovi, o nelegální migraci i o Evropské unii. A rozhodně nešetřil kancléřku Angelu Merkelovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
„Šel jsem na Národní, přestalo mě to bavit a odešel jsem.“ Slavný herec k listopadu 1989
Herec a režisér Ondřej Sokol Barboře Tachecí prozradil, že ho opravdu hodně rozčiluje politická korektnost, které prý bohužel sám podléhá. „Já jsem zjistil, že se bojím napsat i slova ‚invalidní vozík‘,“ uvedl herec a režisér. Když se byl v létě podívat ve Spojených státech, doslova ho vyděsilo, jak daleko postoupila politická korektnost právě tam.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Debil. Herec se v rozhovoru s Xaverem s politikou nemazal
David Gránský je český zpěvák a herec. Jeho první debut byl v televizní soutěži X Factor, kde uspěl svým zpěvem. A jeho tvář je známá i z českých seriálů jako Vyprávěj, Ohnivé kuře nebo Modrý kód. O politiku se prý zajímá, ale nechce se k ní vyjadřovat. „Já chci spíš setrvávat v nějakých pocitech, který jsou pro mě fajn,“ říká David Gránský v rozhovoru pro televizi XTV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist