Státem činěné trestné činy
Logický rozbor informace o zadržení 22 občanů. Způsob zadržení je obdobný, který jsme viděli při zadržení poslanců ODS a pí Nagyové. Televize je zřejmě součástí moci výkonné. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.8.2019 v 08:40, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 21. 08. 2019

Související články

Karel Januška: Státem činěné trestné činy
Logický rozbor informace o zadržení 22 občanů. Způsob zadržení je obdobný, který jsme viděli při zadržení poslanců ODS a pí Nagyové. Televize je zřejmě součástí moci výkonné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jihočeská policie řeší kvůli volbám tři trestné činy
Policie v jižních Čechách řeší v souvislosti s volbami tři trestné činy. Dva voliči se v pátek poprali ve a před volební místností v Lužnici na Jindřichohradecku, dvakrát řešila policie případy, kdy dosud neznámí pachatelé pomalovali vrata domu a silnici hanlivými nápisy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Zvítězil zdivočelý gender, zuřil ve sněmovně Marek Benda. Pak se s Pelikánem hádali o tom, co může dělat advokát
Z trestního zákoníku možná zmizí trestné činy podílnictví, začlení se pod legalizaci výnosů z trestné činnosti. Rozšířit by se měl postih takzvaných zahraničních teroristických bojovníků nebo kyberterorismu. Změny přináší vládní novela, kterou v dnešním úvodním kole podpořila Sněmovna. Týká se například rovněž násilí na ženách. Nyní předlohu posoudí ústavně-právní výbor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Karel Januška: „Moudrost“ našich zákonodárců
Poslanecká sněmovna se rozhodla (naprostou většinou), že Andrej Babiš je trestně stíhaný. Vzpomínám si, že sněmovna kdysi rozhodla, že republika se stala „socialistickým státem“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Válková (ANO): Naštěstí dávno nemáme politické trestné činy
Projev na 60. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. 9. 2017 k žádosti o vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny k trestnímu stíhání poslance Andreje Babiše a poslance Jaroslava Faltýnka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: Jak vyrobit organizovanou zločineckou skupinu
Za trestné činy, spáchané v rámci působení organizované zločinecké skupiny, ukládají soudy citelně zvýšené tresty. Že se zločinci samovolně sdružují a organizují, je známo. Organizovanost zvyšuje nebezpečnost jejich jednání, proto je navýšení trestů důvodné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Senátor Doubrava: Proč skrývat národní identitu pachatele znásilnění?
Třicetiletého Afričana Abdallaha D. propustili ráno z drážďanské věznice, kde seděl 46 dnů za vyhrožování sociálnímu pracovníkovi smrtí a za jízdu načerno. Kromě toho jej Němci začali stíhat za násilné trestné činy. Žádost o azyl mu zamítli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Finance stále chtějí rozšířit oprávnění Celní správy vyšetřovat, rozhodne politická dohoda
Pravomoc vyšetřovat jako Policie ČR by měla získat Celní správa. Podle ministerstva financí by bylo navíc třeba umožnit celnímu orgánu rozšířit okruh trestných činů, které mohou celníci prověřovat, o další trestnou činnost související s daněmi: Například o trestné činy navazující na zdrojovou trestnou činnost jako je trestný čin legalizace výnosů z trestné činnosti. Ministerstvo vnitra o tom nemá informace a i nadále návrh považuje za zásah do bezpečnostního systému státu. Rozhodnutí bude politické, uvádí ministerstvo financí.
zdroj: ekonomickydenik.cz, přidáno 8.10.2019 v 05:49, zobrazit podobné
Pár kilomentrů za hranicemi: Žadatelé o azyl se nudí a „zlobí“. Na hlavním vlakovém nádraží tři trestné činy denně
Server Wochenblick informuje o problematickém hlavním vlakovém nádraží v Linci, které je podle policie považováno za hlavní centrum kriminality ve městě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Vlna muslimských vražd ze cti v Německu prudce stoupá
JINÝMA OČIMA Velkou pozornost k vraždám ze cti přitáhl v Německu soudní proces s Kurdem, který přivázal jednu ze svých tří žen za auto a vláčel ji ulicemi města v Dolním Sasku. Tyto hrůzné činy však v zemi rychle přibývají, jak ve svém textu podrobně popisuje spolupracovníkem Gatestone Institute se sídlem v New Yorku Soeren Kern. Trestné činy jsou páchány kvůli nesouhlasu se svatbou s nemuslimem, nebo s někým pro rodinu nepřijatelným, kvůli odmítání soužití v pro rodinu urážlivém manželství, nebo kvůli odmítání způsobu života v přespříliš západním životním stylu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist