Když premiér spí a prezident bdí…
Nechtěli jsme jen přihlížet dalšímu ohýbání ústavy. Proto konstruktivní řešení – návrh na nového ministra kultury Lubomíra Zaorálka. Je to jiné řešení, než jsme chtěli, ale když premiér spí a prezident bdí…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.8.2019 v 08:40, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 23. 08. 2019

Související články

Valachová (ČSSD): Když premiér spí a prezident bdí…
Nechtěli jsme jen přihlížet dalšímu ohýbání ústavy. Proto konstruktivní řešení – návrh na nového ministra kultury Lubomíra Zaorálka. Je to jiné řešení, než jsme chtěli, ale když premiér spí a prezident bdí...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
A co když je to sladké ovoce pomsty, co způsobilo pád vlády?
Představme si, že prezident nemá rád Babiše. Možná mu kdysi šlápl na kuří oko. Prezident nezapomíná. Co když se kdysi přátelé z ČSSD přeci jen domluvili? Co když je premiérské harakiri jen zaříkávání k zahnání starých stínů?  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.5.2017 v 22:40, zobrazit podobné
Posmíváním se novinářům Trump jen ztrácí čas, říká australský premiér
Prezident USA Donald Trump jen ztrácí čas posmíváním se médiím, když zdůrazňuje, že málo píší o práci jeho administrativy, řekl podle agentury Reuters australský premiér Malcolm Turnbull.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Je to v háji: Italská vláda se komplikuje. Prezident odmítl jmenovat odpůrce eura ministrem financí, premiér to vzdává
Italský prezident učinil obstrukce při formování nové vlády, a tím pádem mu nominovaný premiér Giuseppe Conte vrátil úřad. Prezident Mattarella odmítl jmenovat ministrem financí člověka, který je zásadním odpůrcem eura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman o jednání s Pochem: Jeho nová stanoviska nemusí být úplně věrohodná. Těžko ho mohu jmenovat, když mi jej premiér ani nenavrhl
Prezident Miloš Zeman se na serveru Blesk.cz v pořadu S prezidentem v Lánech rozhovořil nejen o migrační krizi, ale i o sestavení vlády. Řeč byla i o uvažovaném ministru zahraničních věcí Miroslavu Pochem (ČSSD), proti němuž právě Zeman brojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Prezident, premiér a lid proti veřejnoprávním ohavnostem páchaným na zlaté Ledecké
Nejčtenější články na blogu jsou o Ester Ledecké. To je fajn. Bohužel často neoslavují ani tak její úspěch, ale komentují komentování první zlaté jízdy. K národní hysterii se přidali už i prezident s nohsledem Soukupem a premiér.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.2.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Pan prezident Zeman říká, že v ústavě není napsáno kdy má ministra vyměnit
 Well, je to tam pane prezidente. A je to tam napsáno tak jasně, aby to I průměrně inteligentní občan pochopil. Je tam napsáno - tehdy, když premier podá návrh. Tečka.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.7.2019 v 19:40, zobrazit podobné
Nemáme rádi Huawei, vydali jsme Nikulina, odsuzujeme Madura. Za odměnu Babiše pozvali k Trumpovi, vysvětluje tisk
Premiér Andrej Babiš (ANO) bude již za pár dní hostem amerického prezidenta Donalda Trumpa v Bílém domě. Jak včera informoval americký velvyslanec v Praze Stephen King, prezident Trump pozval Babiše k sobě dne 7. března. Prezident Miloš Zeman tak ostrouhal, i když v minulosti měl od Trumpa příslib, že jej u sebe v sídle přivítá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Svobodová (OMMO): Když premiér údajně šesté nejbezpečnější země na světě...
Když premiér údajně šesté nejbezpečnější země na světě naznačuje jiným, že bezpečí (nebezpečí) je de facto jen jejich věcí
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist