Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2020
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.285x, což odpovídá cca 171.407-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Merkelová skončila a už se věci mění. Zatím opatrná slova o AfD
O Alternativě pro Německo (AfD) se dlouho mluvilo jako o straně, se kterou se nejedná a nejlépe vůbec nemluví, protože sdružuje populistické radikály. Teď se však zdá, že se nálada v Německu proměňuje. Především konzervativní Unie hodnot, platforma uvnitř největší vládní strany CDU, začíná naznačovat, že by možná stálo za to na lokální úrovni s AfD v některé ze spolkových zemí vládnout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2019 v 13:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 24. 08. 2019

Související články

Paroubek: Merkelová a Trump - dvě koncepce
A obě jsou neudržitelné. Tu jednu nepodporuje většinově veřejnost zdrcující většiny zemí EU (Merkelová se ovšem zatím opírá o většinovou podporu německé veřejnosti). Ta druhá, Trumpova, je lidsky těžko přijatelná. A pokud A. Merkelová v duchu své chybné a dnes už překonané politiky hovoří o potřebě spravedlivého rozdělování uprchlíků mezi evropské země, je úplně mimo místu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Ne, ne, ne. Merkelová se znovu zatvrdila ve věci uprchlíků
Merkelová odmítá přijmout vrchní hranici pro počet migratnů v Německu. Problém se dá prý řešit i jinak, včetně intervence v zemích, které migranti opouští.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Sbohem, paní Angelo? Po krachu jednání se zcela vážně píše: Merkelová pryč, AfD nastoupí...
Německo má velký problém. Jednání o koalici CDU/CSU Angely Merkelové, liberálů z FDP a Zelených, které se podle barev politických stran přezdívá Jamajka , skončila krachem. Zdá se, že Německo čekají předčasné volby. Navíc volby, v nichž už by svůj mandát nemusela obhajovat německá kancléřka Angela Merkelová
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Miloš Balabán: Evropská zkouška Íránem
Zanedlouho uplyne rok od chvíle, kdy po návratu ze summitu nejsilnějších západních zemí G7 v italské Taormině německá kancléřka Angela Merkelová prohlásila, že doba, kdy se Evropané mohli bezvýhradně spoléhat na ostatní, skončila a že Evropané musí vzít svůj osud do vlastních rukou. Kancléřčina slova mířila na Spojené státy, které pod vedením prezidenta Donalda Trumpa nabraly kurz, který ne zcela odpovídá evropským strategickým zájmům v oblasti…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 11.5.2018 v 18:41, zobrazit podobné
Ovlivňování voleb v USA, anexe Krymu, Ukrajina, Soros... Na mimořádné tiskové konferenci Trumpa a Putina padla zásadní slova
Jednání mezi 45. prezidentem USA Donaldem Trumpem a jeho ruským protějškem skončila. Po téměř dvouhodinové schůzce prakticky jen ve dvou, pokud nepočítáme tlumočníky, předstoupili oba státníci před novináře a oznámili světu několik věcí. Došlo i na amerického miliardáře George Sorose a otázku Krymu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Čaputová terčem v Soukupově?
Trochu smutně se usmívám, protože mi je slovenská prezidentka opravdu sympatická. Někteří na ni píší slova chvály, zatím je to chvála, protože je to žena a oproti prezidentovi Zemanovi je na ni krásný pohled. Ale to je zatím.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.4.2019 v 20:40, zobrazit podobné
Zazněla drsná slova na adresu kancléřky Merkelová. Ta bude zuřit!
„Kobercový nálet“ levicových extremistů na Hamburk v době konání summitu zemí G20 stále rezonuje v německých médiích i politice. Z úst někdejšího šéfa SPD dokonce zazněla slova o možné rezignaci kancléřky Angely Merkelové
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Generál, kterému se chtělo zvracet z výzev k odchodu z Afghánistánu: Když kolem mě lidé umírají, svě se mi nehroutí, tak to chodí
Poté, co český generál Karel Řehka odsoudil velmi zostra na svém facebookovém profilu slova exministra zahraničních věcí Lubomíra Zaorálka ohledně stažení vojáků z Afghánistánu, strhla se vlna sdílení jeho příspěvku. Generál však původně chtěl, aby jeho slova viděli jen přátelé. I z toho důvodu se nyní nechce k celé věci příliš vyjadřovat. Jeho slova přinesl server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Jako šašek a zelinář. Zatím nejdrsnější slova o kandidátu Jiřím Drahošovi pronesl...
Zbrojní analytik Jaroslav Štefec se na svém facebookovém profilu rozepsal k oznámené kandidatuře bývalého šéfa Akademie věd ČR Jiřího Drahoše na post prezidenta. A příliš lichotivá slova nezvolil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist