Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.257x, což odpovídá cca 222.124-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Tam, kde v Praze vládne politik Čižinský a jeho kamarádi prodávají tvrdý alkohol: „Chlastá se od rána, hulí se marihuána, děti pokřikují do zm*dů…"
Stalin neboli prostor na Praze 7, kde vládne starosta a poslanec za KDU-ČSL Jan Čižinský, je mezi obyvateli metropole znám výraznou benevolencí. ParlamentníListy.cz se tam proto vydaly a vyzpovídaly několik místních. Šlo o lidi, kteří zde procházeli, a jak se ukázalo, tak na Praze 7 dlouhá léta žijí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2019 v 08:35, prečteno: 15x

nejlepší články ze dne: 01. 09. 2019

Související články

Noční fotky jako důkaz. Bez ohlášení jsme dorazili na akci, kde se chlastá a hulí o sto šest, a kde firma nočního starosty prodává tvrdý alkohol a ještě se tím chlubí
To, s čím jako první přišly právě ParlamentníListy.cz, se ukazuje jako neuvěřitelně dobrý byznys pro předem vyvolené. Firma (s.r.o.) nočního starosty Jana Šterna, což je poměrně čerstvá funkce v české metropoli, totiž podniká v oblasti alkoholu. Stejně znějící subjekt, ovšem tentokrát jako obecně prospěšná společnost, pro změnu provozuje prostor u Stalina na Praze 7. Tam mimochodem vládne poslanco - starosta Jan Čižinský. A tato údajně obecně prospěšná společnost, kterou Jan Štern také zakládal, dělá řadu kulturních akcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
ČOI: O Velikonocích „tvrdý alkohol“ nezletilým prodali téměř bez potíží
Na začátku Velikonočních prázdnin Česká obchodní inspekce Ústeckého a Libereckého kraje kontrolovala, zda si mladiství středoškoláci mohou koupit i tvrdý alkohol. Ano, celkem bez problémů - v 5 případech z 6 kontrol tvrdý alkohol figurantovi České obchodní inspekce na severu Čech prodali (tj. 83 %).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Politik, který si nechal proplatit 50 piv, promluvil o vládě
Server ParlamentníListy.cz přinesl článek o tom, jak žijí někteří pražští radní a na co využívají erární peníze. Peníze běžně určené na drobné pohoštění pro hosty byly na Praze 4 využity zvláštním způsobem. Nakupoval se za ně tvrdý alkohol, šampaňské, krevety a desítky piv. Jeden z radních, který si nechal proplácet alkohol, se teď rozhodl promluvit o vládě Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
ČOI: Před Vánocemi se prodával alkohol mladistvým ve velkém
Česká obchodní inspekce zaznamenala na východě Čech rozšířený prodej alkoholu mladistvým. Před Vánocemi objevila velké množství porušení zákazu prodeje alkoholu osobám mladším 18 let. V tomto období uskutečnila 17 kontrol a alkohol byl prodán 12 mladistvým figurantům. Převážně se jednalo o tvrdý alkohol a víno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Paříž sobě, vole! Čižinský z vedení Prahy dostal geniální nápad
Solidarita mezi metropolemi, tak by se dalo nazvat gesto, které na Facebooku sdílel Jan Čižinský, poslanec a hlavní představitel sdružení Praha sobě, které spolu s Piráty a Spojenými silami pro Prahu vládne pražskému magistrátu. Pražská koalice se prý poradí, jak s obnovou katedrály pomoci. Ale sotva Čižinský status zveřejnil, začaly se množit dotazy, zda by se magistrát neměl věnovat svému městu. A Jan Palička z Info.cz se hrozil, jak by asi taková pomoc vypadala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Konopná prohibice škodí Česku. Zelení opět podpoří Million Marihuana March
Strana zelených se i letos připojí k celosvětové akci za legalizaci konopí Million Marihuana March, která se koná v Praze dne 4. května. V politické diskusi, která proběhne v rámci sobotního programu, bude Zelené reprezentovat Matouš Vencálek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Lidovec Čižinský staví v Praze kandidátku proti vlastní straně. Po výzvách pozastavil členství
Poslanec a starosta Prahy 7 Jan Čižinský pozastaví své členství v KDU-ČSL. K přerušení členství jej vyzvalo celostátní vedení strany, sdělil dnes ČTK Čižinský. Důvodem je založení sdružení Praha sobě, se kterým chce na podzim kandidovat v komunálních volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Pražský starosta a lidovecký poslanec Čižinský ohromil v rádiu: Hlavně aby se úředníci cítili v pohodě
Do pondělních Dvaceti minut Radiožurnálu Marie Bastlové zavítal starosta Prahy 7 za hnutí Praha sobě Jan Čižinský, člen koalice, která vládne na velkém pražském magistrátu. V rádiu vysvětloval, jak urychlit nejrůznější stavby v hlavním městě. Důležité podle něj je, aby se úředníci na svém pracovišti cítili v pohodě. A pak je prý také třeba některé úředníky odměňovat a jiné trestat. Kromě toho Čižinský tvrdě zkritizoval nápad ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Noční starosta v Praze, který má dohlížet na opilé cizince, sám prodává a distribuuje tvrdý alkohol
Podobný příběh byl k vidění možná tak v pohádce Koloběžka První, kdy ústřední postava má na hrad přijet i nepřijet, být ustrojená i neustrojená, a třeba taky obutá-neobutá. Jenomže tahle hra v podání Jana Wericha, který zmíněnou pohádku napsal, vypadá v případě současné vládnoucí garnitury v Praze celkem jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist