Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.277x, což odpovídá cca 223.168-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
„Že se Praha osvobodila sama? Hřibe, Koláři, Lipavský, omluvte se!“ Marta Semelová připomíná, co je napsáno na pohřebišti Rudoarmějců na Olšanech
ROZHOVOR „Za svá vyjádření by se měli primátor Zdeněk Hřib, pirátský poslanec Jan Lipavský či starosta městské části Praha 6 Ondřej Kolář (TOP 09) a další omluvit. Měli by se omluvit všem obětem posledních dnů války, všem Rudoarmějcům padlým na jejím samém konci daleko od svých, daleko od domova. Měli by se omluvit všem těm, kdo jsou pochováni na čestném pohřebišti Rudoarmějců na pražských Olšanech. Na většině pomníčků je datum 9. května 1945. Bez těchto hrdinů by tady dnes nebyli ani ti, kdo je dnes zneuctívají,“ konstatuje v rozhovoru pro PL.cz bývalá poslankyně KSČM Marta Semelová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2019 v 17:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 01. 09. 2019

Související články

Omluvte se! Marta Semelová drsně vyjela po primátoru Hřibovi. A začala debata o přepisování dějin
Na Facebooku KSČM Praha bylo zveřejněno stanovisko od Marty Semelové, kde se vymezuje vůči sundání pamětní desky. „Snůška lží, politické rychlokvašky,“ napsala Semelová o Pirátech. Z diskuse zaznělo, že piloti RAF „... měli rozvracet socialismus tím, že budou na polích rozsévat mandelinku bramborovou“, a co by byl zde Hřib bez hrdinů Rudé armády?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Do Havlovy knihovny pronikla Marta Semelová. Knihovník Žantovský je zděšen a hovoří o "osobě žalostného charakteru"
Knihovna Václava Havla poskytla prostor k debatě o stavu českého školství. Sešlo se pět představitelů parlamentních stran. Ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský se zděsil, když za komunisty přišla debatovat Marta Semelová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Komunismus je demokratičtější než kapitalismus, uzemnila Semelová Drtinovou
Komunistická poslankyně Marta Semelová, jež povede pražskou kandidátku do podzimních parlamentních voleb, se vymezila proti kapitalismu. Podle jejích slov není demokratický. Uvedla to v rozhovoru pro DVTV.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Havlův knihovník Žantovský byl zděšen, že mu do podniku pronikla komunistka Semelová. Jan Schneider se brutálně vysmál tomu, jaký je demokrat
Analytik Jan Schneider se vysmál Michaelu Žantovskému v roli ředitele Knihovny Václava Havla. Zdá se mu skandální, že se Žantovský omlouval za to, že demokraticky zvolená komunistická politička Marta Semelová vystoupila v Knihovně na debatě o školství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Semelová kandiduje na pražskou primátorku. Její vystoupení před kamerou zaujalo u Šafra. Tímto...
Marta Semelová z KSČM poskytla rozhovor serveru Info.cz u příležitosti toho, že je kandidátkou KSČM na pražskou primátorku. Mluvila o médiích, nálepkování i ubytování v Praze. Jejích prohlášení se chytilo Forum24 Pavla Šafra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
"Rudá Marta"bude normálně pracovat..
Pro mne a jistě pro mnohé bylo skvělou zprávou, že poslankyně za KSČM, soudružka Semelová "má zdravé ruce a bude normálně pracovat", jak prohlásila.Díky propadu hlasů voličů KSČM se "rudá Marta" totiž nedostala do parlamentu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.10.2017 v 17:40, zobrazit podobné
KSČM zvolila tři krajské lídry, uspěli Ondráček, Černý a Semelová
KSČM dnes ve třech krajích zvolila lídry kandidátek pro říjnové sněmovní volby. V Královéhradeckém kraji uspěl poslanec Zdeněk Ondráček, v Olomouckém kraji poslanec Alexandr Černý a v Praze poslankyně Marta Semelová. ČTK o tom informovala mluvčí strany Helena Grofová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Báječná léta Marty Semelové
Naše nejznámější poslankyně za KSČM Marta Semelová se opět rozněžnila vzpomínkami na krásnou dobu před rokem 1989
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.4.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Jestli vás to nezajímá, tak já tu nemusím být! Emma Smetana vytáčela v rozhovoru Semelovou. A ta vypěnila
Stejně jako jiná média si i internetová televize DVTV zve komunální politiky a ptá se jich, jak by chtěli změnit česká a moravská města. Včetně Prahy. Za komunisty do studia dorazila Marta Semelová, jednička na komunistické kandidátce v hlavním městě. Moderátorka Emma Smetana však rozhovor nezačala klasicky otázkami na poměry v Praze, nýbrž dotazy na minulost, na Miladu Horákovou, na rok 1968 a tak podobně. Podívejte se sami, jak Semelová zareagovala...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Pan prezident Zeman říká, že v ústavě není napsáno kdy má ministra vyměnit
 Well, je to tam pane prezidente. A je to tam napsáno tak jasně, aby to I průměrně inteligentní občan pochopil. Je tam napsáno - tehdy, když premier podá návrh. Tečka.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.7.2019 v 19:40, zobrazit podobné
TOPlist