Teatrální plavba plachetnicí přes Atlantik? Fraška! Proč tu klimakonferenci neuspořádala přes počítač, udeřili na Gretu z Trikolóry
ROZHOVOR „Pamatuji si na tu euforii, když Petr Mach zakládal Svobodné. V začátku to vypadalo velmi nadějně, ODS se zmítala v ideologické krizi a mnozí jsme proto věřili, že ze Svobodných bude co nevidět nejsilnější pravicová strana. Jenže pak byla strana nepřátelsky převzata ultraliberály, kteří chtěli mj. přijímat migranty nebo zrušit institut manželství. Když už bylo jasné, že vývoj nepůjde zvrátit, odešel jsem se zhruba třetinou členů (odešel i zakladatel Petr Mach) a začali jsme usilovat o vybudování nové strany. Bylo nad slunce jasné, že jediná strana se šancí na úspěch bude ta s Václavem Klausem v čele,“ vysvětluje v rozhovoru pro PL bývalý předseda Svobodných v Libereckém kraji, nyní koordinátor Trikolóry na Jablonecku Jindřich Hradecký.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2019 v 19:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 01. 09. 2019

Související články

Jakub Petruška: Zlato cestuje přes Atlantik dál na východ
Postoj západní a východní polokoule ke žlutému kovu je výrazně odlišný. Ve Spojených státech amerických došlo v prvním čtvrtletí roku 2017 k poklesu investic, zatímco Východ se ve stejném období vydal opačnou cestou a zlato nadále hromadí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Dolar prudce padá… proč mu nepomáhají silná domácí čísla?
Americký dolar se potápí. V pátek propadl na frontě s eurem za důležité technické hranice a za poslední měsíc už ztratil přes 5 %, od léta 2017 přes 10 %.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Rasisté nedávají přes držku cizákům, ale kosmopolitům s rozhledem. Právník a filozof o tom sepsal obsáhlé pojednání
Právník a advokát Michal Palik se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz rozepsal o tom, proč nakonec přes držku nedostane „cizák“, ale „kosmopolita“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Koruna posiluje i přes vysokou překoupenost. Může jít i dál?
Česká koruna pokračuje ve spanilé jízdě a ve středu se držela pod klíčovou hodnotou 25,50. Proč přes vysokou překoupenost rozšiřuje své zisky a co čekat dál?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Proč je Jansta perzekuován
V dnešní MF Dnes se píše, a musím říci, že vcelku objektivně, jak to bylo s dotacemi pro sportovní odvětví, která jdou přes Českou unii sportu, Český olympijský výbor a přes Českou obec Sokolskou. Co ovšem není korektní, to je název článku v MFD „Janstova dotační olympiáda“.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 1.9.2017 v 17:41, zobrazit podobné
Ťokův průsmyk. Přes D1 neprojdou. Internet řve smíchy nad anabází americké armády v ČR
Konvoj americké armády projíždějící přes Českou republiku v noci opustil naše území, ale jak je zvykem Čechů, Moravanů a Slezanů, dál si tropí žerty z kolapsu dálnice D1, k němuž došlo právě v důsledku přesunu vojáků USA přes naše území. Ukázalo se možná, že dálnice D1 je nejvýraznějším obranným prvkem v naší bezpečnostní strategii, protože se přes ni nedokázala bez problémů dostat ani v současnosti nejmodernější armáda světa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Pilař (TOP 09): Naším cílem je komunikující město a efektivně pracující úřad
Komunikovat s radnicí přes počítač nebo mobil a jednat s úřadem jen na jednom místě, kde si občané zařídí vše potřebné. Taková je představa kandidátů Koalice pro Pardubice o budoucím fungování úřadu. Občané by měli mít také možnost rozhodovat o tom, jak město investuje část svého rozpočtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
ČSÚ: Přes polovinu energie protopíme
Nejrozšířenější energií je elektřina. Využívá ji všech 4,3 miliónu českých domácností. Zemní plyn odebírá 62,9 % z nich. Největší objem energií spotřebují Češi na vytápění. Většina rodin vlastní počítač a pračku. Sušičky či klimatizace jsou ale výjimkou. Ohledně aut dáváme přednost benzinu. Vyplývá to z nejnovějších výsledků šetření Energo 2015.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist