Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.594x, což odpovídá cca 187.530-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Listopad 89: „Osobnosti“ mu nadávají, on přitom svolal Albertov: Pajerová? Blud. Ona, Pánek a Žáček byli svazáci. Hadr, kterým se mlátilo přes držku? Jaskmanický odhalil víc
ROZHOVOR Galerista Jiří Jaskmanický 17. listopadu 1989 během studentské akce na Albertově řečnil jako jediný oficiální reprezentant bývalého režimu, předseda svazácké městské vysokoškolské rady. Studenti s projevem, který psal jeho kolega ve svazu mládeže Martin Mejstřík, nesouhlasili a své rozhořčení dávali najevo hlasitým pískotem. Jaskmanický o listopadu 1989 promluvil poprvé po třiceti letech v rozhovoru pro MF Dnes, na což reagovaly čtyři desítky osobností a pamětníků tehdejších událostí sepsáním petice. Nyní vrací úder přes ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 05:35, prečteno: 19x

nejlepší články ze dne: 02. 09. 2019

Související články

Pánek na Václavském náměstí: Kdyby se nedělo to, co se děje, tak by Národní třída a Albertov dnes patřili těm...
Na pódium na Václavském náměstí dorazil také šéf Člověka v tísni Šimon Pánek. Zúčastnil se Koncertu pro budoucnost a řekl pár slov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Kdo má dostat přes držku
„Čtrnáctileté děti protestující proti změnám klimatu by měly dostat přes držku. Stávkují za něco, čemu nerozumí,“ zhodnotil aktivitu mladých Jaroslav Hanák, prezident Svazu průmyslu a dopravy.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.7.2019 v 12:40, zobrazit podobné
Rasisté nedávají přes držku cizákům, ale kosmopolitům s rozhledem. Právník a filozof o tom sepsal obsáhlé pojednání
Právník a advokát Michal Palik se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz rozepsal o tom, proč nakonec přes držku nedostane „cizák“, ale „kosmopolita“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Nadstranický a pestrý Festival pro svobodu: Drahoš, Pánek, Pithart, Dusilová – tak určitě
Blíží se 17. listopad a tak lze očekávat další ideologickou očistu ze strany vyvolených. Pestrého a nadstranického Festivalu svobody se zúčastní tři prezidentští kandidáti v čele s Drahošem, Pánek nebo Pithart. Ta pestrost je kde?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.11.2017 v 13:40, zobrazit podobné
„Přes držku.“ Děti stávkující proti oteplování rozjely aféru. U nás v Česku
Proti změně klimatu stávkující studenti v Čechách přes prázdniny nestávkují, místo toho se prý radí, jak po začátku školního roku stávkovat efektivněji. Nicméně o lehký skandál se postaral prezident Svazu průmyslu a dopravy České republiky Jaroslav Hanák. Na Českém rozhlasu Plus si dovolil říci nejenom, že čtrnáctileté děti ve Švédsku a Německu problematice klimatické změny nerozumí, ale dokonce naznačil, že by stávkující „měli dostat přes držku“. Podle Zelených je na „přes držku“ on, Erik Tabery z Respektu to má za bolševický přístup. Nicméně, za výroky se Hanák o den později omluvil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Poslanec ODS Žáček: Karel Gott působil v symbióze s komunistickým režimem. Generální pardon na normalizaci, to sem vnesl Zeman. Byli jsme v 90. letech moc velkorysí
ROZHOVOR „Faktem je, že ambivalentnost, a naopak symbiotičnost vztahu komunistického režimu a Karla Gotta byla zejména v normalizačním období ojedinělá a nepřehlédnutelná,“ říká historik, poslanec ODS a místopředseda bezpečnostního výboru Pavel Žáček. Zároveň dodává, jak je smutné, že dodnes nikdo řádně nezmapoval veškeré orgány komunistického režimu a podobná diskuse vznikla až kvůli úmrtí významné osobnosti. Podle Žáčka je nutné konstatovat, že jsme byli v devadesátých letech příliš velkorysí a nedokončili jsme očistu veřejného prostoru od všech těchto reliktů minulosti a teď se nám to vrací jako bumerang zpět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 05:35, zobrazit podobné
„Svazačka Pajerová“ promluvila o své minulosti před listopadem 1989
Hostem Osobnosti Plus na Českém Rozhlasu Plus byla minulý čtvrtek Monika MacDonagh-Pajerová, česká aktivistka, vysokoškolská pedagožka pražského centra New York University, bývalá diplomatka a studentská vůdkyně. Je také matkou Emmy Smetany. Nejdříve se vyjadřovala o svém sporu s Janem Macháčkem z Lidových novin, kterého nařkla, že se nechal koupit Babišem. „Udělala bych to znovu,“ řekla o sporu. A pak vysvětlovala, proč má nálepku svazačky, která se změnila cestou z Albertova v revolucionářku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Vy hyeny novinářský, jděte do prdele! VIDEO, na kterém dostávají žurnalisté „přes držku“ od příznivců Miloše Zemana
Potyčka v Top Hotelu nastala poté, kdy po oslavě ve štábu Miloše Zemana zkolaboval novinář Milan Rokytka. Novináři, kteří byli u jeho zkolabování přítomní, se totiž snažili celou situaci zaznamenat, dočkali se ale ostrého sporu s příznivci prezidenta, kteří byli ve štábu jako hosté. Konflikt se podařilo na kameru zachytit i reportérce Seznamu Pavlíně Kosové. Policie napadení novinářů vyšetřuje jako výtržnictví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist