Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.592x, což odpovídá cca 187.425-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Andor Šándor: Nejlepším řešením, jak ochránit své cennosti, je využití bezpečnostní schránky
„Není dne, abychom se nezabývali problematikou bezpečnosti světa, ve kterém žijeme. Mainstreamová média, ale i sociální sítě jsou plné událostí či jevů, které mohou přímo, či nepřímo ovlivnit náš jinak možná spokojený a bezstarostný život. Podle Světového indexu míru patří Česká republika dlouhodobě mezi deset nejbezpečnějších zemí světa, a Praha je dokonce šestým nejbezpečnějším hlavním městem. Skutečná hrozba konvenčního útoku proti naší zemi je téměř nulová a pravděpodobnost, že u nás islamisté spáchají teroristický útok, je rovněž spíše nízká,“ řekl pro ParlamentníListy.cz Andor Šándor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 10:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 02. 09. 2019

Související články

Andor Šándor: Asad není blázen. Je to jako se Saddámovými zbraněmi. Já chci pořádný důkaz! Skripal? To nemá logiku
Bezpečnostní analytik Andor Šándor na vlnách Českého rozhlasu promluvil o situaci v Sýrii i o otravě bývalého ruského agenta Sergeje Skripala v Británii. To, co Šándor řekl, by se asi příliš nelíbilo ve Washingtonu ani v Londýně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Náhoda? Andor Šándor dochází ke zlým závěrům, pokud jde o víkendové „automasakry“
O víkendu došlo na třech různých místech k podobnému činu – najetí autem do skupiny nevinných lidí. Stalo se tak v německém Heidelbergu, americkém New Orleansu a v britské metropoli Londýně. Byla to jen náhoda? Na tuto otázku se snažil najít odpověď bezpečnostní expert Andor Šándor v rozhovoru, který poskytl serveru Expres.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Kosovo: Generál Šándor se vyjádřil. I o Petříčkovi
Bezpečnostní analytik Andor Šándor má za to, že česká diplomacie je v podstatě zoufalá. Stačí se podívat na to, co se od roku 1999 dělo v Kosovu a jaká kanonáda zaznívá vůči Číně přímo z obrazovek České televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Irák a Afghánistán? Generál Šándor vystoupil v rozhlase a řekl věci, které se nebudou líbit
Hostem pořadu Jak to vidí... Českého rozhlasu byl bezpečnostní analytik Andor Šándor. Pohovořil o tom, jak Západ uspěl v boji s al-Káidou a Islámským státem. Ale nejen o tom.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Tolik prý bere Andor Šándor. Z našeho
2500 na hodinu. Tolik dostává podle deníku Právo exšéf vojenské tajné služby Andor Šándor za své poradenské služby. Připravuje klíčové analýzy týkající se bezpečnosti pražského metra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ruské zpravodajské služby to nebyly! Generál Šándor vynesl zásadní pochybnosti ke kauze Skripal
Bezpečnostní expert Andor Šándor se v rozhovoru s Pavlem Štruncem pro server Info.cz vyjádřil například ke kauze otráveného britského agenta Sergeje Skripala a jeho dcery Julije.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Cenzura a ještě horší věci. Andor Šándor tvrdě o novinářích: Vážná obvinění
Na webu Kupředu do minulosti se generál a náčelník vojenské zpravodajské služby Andor Šándor s Martinou Kociánovou věnoval problematice médií. Již dávno prý nevěří, že média jsou pojistkou demokracie, a vadí mu, že přestávají být objektivní. „Přijde mi to tak, že moc má zájem na tom, aby média legalizovala nebo zakryla jejich špatná rozhodnutí,“ popsal Šándor vztah médií a politiků
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Centrum pro boj s dezinformacemi nemá zdroje, aby mohlo kázat pravdu. Zeman to ale neměl dokazovat svým výrokem v rádiu, varuje generál Šándor
ROZHOVOR I když si bezpečnostní expert a bývalý šéf tajné služby Andor Šándor nemyslí, že Centrum pro boj s dezinformacemi a hybridními hrozbami znamená cenzuru, pochybuje o tom, že bude schopno skutečně najít mezi množstvím protichůdných informací, kde je pravda. „Jsme v situaci, kdy šestnáct let po 11. září stále mnoho lidí věří, že si ta dvojčata Američané zbourali sami, že za to mohou Židi, existuje spousta konspiračních teorií, lidi je mají rádi, jsou pro ně sexy. Nevím, jak by si s tím takovýto orgán poradil,“ řekl generál Andor Šándor v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
,,Bez Koněva by Němci Prahu rozflákali.” Vytočený Šándor o mladých hoších, co poučují. A o Kosovu
ROZHOVOR „Ačkoliv je špatně, že jsme uznali Kosovo, tak se s tím stejně nedá nic dělat a nikdo s tím pravděpodobně nic dělat nebude,“ říká bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor. Českou diplomacii označil za zoufalou, protože nemluví jedním hlasem. Navenek prý nepůsobíme jako země, která ví, co chce, a tím děláme sami sebe bezvýznamnými. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také komentoval nákup amerických vrtulníků, u nichž není jisté dostatečné využití. Je třeba dopředu zvážit, k čemu má technika sloužit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Vykladači písma božího. Kdo má jiný názor, je dezinformátor! Bezpečnostní expert Šándor varuje
Generál v záloze a bezpečnostní poradce Andor Šándor zavítal k Barboře Tachecí. Prohlásil mimo jiné, že žijeme v nebezpečném světě. Je to svět, kde na něj naplánovali vraždu, a svět, kde jsme i málem zažili teroristický útok na našem území. Zdá se mu však také, že je dnes tak trochu upozaďována pluralita názorů. Když dnes vyslovíte odlišný názor, jste prý často považován za dezinformátora.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist