Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.584x, což odpovídá cca 134.829-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Je to koncept, konečné rozhodnutí o stíhání Babiše ještě nepadlo, říká mluvčí žalobců
Koncept dozorujícího státního zástupce byl předložen vedoucímu státního zastupitelství. Ten rozhodne, říká Aleš Cimbala.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 2.9.2019 v 11:36, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 02. 09. 2019

Související články

Žalobce obdržel dokument o vydání Babiše a Faltýnka
Státní zástupce obdržel od policie vyrozumění Sněmovny o vydání premiéra a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše a místopředsedy hnutí Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v souvislosti s padesátimilionovou dotací EU na stavbu farmy Čapí hnízdo. Nyní vypracuje rozhodnutí o pokračování ve stíhání. Na dotaz ČTK to dnes uvedla mluvčí pražského městského státního zastupitelství Štěpánka Zenklová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Soukromníci: Prohlášení k zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše
Státní zástupce Jaroslav Šaroch zastavil trestní stíhání premiéra v cause Čapí hnízdo. Strana soukromníků České republiky takovéto rozhodnutí předpokládala, a proto není ani nijak zvlášť překvapena. Rozhodnutí státního zástupce respektujeme, protože nám vlastně ani nic jiného nezbývá. Tato causa však obsahuje mnohá ale.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Co měli říct? Co jim zbylo? Piráti a „DemoBlok“ k „osvobození“ Babiše
V první školní den prolétla médii informace, že státní zástupce Jaroslav Šaroch zastavil stíhání osob obviněných v kauze Čapí hnízdo. Zastavení stíhání se týká i premiéra Andreje Babiše (ANO). Opoziční politici prohlašují, že toto rozhodnutí může ve společnosti zanechat jistou pachuť, ale tak či onak je třeba respektovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Stanislav Křeček: O trestním stíhání Babiše Sněmovna nerozhoduje !
Sněmovna nerozhoduje o samotném trestním stíhání pánů Babiše a Faltýnka a nemá žádnou možnost toto stíhání ovlivnit. Zda oba pánové budou či nebudou trestně stíhání rozhoduje výhradně státní zástupce a žádný souhlas Sněmovny k tomu nepotřebuje.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.1.2018 v 13:41, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Zeman Babiše podle Sobotkova návrhu neodvolá. Máme obsáhlé zdůvodnění Hradu
Premiér Sobotka má s odvoláním ministra Babiše k 9. květnu smůlu. Prezident se celou věcí bude zabývat až po návratu z Číny, tedy nejdříve 18. května. ParlamentnímListům.cz Zemanovo rozhodnutí tlumočil jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Ministr Babiš tak zůstane ve funkci ještě minimálně dva týdny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Důvody rozhodnutí Bohuslava Sobotky k Demisi vlády a možné stíhání Andreje Babiše
Demise vlády nemůže být neuváženým rozhodnutím a Bohuslav Sobotka zcela jistě velmi dobře zvážil z jakých důvodů toto rozhodnutí učinil. Zcela jistě nechce být před volbami spojován s odvoláním, či stíháním Andreje Babiše.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.5.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Analytička Zlámalová k Čapímu hnízdu: Přichází velká chvíle nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana
Analytička Lenka Zlámalová se rozepsala o „tvrdém debaklu žalobců“ v případu Andreje Babiše (ANO). Na serveru Echo24.cz píše o pátečních událostech, kdy bylo zastaveno trestní stíhání českého premiéra i členů jeho rodiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Pokud by Pavel Zeman změnil rozhodnutí a soud Babiše osvobodil, bylo by to pro něj velmi nepříjemné. Hovoří ústavní právník
Prezident Miloš Zeman se minulý týden nechal slyšet, že nedopustí, aby premiér Andrej Babiš (ANO) šel před soud. Pokud by na tom justice trvala, zakázal by jí to tzv. abolicí, tedy premiérovo trestní stíhání zastaví navždy. Toto rozhodnutí by však musel ještě spolupodepsat sám premiér, případně ministr, kterého by tím pověřil. Je kauza Čapí hnízdo případem, pro který se má použít prezidentské právo zastavit stíhání? „Použití tohoto práva může být snahou ovlivnit nejvyššího státního zástupce,“ komentoval v pořadu Interview na ČT24 situaci Aleš Gerloch, vedoucí katedry ústavního práva z Právnické fakulta UK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Čapí hnízdo: Je to jasné? Přišla zpráva od Bradáčové
Tiskový mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Aleš Cimbala vydal prohlášení ke kauze Čapí hnízdo, kde bylo podle deníku N zastaveno trestní stíhání předsedy vlády Andreje Babiše (ANO). Cimbala naznačil, že se celá věc může ještě protáhnout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
A co dál? „Osvobození“ Babiše není konečné. Čtěte více
Deník N přinesl informaci, že státní zástupce Jaroslav Šaroch zastavil trestní stíhání předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) a dalších obviněných v kauze Čapí hnízdo. Redaktor Deníku Lukáš Prchal v České televizi přidal podrobnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist