Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.584x, což odpovídá cca 134.829-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Noční fotky jako důkaz. Bez ohlášení jsme dorazili na akci, kde se chlastá a hulí o sto šest, a kde firma nočního starosty prodává tvrdý alkohol a ještě se tím chlubí
To, s čím jako první přišly právě ParlamentníListy.cz, se ukazuje jako neuvěřitelně dobrý byznys pro předem vyvolené. Firma (s.r.o.) nočního starosty Jana Šterna, což je poměrně čerstvá funkce v české metropoli, totiž podniká v oblasti alkoholu. Stejně znějící subjekt, ovšem tentokrát jako obecně prospěšná společnost, pro změnu provozuje prostor u Stalina na Praze 7. Tam mimochodem vládne poslanco - starosta Jan Čižinský. A tato údajně obecně prospěšná společnost, kterou Jan Štern také zakládal, dělá řadu kulturních akcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 17:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 02. 09. 2019

Související články

Tam, kde v Praze vládne politik Čižinský a jeho kamarádi prodávají tvrdý alkohol: „Chlastá se od rána, hulí se marihuána, děti pokřikují do zm*dů…"
Stalin neboli prostor na Praze 7, kde vládne starosta a poslanec za KDU-ČSL Jan Čižinský, je mezi obyvateli metropole znám výraznou benevolencí. ParlamentníListy.cz se tam proto vydaly a vyzpovídaly několik místních. Šlo o lidi, kteří zde procházeli, a jak se ukázalo, tak na Praze 7 dlouhá léta žijí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
ČOI: O Velikonocích „tvrdý alkohol“ nezletilým prodali téměř bez potíží
Na začátku Velikonočních prázdnin Česká obchodní inspekce Ústeckého a Libereckého kraje kontrolovala, zda si mladiství středoškoláci mohou koupit i tvrdý alkohol. Ano, celkem bez problémů - v 5 případech z 6 kontrol tvrdý alkohol figurantovi České obchodní inspekce na severu Čech prodali (tj. 83 %).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Noční starosta v Praze, který má dohlížet na opilé cizince, sám prodává a distribuuje tvrdý alkohol
Podobný příběh byl k vidění možná tak v pohádce Koloběžka První, kdy ústřední postava má na hrad přijet i nepřijet, být ustrojená i neustrojená, a třeba taky obutá-neobutá. Jenomže tahle hra v podání Jana Wericha, který zmíněnou pohádku napsal, vypadá v případě současné vládnoucí garnitury v Praze celkem jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Třeštění Hany Třeštíkové
Třeštění ve dvou je slavná aktovka klasika absurdního dramatu Eugene Ionesca z roku 1951. Titul nápadně připomíná počínání této radní pro kulturu v Praze Hany Třeštíkové (Praha sobě) a jejího nočního starosty. Samotná postava „nočního starosty“ je jako vystřižená z Ionesco-beckettovského světa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
ČOI: Před Vánocemi se prodával alkohol mladistvým ve velkém
Česká obchodní inspekce zaznamenala na východě Čech rozšířený prodej alkoholu mladistvým. Před Vánocemi objevila velké množství porušení zákazu prodeje alkoholu osobám mladším 18 let. V tomto období uskutečnila 17 kontrol a alkohol byl prodán 12 mladistvým figurantům. Převážně se jednalo o tvrdý alkohol a víno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
ŽIVÉ VIDEO Dusno a křik: Noční vlci v Praze. Přišli i odpůrci Ruska
Českou republiku u příležitosti výročí konce 2. světové války navštívil ruský motorkářský gang Noční vlci, aby uctil památku padlých sovětských vojáků, kteří osvobozovali Československo. Těch přitom padlo na 140 tisíc. ParlamentníListy.cz nabízejí přímý přenos od pražských Olšanských hřbitovů. Na akci dorazili i odpůrci Ruska, kteří hlasitě diskutují s jeho příznivci. Asistuje policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Praha má nočního starostu. Seznamte se
Pražští radní dnes vybrali tzv. nočního starostu. Stal se jím Jan Štern, asistent radní Hany Třeštíkové (Praha sobě). Rada zároveň schválila složení komise, která bude nočnímu starostovi pomáhat. Jejím úkolem bude řešit problémy nočního života v Praze. Novinářům to dnes řekla Třeštíková. V komisi zasednou zástupci Prahy 1 i městské policie. Problémy s hlukem jsou zejména v centru a způsobují ho bary a restaurace. Zřízením starosty se město inspirovalo v zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Politik, který si nechal proplatit 50 piv, promluvil o vládě
Server ParlamentníListy.cz přinesl článek o tom, jak žijí někteří pražští radní a na co využívají erární peníze. Peníze běžně určené na drobné pohoštění pro hosty byly na Praze 4 využity zvláštním způsobem. Nakupoval se za ně tvrdý alkohol, šampaňské, krevety a desítky piv. Jeden z radních, který si nechal proplácet alkohol, se teď rozhodl promluvit o vládě Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Humplík (ODS): Noční starosta v Praze je nesmyslný “výstřel do tmy”
Pražští radní zvolili takzvaného nočního starostu. Jan Štern, dosavadní asistent Hany Třeštíkové (Praha sobě) bude dohlížet na pořádek a klid v nočních ulicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
„Babiš má po kapsách 125 tisíc v pětilitrech, to čumíš, co?!“ Dva fanoušci TOP09 tajně dorazili na akci hnutí ANO. A začaly se dít věci
V neděli 16. září pořádalo hnutí ANO na pražských Petřinách jednu ze svých „sousedských večeří“. Jedná se o předvolební akce spadající do tzv. kontaktní kampaně. Hnutí na nich dá zadarmo takříkajíc najíst a napít potenciálním voličům, zatímco se jim věnují tváře ANO známé z politiky a z kandidátek. Nejaktivnější bývá jako tradičně jednička pražské kandidátky, byznysmen Petr Stuchlík. O tom ostatně ParlamentníListy.cz informovaly, jelikož jsme se této akce zúčastnili. A rozhodně jsme nebyli sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist