Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.583x, což odpovídá cca 134.777-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Soukromníci: Prohlášení k zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše
Státní zástupce Jaroslav Šaroch zastavil trestní stíhání premiéra v cause Čapí hnízdo. Strana soukromníků České republiky takovéto rozhodnutí předpokládala, a proto není ani nijak zvlášť překvapena. Rozhodnutí státního zástupce respektujeme, protože nám vlastně ani nic jiného nezbývá. Tato causa však obsahuje mnohá ale.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 17:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 02. 09. 2019

Související články

Obhájce navrhl zastavení Babišova trestního stíhání, píše server
Obhájce premiéra Andreje Babiše (ANO) obviněného v kauze kolem padesátimilionové dotace na stavbu farmy Čapí hnízdo Michael Bartončík dnes podal státnímu zástupci návrh na zastavení Babišova trestního stíhání. Uvedl to server Česká justice. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Že státní zástupce náhle změnil právní názor v kauze Čapí hnízdo? Je to prý zcela jinak
Státní zástupce Jaroslav Šaroch podle Hospodářských novin připouštěl zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše kvůli kauze Čapí hnízdo už v květnu 2018. Tehdy prohlásil, že pokud policie nedoloží důkazy pro některá svá tvrzení, může k tomu dojít. V případě Šarochova nedávného návrhu na zastavení trestního stíhání tak nemusí jít o náhlou změnu názoru, jak je v některých kruzích prezentováno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
STAN: Všichni bychom měli odsoudit nátlak na rozhodování justice
Prezident Miloš Zeman prohlásil, že pokud by nejvyšší státní zástupce nerozhodl o zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše, je připraven využít svou prezidentskou pravomoc a zastavit stíhání formou udělení abolice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Jasné slovo Andreje Babiše k Zamanově milosti
Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Jasné slovo Andreje Babiše k Zemanově milosti
Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Já vím své... Jiří Čunek výbušně k „pokusu o zničení” Babiše. A dalších věcech
"Homosexuálům bych adopci nedovolil." Toto a mnohé jiné zaznělo z úst hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka (KDU-ČSL), jenž byl hostem pořadu Luboše Xavera Veselého. Hovořilo se také o zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Veřejnoprávním novinářům rozšlapali bábovičku. Ukázalo se, že u Babiše šlo o politicky motivované stíhání, soudí Jaroslav Bašta
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se v komentáři na serveru Prvnízpravy.cz vyjádřil k nekonečnému trestnímu stíhání premiéra Andreje Babiše a dalších spoluobviněných v kauze mediálně známé jako Čapí hnízdo, jako k politickému programu. Reakce médií hlavního proudu včetně veřejnoprávních na to, že dozorující státní zástupce rozhodl o zastavení trestního stíhání, ze všeho nejvíc prý připomínala „syndrom rozšlapané bábovičky“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
To nepoznáte!? Úředníci dostali „čočku“. Kvůli Babišovi
Novinář David Klimeš se na blogu serveru Aktuálně.cz vyjádřil k zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO). Podle jeho slov, pokud Čapí Česko nepozná ani malý podnik, mělo by přijít o eurodotace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Příprava na převrat! Bohumil Pečinka vytáhl nejvyšší varování. Jde o Babiše a Zemana
Zastavení stíhání Andreje Babiše okomentoval i Bohumil Pečinka z Info.cz. Napsal, že zastavení trestního stíhání a situace kolem Šmardy „jim“ vrátily sebevědomí. „Jestli je něco výzvou pro demokratické síly zprava i zleva, pak oddělit babišovský svět od státu,“ napsal. Čeho se Pečinka obává? Koho pověří složením vlády prezident Zeman po příštích volbách? Jaký převrat?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Stíhání Babiše má zastavit stejný zástupce, který před časem tvrdil, že má pokračovat? Senátor Valenta má podezření
Senátor Ivo Valenta na svůj Facebook přidal vyjádření k tomu, že mělo být zastaveno stíhání premiéra Andreje Babiše. Valenta píše, že tomu, že „současné zastavení stíhání všech aktérů nebylo ovlivněno tlakem samotného premiéra“, prý nikdo neuvěří. A připomíná, že nesrovnalosti provázejí kauzu již od samého počátku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist