Bauer (ODS): Vláda s penzemi nic nedělá, ohrožuje tím budoucnost mladých
Vláda Andreje Babiše neplní svůj slib změnit penzijní systém a svou nečinností hází přes palubu dnešní střední a mladší generaci. Před dnešním jednáním vlády, která se zabývá Zprávou o stavu důchodového systému v České republice a Strategickým rámcem přípravy na stárnutí společnosti 2019-2025, to uvedl místopředseda sněmovního výboru pro sociální politiku za ODS Jan Bauer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 17:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 02. 09. 2019

Související články

Bauer (ODS): Vláda zcela přehlíží střední generaci
Vláda svými návrhy v sociální oblasti zcela přehlíží dnešní třicátníky a čtyřicátníky. Uvedl to poslanec ODS a současně místopředseda výboru pro sociální politiku Jan Bauer v reakci na závěry pondělní koaliční rady hnutí ANO a ČSSD k otázce důchodů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Diskusi o budoucnosti mladých Afričanů převálcovalo na summitu téma migrace
Jak udržet budoucnost mladých Afričanů. O tom diskutovalo více než padesát lídrů afrických států a zástupců evropské osmadvacítky v hlavním městě Pobřeží slonoviny Abidjanu, kde byl hostem právě Summit EU-Afrika. Šéf Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) Martin Rozumek shrnul celé jednání o budoucnosti mladých v Africe svýma očima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Budoucnost našeho státu nevypadá dobře, je rozkradený a rozprodaný. Bohatství se koncentruje u jednoho procenta lidí, v minulosti to končilo krvavými revolucemi. Jaroslav Bašta hovoří
ROZHOVOR „Když se podíváme na strukturu našeho hospodářství, dojdeme asi ke stejnému závěru jako některé agentury, které vloni zařadily Českou republiku mezi rozvojové země s odůvodněním, že naše vláda nemůže ovlivňovat ekonomiku, neb její rozhodující část je v cizích rukou. Z tohoto pohledu jsme kolonií… Kdybych to měl shrnout do jednoho slova, tak nás ohrožuje lhostejnost. Lhostejnost k naší minulosti i budoucnosti, k bližním, k rodině, přírodě, vlasti i k nám samotným. Připočtu-li k tomu ty hrozby a rizika, která jste vyjmenoval v otázce, budoucnost našeho státu nevypadá dobře,“ říká exministr Jaroslav Bašta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Milošovu starou maminku naháněli novináři v nemocnici, od té doby je nemá rád. Autor 173 knih Bauer zná Zemana dlouho a vypráví o něm. To jsou příběhy!
ROZHOVOR Bývalý novinář, a se 173 vydanými knihami nejproduktivnější český spisovatel Jan Bauer, vzpomíná na politické začátky dnešního prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Bauer (ODS): Vláda není schopná na požadavky dnešní doby zavčas reagovat
Projev na 26. schůzi Poslanecké sněmovny 29. ledna 2019 k zákonu o nemocenském pojištění
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Bauer (ODS): Vláda musí najít dvě miliardy na zajištění provozu sociálních služeb v roce 2019
Výzvu ministryni Maláčové odhlasoval výbor pro sociální politiku na návrh ODS
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Bauer (ODS): Funkční e-neschopenku vláda nezavede včas
ODS v Poslanecké sněmovně navrhla odsunout účinnost zákona, kterým se má od července tohoto roku zrušit tzv. karenční doba a zavést placená nemocenská od prvního dne nemoci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Braný (KSČM): Kdo nic nedělá...
Obtížně klopýtá druhá, tentokrát koaliční vláda Andreje Babiše k hlasování o vyslovení důvěry ve sněmovně. O to, zda ji získá, budou spolurozhodovat i komunisté.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Český statistický úřad: Svou kvalifikaci nevyužívá v zaměstnání více než třetina mladých
Pracovní zkušenosti mladých úzce souvisejí s jejich studiem. Z velké části se jedná o povinnou praxi studujících. Relativně vysoký počet mladých pracovníků ve věku 20–34 let přitom uvádí, že v zaměstnání není dostatečně využívána jejich kvalifikace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Topolánek: Dálnice z pekla aneb Cesta od míru a prosperity k terorismu a dluhům a zase zpátky…
Evropská unie potřebuje naléhavě reformu. Neschopnost evropských elit řešit problémy migrace, terorismu a dluhů ohrožuje její budoucnost. Pokud to takto půjde dál, možná se dočkáme naprostého rozkladu Unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist